INTER Ubezpieczenia

(2.39)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 17)

Proces zakupu przebiegał...
Proces zakupu przebiegał super sprawnie

zarejestrowany-uzytkownik

19.02.2020

Placówka

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 172

Nie zgadzam się (0)
Dopóki płacisz i...
Dopóki płacisz i niczego nie chcesz jest ok.Miałam zniżkę rodzinna z partnerem i moją córką.Traf chciał że się rozstaliśmy, on nie chce kontynuować polisy.Inter nie chce słyszeć o indywidualnym potraktowaniu tej sytuacji. Niestety wydarzyło się to po rocznicy polisy.Mam zapłacić, jestem głównym beneficjentem, niestety za byłego partnera również.Jeśli nie naślą na mnie windykację.Za moje pieniądze czuje się dyskryminowana.Dla mnie jest to sytuacja szczególna ale dla inter jestem tylko nazwiskiem w rubryce.

zazuziq

23.06.2015

Placówka

Warszawa, Al. Jerozolimskie 172

Nie zgadzam się (0)
Miałem wątpliwości kupując...
Miałem wątpliwości kupując ubezpieczenie, ale jednak 20 lat firmy na rynku jakoś przekonuje, akurat jestem lekarzem, więc moja polisa jest znacznie bardziej rozbudowana, mam ją od 5 lat i ostatnio po raz pierwszy przez błąd pielęgniarki (nie mój własny) byłem zmuszony z niej korzystać, na szczęście tylko z wariantu ochrony prawnej, bo sąd szybko przyznał mi rację. Kontakt z siedzibą był sprawny a kwota bezproblemowo wypłacona.

zarejestrowany-uzytkownik

07.08.2014

Placówka

Warszawa, Al. Jerozolimskie 172

Nie zgadzam się (1)
2011-06-20 wysłałem do...
2011-06-20 wysłałem do TU Inter Polska S.A. wniosek o wypłatę zasiłku szpitalnego (200zł/dzień) z tytułu posiadanego przeze mnie ubezpieczenia VISION w wariancie DIAMOND (miesięczna składka 291,40zł), ponieważ przebywałem w szpitalu od 2011-06-06 do 2011-06-17. Przez 30 dni, które zgodnie z tzw. "Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia" ma Firma na rozpatrzenie roszczenia nie było żadnego odezwu ze strony TU. To ja dzwoniłem i pytałem, co się dzieje z moim wnioskiem. Zadzwoniłem więc 2011-07-21. Pani Konsultantka powiedziała mi, że są jakieś braki dotyczące formalności i że następnego dnia zostanie do mnie na pewno wysłane pismo w tej sprawie, ponieważ Ona nie może udzielić mi tej informacji przez telefon. Dziś dostałem owe pismo, w którym czytam: "TU Inter Polska S.A. powzięło informację o podaniu przez Pana we wniosku ubezpieczeniowym z dnia 2011-02-18 informacji niezgodnych z prawdą, czym został naruszony paragraf 14 pkt. 1 Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Zdrowotnego VISION (jest to nieprawda). W związku z powyższym TU Inter Polska S.A. wypowiada Panu umowę ubezpieczenia zdrowotnego (...) ze skutkiem rozwiązującym umowę na koniec miesiąca, tj. 31.07.2011r. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z paragrafem 15 pkt. 1a-c powyżej wskazanych OWU TU Inter Polska S.A. może odmówić świadczeń spełnionych w wykonywaniu umowy ubezpieczenia, jeśli Ubezpieczony nie dopełni obowiązków określonych w paragrafie 14 OWU VISION. Zgodnie z powyższym TU Inter Polska odmawia wypłaty dziennego zasiłku szpitalnego z tytułu pobytu w Szpitalu (...)". Podając powyższe do wiadomości pozostajemy, Z poważaniem, Monika P. - K. Kierownik Działu Świadczeń Zdrowotnych Anna M. Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń Zdrowotnych.

MaReCzEk

26.07.2011

Placówka

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 172

Nie zgadzam się (2)
Korzystałem z tego...
Korzystałem z tego ubezpieczenia przez rok czasu płacąc co miesiąc 125 zł i nie jestem zadowolony z tej formy ubezpieczenia bo w ofercie piszą bardzo wiele i pięknie że ma się wiele opcji ubezpieczenia zdrowotnego, że można korzystać z takich i takich usług medycznych i przede wszystkim w moim wariancie ubezpieczenia jest wiele usług medycznych refundowanych lub zwracanych koszty leczenia jeżeli leczyło się w innej placówce medycznej niż na wykazie objętych ubezpieczenie Vision. Podając przykład to: moje byle ubezpieczenie już pisało pięknie że zwracają koszt wizyty u lekarza medycyny pracy i guzik prawda byłem wziąłem rachunek imienny wysłałem do Centrali Inter Polska ubezpieczenia i dostałem odpis że medycyna pracy obowiązuje osoby które dodatkowo sobie wykupią ten pakiet..I od tego czasu zmieniłem zdanie do tej firmy ubezpieczeniowej bo w moim wariancie ubezpieczenia (Vision Gold) mi się to należy.

zalogowany_użytkownik

28.01.2010

Placówka

Warszawa, Al. Jerozolimskie 172

Nie zgadzam się (33)

INTER Ubezpieczenia

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż INTER Ubezpieczenia?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Proces zakupu przebiegał...
Proces zakupu przebiegał super sprawnie