Apteka Ratuszowa

( 4.44 )

Opinie (12)

W porównaniu z innymi aptekami w Wałczu ta jest chyba jedną

W porównaniu z innymi aptekami w Wałczu ta jest chyba jedną z najdroższych jeśli nie najdroższą. Dzięki bardzo miłej obsłudze mimo cen chce się wracać. Pracownicy są bardzo kompetentni wiedzą co jest czym.

Byłam w kilku aptekach aby zamówić szczepionkę od alergii

Byłam w kilku aptekach aby zamówić szczepionkę od alergii, jednak wszędzie mówiono mi, że nie ma w hurtowni. Natomiast kiedy przyszłam do apteki ratuszowej, jedynym minusem była długa kolejka, która ustawiona była aż na schodach, jednak za ladą obsługiwało aż 5 farmaceutek i bardzo sprawnie obsługiwały wszystkich klientów, więc bardzo szybko kolejka szła do przodu, jednak fakt, że wciąż wchodziły nowe osoby świadczy, że ta apteka naprawdę cieszy się zaintaresowaniem wielu słupszczan. Kiedy była moja kolej, pani przy kasie od razu wyszła na zaplecze sprawdzić, czy mają lek na zapleczu, kiedy okazało się, że nie, zadzwoniła do hurtowni, okazało się, że też nie mają na stanie i muszą sprowadzić z zagranicy, więc Pani bez wahania zamówiła, wzięła ode mnie numer telefonu, aby się ze mną skontaktować. Obsługa jest naprawdę profesjonalna, nie boją się problemowych sytuacji, a je po prostu rozwiązują. Jestem naprawdę zadowolona z obsługi ii następnym razem może być dwa razy większa kolejka, jednak wiem, że warto poczekać ze względu na tak profesjonalną obsługę.

Odwiedziłam ww aptekę w celu zakupienia tabletek

Odwiedziłam ww aptekę w celu zakupienia tabletek przeciwbólowych. Wewnątrz apteka wygląda bardzo przytulnie i czysto. Czynne było tylko jedno okienko lecz w momencie pojawienia się większej liczby klientów czynne było kolejne. Farmaceutka obsługiwała bardzo sprawnie, szybko i pomimo pewnego zmęczenia, odnosiła się do klientów bardzo miło. Każdy z klientów otrzymał radę co do stosowania leku oraz w przypadku gdy lek był za drogi otrzymał podobny za cenę dużo niższą. Gdy przyszła moja kolej poprosiłam o Ibuprom Zatoki. Farmaceutka natychmiast poinformowała mniej o przeciwwskazaniach stosowania leku oraz przeprowadziła wywiad jak często stosuje lek. Dopiero gdy upewniła się i wyjaśniła dlaczego pyta wówczas podała pudełko z tabletkami i skasowała należność. W tym momencie zapytałam czy mogłabym dostać trochę wody, ponieważ chciałam od razu wziąć tabletkę. Pani mnie obsługująca bardzo szybko zareagowała, przyniosła mi ciepłą wodę z zaplecza w kubeczku jednorazowy i podając zapytała czy może mi jeszcze w jakiś sposób pomóc. Gdy odchodząc od okienka podziękowałam, zapewniła mnie ponownie, że gdybym jeszcze czegoś potrzebowała,albo coś złego się działo, mogę liczyć na jej pomoc.

Wybrałem się do apteki Ratuszowej mieszczącej się na

Wybrałem się do apteki Ratuszowej mieszczącej się na kołobrzeskiej Starówce, aby dowiedzieć się jaka będzie cena leku oraz czas oczekiwania na jego zamówienie, ponieważ był to dość trudno dostępny lek i ciężko było go dostać od ręki. Kiedy podałem receptę farmaceutce i usłyszałem, że lek jest na stanie apteki byłem bardzo zdziwiony, a zarazem zadowolony. Cena leku była zbliżona do ceny z apteki w której kupowałem go poprzednio. Farmaceutka chętnie ze mną rozmawiała i odpowiedziała mi na kilka pytań odnośnie tego leku. Farmaceutka starała się odpowiadać bardzo wyczerpująco, co bardzo mi się podobało. Wnętrze apteki również przypadło mi do gustu, ponieważ było widać, że jest bardzo zadbane i uporządkowane.

W aptece Ratuszowej jestem bardzo zadowolony z poziomu

W aptece Ratuszowej jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi, dlatego chętnie tu zaglądam, jeśli potrzebuję jakichś leków. Apteka jest bardzo przestronna i zadbana. Oferta jest tu bardzo bogata i praktycznie wszystkie leki dostępne są od ręki. Ceny towaru kształtują się na atrakcyjnym poziomie, poza tym w aptece często obowiązują różne promocje bądź rabaty na wybrane leki. Obsługa jest sympatyczna i chętnie pomaga klientom. Personel jest bardzo kompetentny i potrafi zaproponować także suplementy w trakcie leczenia, jak również opowiedzieć o zaletach płynących z wyboru odpowiednich preparatów. W lokalu znajduje się sporo materiałów reklamowych. Kolejki w aptece Ratuszowej są raczej niewielkie.

Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi

Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi, jaki zastałam w aptece Ratuszowej zlokalizowanej przy Placu Ratuszowym. W aptece panował idealny porządek, a w powietrzu czuć było przyjemny i delikatny zapach. Podłoga, gabloty oraz stanowisko obsługi klienta wyglądało prawidłowo. Personel był schludny i bardzo sympatyczny. Farmaceutka była bardzo kulturalna i poświęcała wiele uwagi pacjentom. Chętnie odpowiadała na pytania i informowała o możliwości wyboru zamiennika. Ceny leków kształtowały się na nieco bardziej korzystnym poziomie niż u konkurencji. Czas obsługi był umiarkowany, a kolejki nie były zbyt długie.

Mimo godzin szczytu

Mimo godzin szczytu, nie było zbyt długiej kolejki. Lokal jest dobrze zlokalizowany, niezbyt atrakcyjnie urządzony, ale czysty. Produkty i ceny są dobrze wyeksponowane. Obsługa szła sprawnie i stosunkowo szybko, biorąc pod uwagę wymagania klientów przede mną. Obsłużono mnie miło, sprawnie i profesjonalnie. Pani Farmaceutka była dobrze poinformowana w tańszych zamiennikach leków oraz udzieliła małego rabatu:) Jednak sądzę, że oferta mogła by być bogatsza, wielu leków nie było na stanie apteki. Cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Odwiedziłam ww aptekę w celu zakupienia tabletek

Odwiedziłam ww aptekę w celu zakupienia tabletek przeciwbólowych. Z zewnątrz apteka była mało oświetlona i wyglądała na zamkniętą. Prze okno zobaczyłam klientów znajdujących się w środku, więc weszłam po tabletki. Apteka, mimo pochmurnej pogoy i wielu klientów, utrzymana była w czystości. Czynne było tylko jedno okienko i odniosłam wrażenie, że w całej aptece, znajdowała się tylko jedna pracownica. Ustawiałam się w kolejce, przed mną znajdowały się cztery osoby. Farmaceutka obsługiwała bardzo sprawnie, szybko i pomimo pewnego zmęczenia, odnosiła się do klienów bardzo miło (zwłaszcza do niecierpliwącego się bez powodu Pana w kolejce). Gdy przyszła moja kolej poprosłam o Ibuprom zatoki oraz zwykły ibiprom. Farmaceutka przyszykowała obydwa opakowania tabletek wskazanych przeze mnie, ale natychmiast poinformowała mnie, że kategorycznie nie należy brać tych dwój rodzaji razem. Dopiero gdy upewniła się że nie mam takiego zamiaru podała mi pudełka z tabletkami i skasowała należność. W tym momencie zapytałam czy mogłabym dostać trochę wody, ponieważ chciałam od razu wziąć tabletkę. Pani mnie obsługująca bardzo szybko zareagowała, przyniosła mi ciepłą wodę z zaplecza w kubeczku jednorazowy i podając zapytała czy może mi jeszcze w jakiś sposób pomóc. Gdy odchodząc od okienka podziękowałam, zapewniła mnie ponownie, że gdybym jescze czegoś potrzebowała,albo coś złego się działo, mogę liczyć na jej pomoc.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Ratuszowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.24 )

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem