4F

( 4.21 )

Opinie (1623)

obsługa pod psem

Sklep firmowy 4F w Zgorzelcu znajduje się w Galerii Słowiańskiej. Dojazd jest dogodny, a miejsc do zaparkowania sporo. Wchodząc do sklepu nie zastałam od razu obsługi. Panie pojawiły się po dłuższej chwili. Poproszone o pomoc w poszukiwaniu rozmiaru zaangażowały się trochę... , ale nie długo, bo zaraz przyszli znajomi w odwiedziny i zajęły się pogawędką. Chociaż rzeczy są ładne i sporo jest przecenionych. Polecam, ale" samodzielnym" klientom.

Miły nastrój i dyskretna obsługa

Podobało mi się, ze obsługa była, ale nie narzucała się swą obecnością, nie dopytywała, co czasem odbierane jest jako nachalne, w czym może pomóc. Służyła jednak radą, sugerowała zakup czegoś uzupełniającego w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Następnego dnia byłam tam ponownie.

Profesjonalna obsluga

Sprzedawcy bardzo zaangażowani, podejście pro klienckie, obsługa klienta oparta na dużej wiedzy technologicznej o produktach, klient traktowany jest indywidualnie, nic nie zostaje pozostawione przypadkowi, od samego wejścia do sklepu działania prowadzące do efektywnej sprzedaży, począwszy od powitania klienta, przez obsługę w przymierzalni, skończywszy na sprawnej obsłudze przykasowej.

Rewelacyjnie.

niezła jakość ubrań

Bardzo dobrze.

Obsługa opieszala, ale chetna do pomocy

Odwiedzałeś ostatnio 4F?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(4.87 )

Bergson

(4.50 )

Campus

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem