Paris Optique

(3.26)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (92 z 208)

Okulary słabej jakości....
Okulary słabej jakości. Złamały się w pół po 6 miesiącach przy zwyczajnym użyciu a reklamacja nie uznana- stwierdzono, że źle użytkowane. Koszt oprawek ok700 zł Porażka.

niezalogowany-uzytkownik

23.01.2024

Placówka

Łódź, Karskiego 5

Nie zgadzam się (0)
Paris Optique skupia...
Paris Optique skupia się wyłącznie na krótkoterminowych zyskach, zupełnie pomijając dbałość o zadowolenie klienta. Bardzo niskiej jakości towary, w przypadku reklamacji brak jakiejkolwiek proklienckiej postawy, wręcz bardzo złe traktowanie klienta.

niezalogowany-uzytkownik

14.12.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Placówki w Galerii...
Placówki w Galerii Północnej NIE POLECEM Z CAŁEGO SERCA. Zniszczyłem moje okukary kupione w Paris Optic w Galerii Północnej. Zauszniki zostały wygiete pod katem 90%. Zwróciłem się o pomoc w placówce w której kupiłem okulary. Zostałem krótko i obcesowo odbrawiony z kwitkiem. Kilka dni później Byłem w przypadkowo w innej placówce Paris Optique. Tu również poprosiłem o pomoc. Pani poinformowałe mnie że nie prowadza takich usług, a oprawka moze peknąć. Zaoferowała mi sprowadzenie innej oprawki. Powiedziałem jednak że okulary i tak sa do wyrzucenia a jakiekolwiek uszkodzenia biore na swoja odpowiedzialność a prosze tylko o spróbowanie. Udało się ! Bedąc na zakupach w Galerii Północnej zajrzałem do Paris Optique ponownie i powiedziałem że w innym punkcie panie były bardziej życzliwe i mi pomogły. Po raz drugi zostałem potraktowany bardzo niegrzecznie. Podniesionym głosem zostałem opieprzony że w ogóle prosiłem o pomoc., że tamta pani dostanie naganę, że jest to niezgodne z prawem etc,. Odpowiedziałem że w obu wypadkach liczyłem jedynie na życzliwosć i pomoc, a w Galerii Północnej otrzymałem tylko delikatnie mówiąc opieprz. Placówki bardzo nie polecam.

Klient_1e1x2

14.12.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zakupiłem okulary korekcyjne...
Zakupiłem okulary korekcyjne w Paris Optique w Galerii Posnania. Jestem bardzo zadowolony. Miła i profesjonalna obsługa. Na pochwałę zasługuje duża cierpliwość i wyrozumiałość. Na okulary troch poczekałem ale wynika to z rodzaju i obróbki szkieł. Bogata i elegancka kolekcja oprawek w dostępnych cenach. Obszedłem chyba z 6 salonów w tym renomowanych marek i nigdzie nie znalazłem oprawek, które miałyby w sobie to coś. Wiadomo, przy okularach korekcyjnych nie to najważniejsze, ale skoro mam wybór, to dlaczego nie. Podsumowując: gorąco polecam. Sprawdźcię sami - nie można ślepo wierzyć hejterom ;-)

PJS_PCq7

24.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Regularnie kupuję w...
Regularnie kupuję w tych salonach okulary słoneczne. Sporadycznie korzystałam również z innych usług. Obsługa zawsze miła i zazwyczaj nie nachalna, co ja akurat sobie cenię. W przypadku prośby o pomoc zawsze ją otrzymywałam. Z okularów jestem zadowolona, uważam, że jest to dobra relacja ceny i jakości.

Klient_210bB

29.08.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W salonie (Paris...
W salonie (Paris Optique Lublin Plaza) wprowadzają w błąd klientów na pieniądze! Strata zaufania do marki. Nigdy więcej zakupów w tym salonie! Stres, nerwy, strata czasu.

Placówka

Lublin, Lipowa 13

Nie zgadzam się (0)
Nie jest tak...
Nie jest tak źle. Nie można się wszystkiego czepiać.

Marta_86pl

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest całkiem nieźle,...
Jest całkiem nieźle, chociaż oczywiście zawsze można coś poprawić :)

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Bardzo dobra firma,...
Bardzo dobra firma, często korzystam. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tragiczna obsługa. Sprzedawczyni...
Tragiczna obsługa. Sprzedawczyni nie rozmawia z klientem, sama decyduje jakie mają być okulary pomimo recepty wypisanej przez lekarza okulistę. Robi okulary asferyczne opowiadając bajki, że takie są najlepsze. Po reklamacji nowe okulary do czytania zleca z ochroną UV Control. Na moje pytanie co to znaczy odpowiada, że tylko takie może zrobić i powinnam się cieszyć, że mnie nie oszukała. To ja pytam po co mi okulary do czytania z osłoną przed słońcem. Nie mogłam się z nią porozumieć, nie chciała ze mną rozmawiać. Było to w Galerii Jurowiecka w Białymstoku. Po godzinie zadzwoniłam do drugiej Galerii- Białej i poprosiłam obsługę aby mi wyjaśnili fenomen UV Control i po długiej naradzie podjęłam decyzję o dodaniu ochrony Blue Control do tych okularów do czytania i do komputera. Wiem, cała historia to komedia. Gdy odbierałam okulary musiałam prosić o etui, ponieważ Pani kierownik rzuciła na stół okulary bez opakowania. Nie polecam Paris Optique. Obsługa niekompetentna, nie mają pojęcia co sprzedają, brak podstawowych znajomości optyki i zasad kultury. Aha pani kierownik chwaliła się ukończonym Uniwersytetu Medycznego, ciekawe po co i na co i kto ją o to pytał. Ludzie omijajcie z daleka te przemądrzałe kobiety.

Klient_G0ayp

14.06.2022

Placówka

Białystok, Jurowiecka 1

Nie zgadzam się (0)
Witam Drogich Czytelników,...
Witam Drogich Czytelników, Pragnę podkreślić grubą linią! Ponieważ warto; tudzież salon zasłużył sobie na poniższe słowa oraz moje ukłony. A wiec, niedługi czas oczekiwania na soczewki (montaż soczewek w wielu moich oprawkach). Skrupulatny dobór szkieł. Profesjonalni optometryści. Postawiłam salon przed ogromnym oraz bardzo trudnym wyzwaniem. Ku memu zaskoczeniu Szanowni Państwo ( salon oraz cały szereg osób w pracowni) podołali mojemu zleceniu, mojemu widzi mi się. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Dodam , iż w wielu salonach spotkałam się z odmową montażu szkieł przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych jednocześnie (oj nie da się droga pani wokół soczewki są żyłki itd itp). To właśnie ten salon sprawił, jak za sprawą zaczarowanej różdżki , że wszystkie moje zlecenia stały się wykonalne. Złego słowa nie dam powiedzieć na ten salon. Wieje optymizmem ( zawsze uśmiechnięte buzie ) a co najistotniejsze profesjonalizmem. Polecam jednymi słowy

Klient_0eEC

06.05.2022

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (1)
Ok
Ok

Klient_LkuO

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tragedia. Zakupując najdroższe...
Tragedia. Zakupując najdroższe szkła ponoć najlepsze po 2 tyg użytkowania okazuje się że rysują się od szmatki do odkularow. Oddane na gwarancję, od miesiąca nadal nie zostały mi zwrócone i nawet nie wiadomo kiedy będą...może za rok, albo 2 lata. Personel porażka gdy wynikają jakieś problemy. Z pewnością już nigdy nic nie kupię u tego optyka, odradzam, a sprawę oddam do rzecznika praw konsumenta bo to kpina

Niezweryfikowany Klient_wajk

26.08.2021

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w tym...
Obsługa w tym sklepie to totalna porażka. Mówię tu konkretnie o Pani którą totalnie minęła się z powołaniem, brak podejścia do klienta, opryskliwa, bezczelnie w obecności klienta wyraża swoją opinię do koleżanki obok cyt. i po co to załatwiłaś... itp. Na moja odpowiedź usłyszałam, że wezwie ochronę jak się nie uspokoję. Nigdy, ale to nigdy w życiu nie spotkałam się z taką bezczelnością od strony personelu jakiegokolwiek sklepu. Zaproponowano nam zakup nowych oprawek ponieważ miały być szybciej niż reklamacja. Niestety okulary były gotowe po półtora tygodnia. Przy zakupie obiecano nam rabat, przy odbiorze sprzedawca chce kasować całość, potem proponują mniejszy niż była mowa wcześniej. Żenada totalny bałagan. Pani chyba zapomniała że jest w pracy, i reprezentuje swoją postawą firme. Nie potrafi pohamować się w obecności klienta, wyraża swoje emocje w bezczelny sposób, jak do koleżanki. Proponuje przeszkolić tą Panią ze standardów obsługi klienta.

Niezweryfikowany Klient_A8ne

24.08.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Salon z kompetentną...
Salon z kompetentną obsługą. Duży wybór asortymentu. Pani obsługująca mnie w salonie dobrze przygotowana i z wiedzą w branży. Pomogła dobrać okulary do twarzy, a przy tym była bardzo miła i cierpliwa. Jakość bardzo dobra, jak również ceny!

Niezweryfikowany Klient_1TSw

08.07.2021

Placówka

Warszawa, ul. Złota

Nie zgadzam się (1)
Polecam kupić okulary...
Polecam kupić okulary w Paris Optique, ceny są konkurencyjne i wybór bardzo duży. Obsługa w salonie bardzo miła i konkretna.

Niezweryfikowany Klient_1TSw

05.07.2021

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Mostowa

Nie zgadzam się (2)
Przyłączam się do...
Przyłączam się do dobrych opinii. Zawsze wszystko na czas, reklamacje rozpatrywane szybko i sprawnie. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór. Obsługa bardzo profesjonalna i miła. Oby więcej takich salonów.

Niezweryfikowany Klient_1RdR

02.07.2021

Placówka

Warszawa, Targowa 72

Nie zgadzam się (0)
Polecam salon. Zawsze...
Polecam salon. Zawsze miła i uśmiechnięta obsługa. Kupuje okulary dla całej swojej rodziny i jestem bardzo zadowolona. Oprawki i szkła są dobrej jakości i przy normalnym użytkowaniu nic się z nimi nie dzieje. Mają spory wybór co mi bardzo odpowiada.

Niezweryfikowany Klient_LZsi

02.07.2021

Placówka

Warszawa, Górczewska 124

Nie zgadzam się (0)
Polecam salon optyczny....
Polecam salon optyczny. Kupiłam bardzo fajne okulary przeciwsłoneczne i w dobrej cenie. Bardzo duży wybór i mega ceny. Obsługa bardzo pomocna i cierpliwa. Jestem zadowolona.

Niezweryfikowany Klient_1RdR

02.07.2021

Placówka

Wrocław, ul. CH Magnolia

Nie zgadzam się (0)
Salon optyczny z...
Salon optyczny z bardzo dobrą obsługą. Duży wybór oprawek, obsługa bardzo pomocna. Panie pomogły mi dobrać okulary i to wszystko w bardzo miłej atmosferze. To moje pierwsze okulary więc uzyskałam profesjonalną pomoc. Serdecznie polecam ten salon.

Niezweryfikowany Klient_LZsi

01.07.2021

Placówka

Warszawa, Powsińska 31

Nie zgadzam się (1)

Paris Optique

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Paris Optique?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!