Jakość Obsługi

ING Bank Śląski

( 4.35 )

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Inspiruje klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Daje narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. Oferuje pełen zakres usług i produktów finansowych dla klientów indywidualnych, małych przedsiębiorców oraz dużych podmiotów gospodarczych. Zapewnia wielokanałowy dostęp do kont osobistych i firmowych oraz posiada ogólnopolską sieć nowoczesnych placówek bankowych, które umożliwiają swobodne bankowanie w asyście doradców. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą również spółki świadczące usługi leasingowe oraz faktoringowe.

Opinie (1727)

Rewelacyjnie.

Super jakość obsługi wysoka wiedzą pracowników

Świetnie.

Wizyta w oddziale Banku na jak najwyższym poziomie, pomimo dużej ilości oczekujących Klientów obsługa sprawnie załatwiała sprawy interesantów, pilnując kolejności obsługi tzn. kiedy wszedł za mną Pan i poprosił o obsługę Pani ze stanowiska poprosiła o oczekiwanie wskazując ze czeka jeszcze kilka osób i wskazała mnie jako ostatnią rozmowę. Obsługa bardzo sprawna i kulturalna na każde pytanie doradca odpowiadał z uśmiechem na twarzy.

Świetnie.

Bardzo dobry bank miła i fachowa obsluga

Tak sobie.

Spotkałam się z pracownikiem z dużą wiedzą i kulturą osobistą, ale jednocześnie mocno zdystansowanym w kontakcie, co nadawało nieprzyjemną atmosferę rozmowie. Sztywne maniery, pewna sztuczność zachowania - nie tak buduje się relację z klientem.

Dobrze.

opłaty ... to jakiś żart. konta innych banków biją ING "na głowę"

Świetnie.

Bank dostosowany do klienta, wszystko sprawnie można załatwić online.

Odwiedzałeś ostatnio ING Bank Śląski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • pożyczka

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.83 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem