Panasonic

(3.23)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (9 z 12)

Zamawiając towar otrzymujesz...
Zamawiając towar otrzymujesz zamiennik, 2 dni po zamówieniu firma obniża cenę produktu. Na zwrot swoich pieniędzy czeka się ponad 3 tygodnie których i tak jeszcze nie otrzymałem. Nie POLECAM unikajcie zamówień w tej firmie !!! Taki sam towar można znaleźć w sklepach stacjonarnych lub na Allegro 25-30% taniej

Radosław_479

20.06.2020

Placówka

Warszawa, Wołowska 9a

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze z...
Bardzo dobrze z tej firmy sprawdzają mi się słuchawki ! Świetna jakość dźwięku i bardzo wygodne dla ucha. Głośność też niczego sobie ! Polecam !

Niezweryfikowany Klient_pRaW

30.03.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Miała i kompetentna...
Miała i kompetentna obsługa. Do zakupów zachęca bardzo estetyczny wystrój sklepu. Ceny nie należą do najniższych, ale rekompensuje to fachowe doradztwo i dobra lokalizacja.Polecam.

Radosław_474

21.07.2016

Placówka

Katowice, Jordana 12/2

Nie zgadzam się (0)
Firma Panasonic jak...
Firma Panasonic jak kazdy inny producent rtv produkuje telewizory, dvd, akcesoria i tym podobne.Szkoda tylko, ze tez uzywa tak zwanego postarzania produktow.Drukarka, ktora kupilam zepsula sie doklanie w dniu zakonczenia gwarancji...coz za zabawny zbieg okolicznosci...Nawet gdyby sie zepsulla wczesniej i tak by sie nie oplacalo naprawiac.

C'estbientotlafin

10.12.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Lubie. sprzęt tej...
Lubie. sprzęt tej firmy - na pierwsze oko widać , że jest solidny i na pewno posłuży przez lata. Mam telewizor tejże firmy i spisuje się on, na razie przynajmniej, doskonale. Zaletą telewizora tego jest obrotowa podstawa, pozwalająca na zmianę położenia matrycy. Telewizor jest dość gruby, cieńsze obudowy mają telewizory wyższych serii V i VT.

zarejestrowany-uzytkownik

12.11.2012

Placówka

Kraków, Karmelicka

Nie zgadzam się (0)
Kupiłem telewizor firmy...
Kupiłem telewizor firmy panasonic. Tani na raty. Telewizor świetnie się spisuje, a obsługa dobrze doradzała, z zainteresowaniem i przyjemnością. Sklep jest olbrzymi i towar wspaniale poukładany, można obejrzeć telewizory, telefony, lodówki itp. Telewizor ma wspaniałe kolory i odbiera kanały HD. Oglądać przyrodnicze programy czuję jakbym tam był

Obserwator_26

07.07.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ładny, choć bardzo...
Ładny, choć bardzo drogi sklep. Ceny części są około dwukrotnie wyższe niż w sklepach internetowych. Jednak przede wszystkim największą wadą jest ignorancja ze strony obsługi. Mam wrażenie ,jakby miała pretensje ,że niektórzy ludzie robią zakupy za kilkanaście złotych a nie wydają tu kilkuset złoty. W sklepie ogólnie czysto i schludnie. Jednak powinni pomyśleć nad cenami.

zarejestrowany-uzytkownik

09.06.2012

Placówka

Katowice, Jordana 12/2

Nie zgadzam się (0)
Moja kolejna obserwacja...
Moja kolejna obserwacja dotyczy firmy Panasonic, która sprzedaje swoje telewizory w sklepie Media-Markt. Zainteresowały mnie telewizory tejże firmy ponieważ ich jakość wyświetlania i parametry widocznie górowały nad wieloma innymi znanymi markami. Będąc już przy telewizorach podeszła do mnie niezwykle urodziwa kobieta - na imię miała Natalia. Byłem w siódmym niebie bo jeszcze nigdy nie rozmawiałem z kobietą tak o sprzęcie nad którym się zastanawiałem. Co jest jednak najlepsze w tym? Otóż Natalia jest promotorem firmy Panasonic. Po rozmowie z nią nie widziałem innego wyjścia jak tylko kupić telewizor LED Panasonica. Pani promotor skutecznie podsumowała konkurencję i przekonała mnie do zakupu. Szkoda, że nie każda firma ma takich promotorów jak Pani Natalia z firmy Panasonic.

Piotr_721

23.10.2010

Placówka

Łódź, ul. Brzezińska 27/29

Nie zgadzam się (8)
Po zakupie ciśnieniomierza...
Po zakupie ciśnieniomierza marki Panasonic postanowiłem odwiedzić stronę internetową tego producenta. Po wejściu na nią zobaczyłem, że istnieje opcja zarejestrowania posiadanego produktu tej firmy. Chciałem wypełnić formularz rejestracji, ale nie byłem pewny do jakiej kategorii produktów mam zakwalifikować posiadany ciśnieniomierz, dlatego napisałem list do biura obsługi klienta firmy Panasonic Polska poprzez formularz dostępny na stronie internetowej z prośbą o wyjaśnienie moich wątpliwości. Do wysłanej wiadomości załączyłem link z odnośnikiem do strony, na której można rejestrować swoje produkty. Po dwóch dniach otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie. Nie byłem jednak nią usatysfakcjonowany, gdyż pracownik Panasonica stwierdził, że jego firma nie sprowadza do Polski ciśnieniomierzy, a strona internetowa, do której link przesłałem w mailu nie działa. Poza tym, forma listu jaki odebrałem pozostawiała wiele do życzenia - m.in. brak słów przywitania i pożegnania świadczących o zwykłej uprzejmości i szacunku dla drugiej osoby. Dla pewności sprawdziłem poprzednio wysłaną przez siebie wiadomość i okazało się, że link który do niej załączyłem jest prawidłowy i bez problemu można z niego wejść na stronę rejestracji produktów. Wydało mi się także dziwne stwierdzenie, że Panasonic Polska nie sprowadza ciśnieniomierzy skoro osobiście kupiłem ten produkt w polskim sklepie. Ponownie wysłałem więc wiadomość do biura obsługi klienta Panasonica informując, że w pierwszym mailu nie otrzymałem zadawalającej odpowiedzi na swoje pytanie. Do dziś jednak nie dostałem odpowiedzi zwrotnej.

kleberg

18.02.2009

Placówka

Nie zgadzam się (30)

Panasonic

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Panasonic?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Zamawiając towar otrzymujesz...
Zamawiając towar otrzymujesz zamiennik, 2 dni po zamówieniu firma obniża cenę produktu. Na zwrot swoich pieniędzy czeka się ponad 3 tygodnie których i tak jeszcze nie otrzymałem. Nie POLECAM unikajcie zamówień w tej firmie !!! Taki sam towar można znaleźć w sklepach stacjonarnych lub na Allegro 25-30% taniej