Oberża Złoty Młyn

(2.94)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 10)

W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym t.j. 13.09.2020 r. byłam z rodziną / w sumie 4 osoby/w Kruszowie w " Złotym Młynie" Zamówiliśmy pięć porcji obiadowych na wynos. Czekaliśmy na zapakowanie 50 minut !!!!!!. Przy czym należy dodać, że w między czasie załatwiani byli inni klienci, którzy stali w kolejce do kasy dużo , dużo dalej. Mniemam, iż jest to efekt zwrócenia uwagi panu z obsługi, aby otwarta została jeszcze jedna kasa. Pan , który nas obsługiwał przy kasie, odburknął coś w stylu " nie może być otwarta , bo jest zepsuta", po czym do kolegi " weź bo tu facet drze ryja/ dosłownie/ " Po pierwsze nikt tutaj nie darł się tylko grzecznie została zwrócona uwaga, po drugie kolejka do tej jedynie czynnej kasy sięgała drzwi. Ponadto pan " kasjer" skończywszy przyjmować zamówienia, przeniósł się do obsługi klienta mając maseczkę pod brodą i oczywiście był bez rękawiczek. Widocznie pandemia i związane z nią przepisy tego pana nie obowiązują !!!! A o tym , że jest niegrzeczny, przekonaliśmy się w ubiegłym tygodniu , również w niedzielę, kiedy zbiegł ze schodów z baru samoobsługowego i nie bacząc na obecność klientów, wyzywał kogoś z góry w bardzo niegrzeczny sposób , używając słów mocno niecenzuralnych. Podaję swojego maila, oczekując na wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść - RODO)

Klient_NoUZ

14.09.2020

Placówka

Kruszów, Szkolna 2

Nie zgadzam się (0)
Straszny lokal!!! brudno,...
Straszny lokal!!! brudno, brzydko pachnie, jedzenie jak dla świń...wiem wiem kierowcy mogliby się oburzyć na moje słowa, ale jak są głodni to dla nich ważne jest aby było dużo ciepło i w miarę tanio...natomiast jak ja otrzymuję herbatę w brudnej filiżance gdzie tłuste oczka pływają po wierzchu to dalszej konsumpcji się odechciewa. Panie ekspedientki mało kulturalne nawet mnie nie przeproszono wręcz Pani nawet się żachnęła, że o co ja mam pretensję. Stoły się kleją, wszędzie brudno, konsumentów dużo dlatego lokal nastawiony na jak największy przemiał po najniższej linii oporu. Te doznania miałam na parterze w tym lokalu podobno jest jeszcze konsumpcja na piętrze ale nie wypowiadam się bo nie byłam tam.

Magdalena_2593

04.02.2013

Placówka

Kruszów, Szkolna 2

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przytulne miejsce....
Bardzo przytulne miejsce. Pyszne, świeże i przyrządzane na miejscu jedzenie (żadnej mikrofali). Sosy bywają trochę oszukane (torebkowe), ale to norma w lokalach. karczma położona jest 20 km od centrum Łodzi, więc jest spory kawałek. Lokal ma piękny klimat i fantastyczny wystrój. Obsługa jest miła i działa sprawnie. Potrafi reagować na różne problemy (np. kelnerka potrafiła zareagować kiedy mnie przeszkadzali jedzący i palący obok ludzie). Do tego lokal wygląda pięknie nie tylko w środku, ale i na zewnątrz.

zarejestrowany-uzytkownik

17.05.2012

Placówka

Kruszów, Szkolna 2

Nie zgadzam się (7)
Oberża przy drodze...
Oberża przy drodze krajowej nr 1 w stylu karczmy - góralskiej chaty. Czynna 24 godziny na dobę. Obszerna w środku - duża sala. Do siedzenia duże ławy. Danie obiadowe w cenie 11 zł. Bardzo duże porcje. Spróbowałam schabowego z pieczarkami. Kotlet bardzo duży, cieniutko rozbity, ale bez smaku, słabo doprawiony. Można się najeść, ale nie powiem żeby bardzo smacznie. Obsługa na bieżąco sprzątała stoliki. Na danie nie trzeba było długo czekać. Gdy spytałam o możliwość podgrzania słoiczka z obiadkiem dla dziecka, dano mi miskę z wrzątkiem. Toaleta czysta i pachnąca. W wystroju wnętrza wzrok przykuwa wodospad. Na zewnątrz stoi młyn oraz konstrukcja z wodospadem. także na zewnątrz są stoliki i można tam zjeść.

Katarzyna_447

19.03.2012

Placówka

Kruszów, Szkolna 2

Nie zgadzam się (0)
Wracaliśmy z wycieczki...
Wracaliśmy z wycieczki i po całonocnej jeździe nasz autobus zatrzymał się przed oberżą Złoty Młyn na siusiu, na rozprostowanie kości i oczywiście na śniadanie. Większość wycieczkowiczów ustawiła sie w kolejce i powstała duuuuuża kolejka zamawiających. W oberży jest system zamawiania posiłków przy ladzie, kasjerka wprowadza zamówienie do komputera , przyjmuje zapłatę i wydaje numeryczny identyfikator zamówienia oraz paragon. Siadamy przy ogromnych stołach , stawiamy na stole nasz numerek i czekamy. Zamówiliśmy naleśniki z owocami i kawę za co zapłaciliśmy 24 zł. Czekaliśmy przy stole nie dłużej niż 10 minut , nasze zamówienie w postaci naleśników przyniosła kelnerka. Bardzo nam smakowały. W oberży panuje duży ruch, kasjerka przyjmuje zamówienia w dużym tempie tak że osoby mniej zdecydowane mogą czuć pewien dyskomfort bo nie ma czasu na zastanawianie się co by tu wybrać. Kelnerki szybko roznoszą zamówienia na dużych tacach mistrzowsko poruszając się z nimi wśród stołów. Ten zajazd jest przeznaczony dla wycieczek, zgłodniałych przejezdnych i kierowców. Myślę że osoby przyzwyczajone do obsługi przy stoliku przez kelnera mogą czuć się niezbyt dobrze. Po posiłku obowiązkowa toaleta. Nie miałam zastrzeżeń , zapach był właściwy, było czysto i były ręczniki papierowe. Obiekt z zewnątrz prezentuje się okazale, na parkingu jest dużo samochodów i autobusów.

GZM

27.09.2011

Placówka

Kruszów, Szkolna 2

Nie zgadzam się (2)
Przejeżdżając krajową S1...
Przejeżdżając krajową S1 postanowiłam zjeść późny obiad w dobrze wyglądającej z zewnątrz Oberży Złoty Młyn w Tuszynie. Parking i zagospodarowanie przestrzenne na zewnątrz bez zarzutów. Po wejściu do lokalu zaniepokoił mnie brak odzewu ze strony obsługi na słowa "dzień dobry" wypowiedziane bezpośrednio do kelnerki stojącej przy drzwiach. Po zajęciu stolika okazało się, że menu jest dostępne tylko w gablocie przy barze. W związku z czym podeszłam, aby złożyć zamówienie. Chciałam uzyskać dodatkowe informacje na temat potraw, ponieważ osoba towarzysząca mi jest na ścisłej diecie i nie może spożywac pewnych produktów. Pytałam o rodzaj mięsa, z jakiego zrobiony jest szaszłyk, o to co wchodzi w skład zestawu surówkowego oraz czy podają kompot. Pani przyjmująca zamówienie wykazywała ogromne zniecierpliwienie moimi pytaniami. Gdy okazało się, że nie podają kompotu spojrzałam na oferowane napoje i próbopwałam coś wybrać. Wtedy Pani obsługująca ponaglała mnie znudzonym głosem czy jeszcze coś podać pomimo, iż nikt nie czekał w kolejce. Po złożeniu zamówienia skorzystałam z toalety, któa była brudna, śmierdząca i nie działała w niej suszarka do dłoni oraz nie było ręczników papierowych. Samo jedzenie było dość dobre, podane estetycznie. Jedyne zastrzeżenie budziły kluski śląskie, które miały w sobie wiele sztuk niekompletnych, rozgotowanych. Dodatkowym minusem było zachownie grupy mężczyzn siedzących w rogu sali, którzy byli pod wpływem alkoholu i krzykami oraz niecenzuralnymi wypowiedziami i zaczepkami przeszkadzali innym gościom. Uważam, że obsługa powinna zareagować na tego typu zachowanie. Generalnie polecam ten lokal jedynie w kryzysowych sytuacjach.

Agata_450

04.03.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (6)
Lokal naprawdę przesympatyczny,...
Lokal naprawdę przesympatyczny, we wspaniałym stylu staropolskim. Jedzenie bardzo dobrej jakości a ilość bardzo pozytywnie zaskakująca jak na restaurację. Obsługa miła i pomocna. Zastrzeżenia budzi jedynie stan toalet, które naprawdę uważam za słabą stronę tejże restauracji ze względu na panującą tam woń. Ogólnie uważam miejsce za godne polecenia jeśli nie zdążyliśmy nic zjeść przed wyruszeniem w trasę.

zarejestrowany-uzytkownik

09.05.2009

Placówka

Rzgów, Szkolna 2

Nie zgadzam się (27)
Niby fajnie, niezły...
Niby fajnie, niezły wygląd, przestronny parking, szybki czas oczekiwania na potrawy, dobre potrawy... ale te wszystkie pozytywne wrażenia skutecznie psuje pierwszy kontakt z obsługą. Przy zamawianiu przy barze obsługująca dziewczyna nie umie lub nie chce niczego doradzić. Wskazuje przez ramię na tablicę za jej plecami i informując: "tam jest wszystko napisane". Można to zrozumieć "Czytaj, zamów i spadaj". Jak w PRL-u. Oj daleko jeszcze do Europy. Szkoda, bo jedzenie jest naprawdę dobre i szybko podane. Jeśli tam kiedyś wrócę to sprawdzę samoobsługowy bar na piętrze. Nie byłem tam ale widziałem informację o nim. Może tam jest milej.

Neo

27.03.2009

Placówka

Naratów, Naratów-Tuszyn 65

Nie zgadzam się (19)

Oberża Złoty Młyn

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Oberża Złoty Młyn?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym t.j. 13.09.2020 r. byłam z rodziną / w sumie 4 osoby/w Kruszowie w " Złotym Młynie" Zamówiliśmy pięć porcji obiadowych na wynos. Czekaliśmy na zapakowanie 50 minut !!!!!!. Przy czym należy dodać, że w między czasie załatwiani byli inni klienci, którzy stali w kolejce do kasy dużo , dużo dalej. Mniemam, iż jest to efekt zwrócenia uwagi panu z obsługi, aby otwarta została jeszcze jedna kasa. Pan , który nas obsługiwał przy kasie, odburknął coś w stylu " nie może być otwarta , bo jest zepsuta", po czym do kolegi " weź bo tu facet drze ryja/ dosłownie/ " Po pierwsze nikt tutaj nie darł się tylko grzecznie została zwrócona uwaga, po drugie kolejka do tej jedynie czynnej kasy sięgała drzwi. Ponadto pan " kasjer" skończywszy przyjmować zamówienia, przeniósł się do obsługi klienta mając maseczkę pod brodą i oczywiście był bez rękawiczek. Widocznie pandemia i związane z nią przepisy tego pana nie obowiązują !!!! A o tym , że jest niegrzeczny, przekonaliśmy się w ubiegłym tygodniu , również w niedzielę, kiedy zbiegł ze schodów z baru samoobsługowego i nie bacząc na obecność klientów, wyzywał kogoś z góry w bardzo niegrzeczny sposób , używając słów mocno niecenzuralnych. Podaję swojego maila, oczekując na wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść - RODO)