Stoen

( 4.00 )

Opinie (3)

Skontaktowałam się z centrum kontaktu z klientem RWE Stoen

Skontaktowałam się z centrum kontaktu z klientem RWE Stoen 5 stycznia br, czyli ponad 2 tygodnie temu, żeby potwierdzić wysokość najbliższej do zapłacenia faktury - zawieruszył mi się druczek. Wysłalam emaila na podany na stronie www adres i praktycznie natychmiast dostała automatyczną odpowiedź - potwierdzenie dostarczenia razem z zapewnieniem, że "odpowiedzi udzielimy w możliwie najbliższym terminie". Cóż, termin ów wypadł dopiero dzisiaj, po 16 dniach od zgłoszenia - możnaby się spodziewać nieco większego pośpiechu, acz przyznaję, że odpowiedź była profesjonalna i kompletna.

Obserwacja dotyczy rozmowy telefonicznej z konsultantem

Obserwacja dotyczy rozmowy telefonicznej z konsultantem dostawy energii. Zadzwoniłam ponieważ chciałam się dowiedzieć czy wszystkie rachunki są zapłacone i czy mieszkanie nie jest zadłużone. Ponieważ mieszkanie jest na osobę, która zmarła konsultant nie podał mi informacji, których nie mógł mi zdradzić. Podał mi tylko informacje o tym, w jaki inny sposób mogę się dowiedzieć czegoś więcej. Ponieważ taka jest polityka firmy oceniam tę rozmowę bardzo pozytywnie. Konsultant zachował się odpowiednio.

Odwiedzałeś ostatnio Stoen?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Enea

(3.48 )

GTS Energis

(2.50 )

Energa

(3.20 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem