Invimed

(3.59)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (10 z 19)

Nie polecam tej...
Nie polecam tej kliniki ze względu na brak poszanowania czasu klientów. Wizyty są umawiana na konkretne godziny, ale ja będąc w klinice 3 razy zawsze miałam opóźnioną wizytę o 30-50 min. Panie na recepcji uznają takie opóźnienia za standard i nie raczą nic wyjaśnić ani przeprosić za opóźnienia. W ramach jednej wizyty umawianych jest kilka osób, a między wizytami są wykonywane zabiegi. Takie zarządzanie czasem powoduje że pacjenci czekają długo na wizyty a lekarze biegają między wizytami, a zabiegami. Przy takim traktowaniu klientów trudno wzbudzić zaufanie co do wykonywanych usług i porad raczej wygląda to na fabrykę gdzie klienci są skarbonką od których wyłudza się kasę i to nie małą bo za 10 minutową wizytę płacimy 150 pln. Radzę omijać klinikę szerokim łukiem chyba że macie dużo wolnego czas i obsługa o której pisałam powyżej Wam nie przeszkadza.

agabar

15.09.2016

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Jestem zadowolona z...
Jestem zadowolona z tej kliniki, cały czas zajmuje się mną jeden lekarz, już od pierwszej wizyty wiem na czym stoję i wiem jakich efektów mogę się spodziewać.

minimiki

18.01.2016

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Nie zgadzam się...
Nie zgadzam się z co poniektórymi opiniami. Moim zdaniem to jedna z lepszych klinik w Wawie.

werka86

31.12.2015

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (1)
Bardzo dobra klinika.Polecam.
Bardzo dobra klinika.Polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2015

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Przeniosłam się do...
Przeniosłam się do nich z innej kliniki. Polecam.

zalogowany_użytkownik

30.12.2015

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Bardzo mi się...
Bardzo mi się podobało zaangażowanie obsługi podczas ostatniej wizyty w Klinice. Gdy podeszłam do pań recepcjonistek – przedstawiłam się. Jedna z kobiet od razu poinformowała mnie, że jest małe opóźnienie wizyt i poprosiła o cierpliwość. Nie powiedziała ile minut dokładnie było opóźnienia, ale zaprosiła do częstowania się kawą/herbatą oraz wręczyła kilka ulotek z zapoznaniem się, jakie klinika wykonuje zabiegi. Co kilkanaście minut byłam informowana o tym ile klientek jest przede mną albo ile jeszcze czasu będę musiała czekać. Po 35 minutach zostałam poproszona do gabinetu. Oczywiście za całą sytuację kilkakrotnie obsługa przepraszała, no, ale każdemu się zdarza, tym bardziej, że była to jednorazowa sytuacja.

zarejestrowany-uzytkownik

29.11.2012

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Do kliniki InviMed...
Do kliniki InviMed trafiłam na konsultacje przed drugą ciążą. Trochę trudno tam trafić, ponieważ klinika znajduje się w głębi i nie ma żadnego oznakowania z ulicy głównej. Wchodząc w recepcji siedzi młoda kobieta i przeprowadza wstępny wywiad. W zależności od tego, do jakiego lekarza jestem zapisana recepcjonistka zaprasza do konkretnej części kliniki, zazwyczaj są to podziemia. Tam następnie siedzą dwie kobiety, które przed wizytą wręczają kartki z informacjami, co zostało zrobione podczas wizyty, następnie zapraszają do środka. Przyjmujący tam lekarze to naprawdę wykwalifikowana kadra. Poświęcają naprawdę dużo czasu dla pacjentów i można tam czuć się wyjątkowo. Klinika zapewnia też niesamowity komfort, wyposażenie na najwyższym poziomie. Nie muszę już mówić o zachowaniu nieskazitelnej czystości. Ceny za konsultacje jak na prywatną klinikę są porównywalne do innych gabinetów prywatnych, ale warunków nie ma, co porównywać.

zarejestrowany-uzytkownik

17.11.2012

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Jedyne dojście do...
Jedyne dojście do kliniki prowadzi przez strzeżony parking, gdzie nie ma chodnika dla pieszych. Drzwi wejściowe są zamknięte i aby dostać się do środka należy dzwonić domofonem. Przed wizytą pracownik recepcji poinformował o koszcie wizyty. Pomimo, że wizyta umówiona była na konkretną godzinę, to na wejście do gabinetu przyszło mi czekać 20 minut dłużej.W poczekalni dostępny był automat do kawy. Lekarz był kompetentny. Jasno i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania.

Łukasz_1520

27.07.2012

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym miałem umówioną wizytę poprzez infolinię. KLinika ma dwie recepcje. Do tej pory obsługiwany byłem w drugiej recepcji. Tam też się udałem. Pracownik rozmawiał przez telefon. Czekałm 5 minut. Dowiedziałem się, że do dzisiejszej wizyty muszę udać się do pierwszej recepcji. Pracownik poinformował mnie, że za wizytę muszę zapłacić. Na infolinii uzykałem natomiast informację, że pierwsza wizyta jest bezpłatna. Ta deinformacja miała kosztować mnie 140 zł. Zrezygnowałem.

Łukasz_1520

19.06.2012

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)
Wejście do kliniki...
Wejście do kliniki znajduje się w błębi budynku, z dala od ulicy głównej. Stojąc przy adresie Rakowiecka 36 brak jest jakiejkolwiek informacji gdzie znajduje się wejście do kliniki. Dziś był dzień otwarty. W drzwiach przywitałą mnie hostessa. Nieco dalej znajduje się recepcja. Tam dowiedziałem się jaki jest program dzisiejszego dnia oraz co można otrzymać w nagrodę. Aby otrzymać nagrodę należy udać się do recjestracji piętro niżej. W poczekalni zebrała się już duża grupa ludzi, nie dla wszystkich były wolne miejsca. W rejestracji pracownik z uśmiechem na twarzy dokładnie wyjaśnił mi czym zajmuje się klinika oraz w jaki sposób mogę skorzystać z usług kliniki. Przy wyjściu dostałem dwa kupony rabatowe oraz słodki upominek.

Łukasz_1520

26.05.2012

Placówka

Warszawa, Rakowiecka 36

Nie zgadzam się (0)

Invimed

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Invimed?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.