Castorama

( 3.94 )

Castorama weszła na Polski rynek w 1997 roku i od początku jest największą firmą w branży ulepszania domów i mieszkań. Jako lider jest wzorem dla konkurencji w drodze do osiągnięcia sukcesu. Obecnie w Polsce znajduje się 80 sklepów w 60 miastach. Castorama jest częścią ogólnoświatowej firmy Kingfisher. Firma uruchomiła także Home Improvement Academy, czyli miejsce gdzie osoby z każdego pokolenia mogą zdobyć nowe umiejętności związane z polepszaniem warunków mieszkaniowych.

Opinie (4771)

sklep ładny , ...

sklep ładny , czysty , pan na wejsciu pilnuja aby kazdy klient zdezynfekował ręce oraz miał zasłoniete usta i nos , miła i fajna ogsługa , działy czytelne , ceny produktow wysokie mimo to zacheca do zakupu

Sklep wygląda dobrze ...

Sklep wygląda dobrze i przejrzyście. Jednak największy minus to brak pracowników na swoich działach, nie ma nikogo do pomocy.

Duży sklep, spory ...

Duży sklep, spory asortyment. Większość rzeczy można dostać na miejscu. Pracownicy pomocni, wiadomo czasami trzeba chwilę poczekać aż ktoś do nas podejdzie ale nie ma tragedii. Jeśli brak jakiegoś produktu to zawsze jestem informowana o możliwości zamówienia i dostarczenia nawet pod wskazany adres, a to bardzo pozytywny aspekt, gdyż nie zawsze ma się dostępny duży samochód aby przewieźć niektóre produkty jak np. Drzwi

Super!

Duży asortyment, pomocna obsługa.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Castorama Inna forma kontaktu

Super!

Ceny w normie, obsługa ok

Rewelacja!

Pracownicy mają wiedzę o produktach których szukałam.

OK

Duża wiedzą fachową, zawsze ktoś podchodzi i się interesuje klientem

Rewelacja!

W Castoramie zatrudnieni są ludzie na właściwych stanowiskach! Ich doświadczenie fachowe służy klientom niezwykłą pomocą.

OK

Super asortyment oraz obsługa godna polecenia

Rewelacja!

Obsługa zawsze na wysokim poziomie. Zwłaszcza w Zielonej Górze pracownik stoiska z farbami. Specjalista w swojej dziedzinie.

Rewelacja!

Castorama jest najpopularniejszym marketem budowlanym w Polsce nie bez powodu, w marketach znaleźć można praktycznie wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia remontu lub drobnych napraw. Ceny w markecie są na dość akceptowalnym poziomie. Niestety w mojej opinii w Castoramie bardzo słabo wyposażone są działy z chemią samochodową.

Bardzo przeciętnie.

Obsługa mało kompetentna. Gada ze sobą i sprawia wrażenie jakby klienci im przeszkadzali. Ceny w stosunku do jakości wysokie.

OK

Zadowalająca jakość obsługi, mimo wielu pytań ze strony klientów. Można liczyć na poradę.

Rewelacja!

Jakość obsługi bardzo dobra ale asortyment w Grudziądzu w sklepie a w aplikacji castoramy w Grudziądzu różni się od siebie znacząco niestety

Rewelacja!

Pracownicy znają się na swojej pracy i potrafią doradzić.

Rewelacja!

Obsługa jak i rozpatrywanie reklamacji poprawiło się, nie mam zastrzeżeń

Rewelacja!

Bardzo miła oraz sprawna obsługa Pań na kasie.

Tak sobie.

Jakość obsługi bywa różna, częściej nieprzyjemna i naburmuszona, bardzo często do jednego działu jest tylko jeden pracownik, w wyniku czego tworzą się kolejki.

OK

Bardzo dobry sklep, który skupia się przede wszystkim na remontach.

Odwiedzałeś ostatnio Castorama?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.11 )

Grupa PSB

(4.13 )

Grupa SBS

(1.01 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem