Costa Coffee

(4.48)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1052 z 1472)

Świetnie.
Świetnie.

jarecki

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Bartosz_547

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

zarejestrowany-uzytkownik

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

Sławomir_393

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

Karolina_1764

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

Paulina_1290

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Katarzyna_4047

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

zalogowany_użytkownik

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Grzegorz_1086

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Marta_2180

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Paulina_1371

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

Janina_44

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. dobra...
Bardzo dobrze. dobra jakośc kawy

Bogusław_48

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dobrze.
Dobrze.

Jakub_701

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

Agata_1016

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

Paweł_1897

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Małgorzata_2240

21.12.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Lokalizacja kawiarni definiuje...
Lokalizacja kawiarni definiuje spory ruch, mimo to w lokalu jest czysto, a obsługa szybka i sprawna. Bardzo miły, pogodny i uśmiechnięty personel. Kasjerka pytała o kartę lojalnościową oraz poinformowała o nowej promocji.Szeroka oferta napojów i przekąsek. Możliwość zamówienia kawy z mlekiem bez laktozy.

Monika_3310

11.12.2017

Placówka

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54

Nie zgadzam się (0)
Kawiarnia bardzo czysta,...
Kawiarnia bardzo czysta, witryna dobrze wyeksponowana, bariści pomocni w wyborze kaw

Mateusz_1240

11.11.2017

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Personel doskonale zorientowany...
Personel doskonale zorientowany w asortymencie i nowościach oraz aktualnych promocjach. Obsługa przebiegła szybko i sprawnie. Jedna osoba przyjmowała zamówienie a druga od razu przygotowywała kawę. Zostałam poinformowana o możliwości wzmocnienia kawy oraz o różnicy pomiędzy cafe late a flat white (wybrałam flat white). Kawa została przygotowana szybko. Niestety pomieszczenie jest niewielkie i podczas krótkiego słodzenia kawy kilka osób przeciskało się za mną i musiała usuwać się im z drogi, żeby mogły przejść. Dobre miejsce dla podróżnych, którzy spieszą się na pociąg, ze względu na szybką obsługę i pyszną kawę. Mniej polecam jako miejsce na spotkanie przy filiżance gorącego napoju z uwagi na hałas, duży ruch i niewiele miejsca przy stolikach.

Irena_113

18.08.2017

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Costa Coffee

Brytyjska sieć kawiarni z siedzibą w Dunstable (hrabstwo Bedfordshire, Anglia). Największa w Wielkiej Brytanii i druga co do wielkości na świecie (po sieci Starbucks). Powstała w 1971 roku w Londynie, z inicjatywy dwóch braci pochodzących z Włoch – Sergio i Bruno Costa. W 1995 roku firma została wykupiona przez brytyjskie przedsiębiorstwo Whitbread. Obecnie posiada ponad 3000 kawiarni w 30 krajach, z czego blisko 1800 znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Costa Coffee?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Szybka i sprawna...
Szybka i sprawna obsługa pomimo dużej kolejki (5 osób przede mną) - oczekiwałam zaledwie 3 minuty na złożenie zamówienia i ok 3 minuty na kawę (to było dla mnie istotne z pkt widzenia pośpiechu na pociąg). 4 zamiast 5-ciu gwiazdek ze względu na czystość otoczenia - lekki bałagan przy ladzie, oraz przybrudzone szyby w lodówce z jedzeniem