Gruper.pl

(4.25)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (51 z 53)

Obsługa bardzo kompetentna....
Obsługa bardzo kompetentna. Zawsze zamówione towary dochodzą do mnie w bardzo szybkim czasie, idealnie zapakowane i bez defektów. Pracownicy mili, szybcy i konkretni. Zdecydowanie wzór do naśladowania w erze internetu, gdzie możemy bez problemu wymieniać sklepy, które nie mogą sprostać oczekiwaniom klientów. Jedyne co można zarzucić, to nie zawsze przejrzyste warunki uczestnictwa, ale z drugiej strony - są to typowe sztuczki marketingowe dzisiejszych czasów i trzeba się przyzwyczaić do tego, aby wszystko czytać z uwagą

Kornelia_41

15.12.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
super
super

Marta_2106

01.10.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Gruper.pl to strona...
Gruper.pl to strona pełna zniżek, rabatów i okazji. Odwiedzam ją praktycznie kilka razy w tygodniu. Prezentowane tam oferty, okazje są naprawdę atrakcyjne. Sposób dostarczenia kuponu jest łatwy, a kupno jeszcze prostsze. Jest to bezpieczna dla klienta strona. Wygląd strony również jest jej plusem. Jedyne co mnie bardzo drażni są ciągłe wiadomości wysyłane na pocztę elektroniczną.

Dawid_402

14.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na gruperze można...
Na gruperze można znaleźć wszystko, począwszy od ubrań,kosmetyków, sprzętu agd, sztućców a na podróżach kończąc. Oferta jest bardzo bogata i każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. Ceny na gruperze są znacznie niższe, niż w sklepach internetowych co pozwala na zaoszczędzenie. Plusem jest niewątpliwie to, iż w sytuacji gdy nasz znajomy skorzysta z proponowanej przez nas oferty otrzymamy 10 zł na zakupy. Polecam wszystkim zakupy grupowe.

Karolina_1599

12.11.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Na Gruperze jak...
Na Gruperze jak zawsze moc okazji i ofert specjalnych do nabycia za grosze. Portal ciekawy z pomysłem, zakupy grupowe są barzo tanie i to fajna alternatywa dla standardowych zamówień. Za kilkanaście złotyc można kupić kupony np. do fryzjera lub kosmetyczki na zabiegi, któe standardowo kosztują kilka razy wiecej.

Marta_1410

08.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Gruper.pl od jakiegoś...
Gruper.pl od jakiegoś czasu zmieniło swoją szatę graficzną. Prezentowane obecnie kolory i czcionka sprawiają, że oferty są bardziej czytelne, a strona wygląda lepiej wizualnie. Oferty proponowane na tej stronie są atrakcyjne, ceny niskie. Często można znaleźć naprawdę coś ciekawego w świetnej cenie.

Dilo

02.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na gruper.pl można...
Na gruper.pl można kupić fajne rzeczy, tego dnia oferowano biżuterię z kryształkami Swarovskiego już od 29 zł, ale kupić tu można tylko jeśli zbierze się wystarczająca liczba kupujących. To taki rodzaj zakupów grupowych, ciekawa forma bo ceny sa imponująco przystępne. Na razie przejrzałam tę stronę i rozważam przyłączenie się do tej formy. Liczne zakładki funkcjonują bez zarzutów, bogata oferta sprzedażowa o zróżnicowanym asortymencie, podróże, kultura, także usługi. Ładna, stonowana szata graficzna, bez przesady kolorystycznej.

DORA_1

01.11.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Pod adresem gruper.pl...
Pod adresem gruper.pl znajduje się bardzo znany w Polsce serwis zakupów grupowych. Na portalu możemy zakupić wiele interesujących rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach. Portal jest bardzo ładnie wykonany oraz intuicyjny więc nikt nie powinien mieć żadnego problemu z robieniem zakupów oraz płatnościami

Beatkuś

04.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
na tym serwisie...
na tym serwisie robiłem zakupy tylko raz ale skusiłem się niską ceną wody toaletowej.proces rezerwacji i zapłaty za produkt trwał bardzo krótko i bez problemowo ale i tak niepokoiłem się czy towar dotrze do mnie ale wszystko obyło się bez najmniejszych problemów polecam tym osobom które chcą kupić coś fajnego i tanio

Tomasz_1323

03.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio poszukiwałam ciekawe...
Ostatnio poszukiwałam ciekawe oferty promocyjnej na wyjazd do Krakowa. Weszłam na stronę grupera w celu przejrzenia ofert, jednak było to mocno utrudnione. W okienkach poszczególnych ofert nie było żadnych opisów, pojawiały się dopiero po najechaniu na konkretną ofertę, na dodatek litery są białe i zazwyczaj zlewają się z tłem. Wszystko jest nieczytelne, a wyszukiwanie czegokolwiek jest wprost irytujące! Miałam też problem z zalogowaniem się, ponieważ po naciśnięciu napisu "Zaloguj się" Wszystko się zlało i nie mogłam trafić w miejsce, gdzie mam wpisać maila i hasło. Takie rzeczy powinny być w oddzielnym oknie a nie jeden napis na drugim. Stronę odwiedzam coraz rzadziej, bo denerwuje mnie oglądanie każdej oferty z osobna, żeby zobaczyć czego dotyczy.

CiociaKlocia

15.09.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kolejny z portali...
Kolejny z portali oferujący zakupy grupowe czytaj grupon.pl. Skorzystałem ostatnio z jednej z ofert na portalu gruper.pl. Wybralem wyjazd w góry za 50 % jego wartości. Kliknąłem zakup oferty i odrazu musiałem wykonać przelew na konto serwisu. Już po 5 minutach otrzymalem potwierdzenie że wpłata została zaksięgowana i ze mogę już rezerwować wyjazd. Na moim koncie pojawił się kupon z opisem wyjazdu oraz najważniejsze czyli jego numer. Zadzwoniłem do ośrodka tam natychmiast zarezerwowałem miejsca podałem numer kuponu i wszystko załatwione.Oszczędziłem na tej transakcji ponad 250zł. Wszystko działa bez zarzuty a promocje są czasem naprawdę kuszące. Kontakt z obsługą szybki i bardzo przyjazny.

SECRETSERVICE

07.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jest to świetna...
Jest to świetna strona internetowa. Zawarte są na niej aktualne przez jakiś okres czasu (najczęściej pare dni) ofert roznych sklepow lub usługodawców. Wchodząc na tą stronę wybiera się miasto z jakiego chciałoby się poszukac ofert dotyczących usług. Można także ybrać sklpy, które ni są w naszym mieście, poniważ wysyłają pocztą. Ofert najczęsciej są dużo tańsze niż na codzień.

Jabłonka

30.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Oferty z grupera...
Oferty z grupera są codziennie inne i bardzo atrakcyjne. Maile przychodzą czasem nawet trzy razy w ciągu dnia. Nie wszystkie szczególowo przeglądam, ale te, na które zwracam uwagę, są naprawdę ciekawe. Oferta jest dobrze zaprezentowana, warunki skorzystania jasne i rzeczowe. Często jednak trzeba się szybko decydować, bo oferta na niektóre vouchery trwa czasem tylko klika godzin. Płatność przez internet jest dobrze zapezpieczona, a vochuer na maila otrzymuje się zaraz po zakończeniu transakcji płacenia. Wiele ofert jest naprawdę okazyjnych.

Stanisław_76

17.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam często z...
Korzystam często z tego i z innych portalów zakupów grupowych. Bardzo się opłaca, wiele usług można kupić dwa lub więcej razy taniej. Bardzo często na gruperze znajdywałam fitnessy w mojej okolicy. Ogólnie stronka przejrzysta i zawiera mnóstwo promocji, wyświetla się również czas zakończenia a każdy może zarządzać swoim kontem

zalogowany_użytkownik

15.06.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jestem zapisany do...
Jestem zapisany do stalych użytkowników i odbiorców kilku portali zakupów grupowych, bo można naprawdę trafić na wyjątkowe okazje. Portal gruper.pl przysyła maile ofertowe co najmniej raz dziennie i zawsze z ciekawością to przeglądam. Oferta jest przedstawiona w bardzo ładnej i czytelnej formie graficznej. Oferta jest też bardzo dobrze objaśniona, opisana i udokumentowana serwisem fotograficznym. Jeśli oferta się spodoba, wystarczy klikąć przycisk skorzystaj, aby od razu przejść do właściwej, bezpiecznej transakcji zakupu. Serwis działa bardzo szybko, bo już po chwili od dokonania zapłaty właściwy voucher na zakupy można odczytać na swoim koncie w portalu lub odebrać na poczcie mailowej. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z tej formy zakupów w internecie.

Stanisław_76

09.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie było dnia...
Nie było dnia abym nie otrzymał na skrzynkę mailową ofert ze strony gruper.pl. Sam się zarejestrowałem i wyraziłem zgodę więc nie jest to nieproszona reklama. Oferty są dobrze i szczegółowo opisane, przedstawione są zdjęcia i dokładne szczegóły oferty i transakcji. Rozeznanie na stronie i sposób zakupienia kuponu są banalnie proste, a jeśli jesteśmy zarejestrowani to wiele pól wypełnia się automatycznie. Transakcja płatności jest zabezpieczona i bardzo szybka. Czas oczekiwania na kupon od momentu wpłaty nigdy nie przekroczył 15 minut. Często na niektóre oferty nie zwracam uwagi ale znów inne czytam z zainteresowanie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie od basenów, wyjazdów po SPA czy lekcje nurkowania. Polecam tę stronę bo można naprawdę trafić na okazję.

SECRETSERVICE

06.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Codziennie przeglądam portal...
Codziennie przeglądam portal grupwych zakupów, a ponadto wybrane, najlepsze oferty otrzymuję codziennie na maila. Oferta zniżek, rabatów, możliwość kupienia wielu rzeczy po bardzo atrakcyjnych cenach - jest tu naprawdę duża i wyjątkowa. Serwis prowadzony bardzo starannie, a oferty są przedstawiane w sposób jasny i klarowny. Wyjątkowo rzetelne i obszerne są opisy oferowanych produktów. Bardzo łatwa obsługa strony. Bezpieczny serwis placenia za usługę i natychmiastowe przysyłanie voucherów tuż po zakończeniu transakcji. Łatwy dostęp do infolinii dla klientów serwisu.

Stanisław_76

05.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zgłaszana przeze mnie...
Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy serwisu internetowego www.gruper.pl oferującego zakupy grupowe. Strona ma prosty i przejrzysty układ. Odnalezienie oferty danego z danego miasta jest proste i szybkie. Menu na stronie jest intuicyjne, łatwo się po niej poruszać. Opisy ofert są zwykle wyczerpujące, przejrzyste, a warunki zakupu i realizacji kuponu są dobrze wyjaśnione i jasne. Strona oferuje dużo fajnych okazji do upolowania. Podoba mi się system poleceń serwisu, na którym można zarobić 10 zł za polecenie nowej osoby która założy na portalu konto i dokona dowolnego zakupu. Pieniądze te trafiają do na dosłownie po chwili, gdy tylko polecona osoba dokona dowolnego zakupu. Nie podoba mi się natomiast w serwisie to, że jestem zapisany do newslettera jedynie do jednego miasta, ale w ciągu jednego dnia potrafi przyjść kilka, prawie kilkanaście maili z różnymi ofertami i to nie tylko z tego miasta, ale też z kategorii cała Polska, podróże czy inne. To jest irytujące, bo chcę tylko dostawać ofertę z mojego miasta a nie całą resztę, która tylko zaśmieca mi to co mnie naprawdę interesuje.

T.K.

01.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Codziennie dwa lub...
Codziennie dwa lub trzy razy otrzymuje na skrzynkę mailową oferty z grupera. wiele ofert jest bardzo ciekawych i po naprawdę atrakcyjnej cenie. Wiele ofert czytam tylko pobieżnie, bo czasem jest ich aż za dużo, ale dziś postanowiłem z jednej z ofert skorzystać. Oferty są dobrze opisane, przedstawione są zdjęcia i dokładne szczegóły oferty i transakcji. Nawigacja na stronie i sposób zakupienia kuponu są bardzo proste, a jeśli jest się zalogowanym, to wiele pól uzupełnia się automatycznie. Transakcja płatności jest zabezpieczona i bardzo szybka. Nie minęło 15 minut od doknania zapłaty, kiedy na moim koncie pojawił się zakupiony kupon. Po chwili był również na mojej poczcie mailowej. Działa to wszystko naprawdę bardzo szybko. Mam nadzieję, że równie szybko zostanie zrealizowane moje zamówienie. Działalność grupera, przedstawione oferty, ich różnorodność i atrakcyjność cen oceniam bardzo dobrze!

Stanisław_76

24.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Pośród portali, które...
Pośród portali, które prezentują ofertę zakupów grupowych, gruper.pl jest bardzo nowoczesnym i przyjaznym dla konsumenta portalem. Nawigacja na stronie jesrt bardzo prosta, a serwis jest prowadzony bardzo przejrzyście. Podane oferty zawierają pełną informację wraz z danymi kontaktowymi firm, które oferują swe towary lub usługi. Jeśli zapiszemy się do programu grupera, wybrane, najciekawsze oferty są dostarczane prosto na skrzynkę mailową. Warto sledzić na bieżaco grupera, bo można natrafić na bardzo ciekawe i atrakcyjne oferty, bardzo korzystne cenowo.

Stanisław_76

19.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Gruper.pl

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Gruper.pl?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.