TV4

(3.23)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (11 z 13)

Lubię filmy grozy,...
Lubię filmy grozy, horrory i tym podobne programy. W sobotnią noc 27 kwietnia, TV4 zaproponowała film ”Opowieść o mumii”, który chętnie obejrzałam z bardzo dobry podkładem lektorskim, zrozumiałym i tonem głosu dostosowanym do akcji na ekranie. Udany przekaz wizji i fonii oraz idealnie dobrana godzina emisji, gdy wszystkie małolaty już spały głębokim snem nocnym. Polecam śledzenie ofert programowych TV4, zdarzają im się ciekawe filmy, choć ten nie dla każdego widza się nadawał mnie usatysfakcjonował.

DORA_1

28.04.2013

Placówka

Warszawa, Aleja Stanów Zjednoczonych 53

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio bardzo się...
Ostatnio bardzo się zdziwiłam, ale pozytywnie oczywiście, bo czasami na kanale TV 4 lecą fajne filmy. Oczywiście, żeby nie było nie zawsze, ale czasem lecą stare, sprzed paru lat moje ulubione filmy. Nigdy nie lubiłam tego kanału, ale teraz jest ok. Pamiętam jak często tam leciały fajne telenowele.

Obserwator1_2

16.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Lubię ten kanał,...
Lubię ten kanał, ma całkiem sporo ciekawych programów które warto oglądać. Są rodzaju wszelakiego, zarówno takie na których można się rozerwać jak i te które warto posłuchać i czegoś się nauczyć. Czasami też puszczą jakiś fajny film którego nie dają na innych kanałach, dlatego warto przeskoczyć na ten program na pilocie

zalogowany_użytkownik

16.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kanał telewizyjny TV4...
Kanał telewizyjny TV4 bardzo lubię oglądać. Wieczorem zawsze siadam z kawą przy telewizorze i oglądam bardzo ciekawy program który się nazywa galileo. Są tam poruszane bardzo ciekawe tematy które wielu ludzi powinny zainteresować. Moim zdaniem duży plus to mała ilość reklam które są wyświetlane w czasie programów

Beatkuś

04.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W ostatniej obserwacji...
W ostatniej obserwacji krytycznie podszedłem do tego nadawcy telewizyjnego. Film o dinozaurach został wreszcie wyemitowany godzinę później i nie trwał jak informowano 2 godzinę, a tylko godzinę. Szkoda, że nikt w tej telewizji nie dba o takie szczegóły. Tak samo można powiedzieć o telegazecie, tak trochę po "macoszemu" jest traktowana przez peracowników tej stacji tv.

OBSERVATORE

23.09.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zostałem niemile zaskoczony...
Zostałem niemile zaskoczony ptrzez tego nadawcę telewizyjnego. Otóż we wszystkich programach telewizyjnych oraz na stronach telegazety tej telewizji o godzinie 15:05 była informacja, że do obejrzenia będzie program dokumentalny o dinozaurach, ale kiedy włączyłem ten program o tej godzinie okazało się, że zamiast tego programu nadano jakiś serial.

OBSERVATORE

22.09.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Postanowiłem ocenić kolejny...
Postanowiłem ocenić kolejny obserwowany przeze mnie kanał telewizyjny. Jest on dostępny nawet przy braku posiadanie telewizji cyfrowej lub kablowej. Kanał średnio przypadł mi do gustu. Są tam seriale oraz programy rozrywkowe. Jedynie te drugie spodobały mi się. Seriale to przeważnie kolumbijskie lub brazylijskie opery mydlane, czego nie cierpię. Jedyne, co mogę oglądać to programy rozrywkowe, bo jest to, co jedyne podoba mi się w tej stacji. Polecam wszystkim, którzy lubią oglądać seriale a szczególnie te zagraniczne.

Yankess

21.08.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Postanowiłam opisać ten...
Postanowiłam opisać ten program,który leci codziennie na tym kanale,to program ''Dziewczyny z fortuną".Dla mnie takie programy to totalna bzdura i ewidentne naciąganie ludzi aby dzwonili i brali udział w konkursach,gdzie każda minuta jest bardzo droga.Panie,które prowadzą ten program na zmianę do samego końca programu rzekomo czekają na telefon od widza,próbując pomagać odgadnąć zagadkę,która i tak jest bardzo prosta.Wydaje mi się to oczywiste,że w ten sposób naciągają widzów,ponieważ nie wystarczy tam zadzwonić,trzeba też trafić na otwartą linię ta z pewnością jest blokowana.

zarejestrowany-uzytkownik

17.08.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pouczającą lekcje...
Bardzo pouczającą lekcje samoobrony przedstawiła TV4 w programie „Galileo” gdzie mistrz kung-fu pokazywał jak kobiety mogą obronić się przed niespodziewanym atakiem napastnika. W krótkiej audycji pokazano jak użyć prostych technik przy pomocy kopnięcia, pchnięcia i uderzenia we właściwe miejsce. Więcej takich audycji, więcej lekcji telewizyjnych. Szkoda tylko że mąż nie zgodził się nawet na improwizacyjne zachowania z mojej strony w celu niby ćwiczenia. Bardzo podobał mi się ten program, trafiony temat i jasny, przystępny przekaz. takiej wiedzy trzeba dostarczać, zwłaszcza kobietom i TV4 to zrobiła.

DORA_1

03.07.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tv4 to typowy...
Tv4 to typowy program telewizyjny, niekiedy można trafić na stacji na ciekawy program dokumentalny. Plusem, lecz nie dla mnie są telenowele. Stacja formalnie należy do telewizji polsat, ciekawostką jest że we wcześniejszych latach stacja należała do telewizji polsat oraz tvn. Wielkim minusem są bardzo częste powtórki programów już emitowanych, widać że nie mają pomysłu na kanał telewizyjny.

Sumer

29.06.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
To jest dla...
To jest dla mnie typowo "czwarta" telewizja po mojej pierwszej trójce, czyli całej platformy programowej TVN. Programy, które oferuje TV4 sa z reguły nieciekawe, powtarzane po kilka razy stare kotlety. Fajnie, że w piątkowe wieczoru puszczają CSI - jest to jeden z moich ulubionych seriali, no i oczywiście zdarza im się puścić ciekawy film. Jednak - co do zasady- nowości w TV4 nie zobaczymy...

Michał_1078

20.11.2010

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)

TV4

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż TV4?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.