MALUCH

(4.33)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 6)

Miła i zawsze...
Miła i zawsze fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona

Ewa_1838

24.01.2017

Placówka

Pruszcz Gdański, kossaka 2

Nie zgadzam się (0)
Zawsze obsługiwana jestem...
Zawsze obsługiwana jestem z uśmiechem na ustach, nie czuje się osaczona przez sprzedawców mimo małej przestrzeni sklepu. Naprawdę spory wybór towaru a jak czegoś nie było Pani zamówiła i czekało na mnie za 2 dni.Zawsze wychodzę zadowolona z obsługi i poziomu cen....rozsądnych.Polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

13.01.2017

Placówka

Pruszcz Gdański, kossaka 2

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Na minus:...
Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

zarejestrowany-uzytkownik

06.06.2016

Placówka

Żory, os. Sikorskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Do tego sklepu...
Do tego sklepu weszłam w poszukiwaniu butów na lato. Można w nim znaleźć odzież, zabawki i gry dla dzieci oraz obuwie. Niestety ceny butów i odzieży są bardzo wysokie, a sam towar pochodzi z tanich chińskich sklepów, gdzie dostaniemy go co najmniej 50% taniej. Przykładem może być kurtka zimowa – kupiłam kurtkę zimową typu alaska na chińskim targu za cenę 35zł. Ta sama kurtka(kolor, krój, firma – dokładnie ta sama) była dostępna właśnie w tym sklepie za cenę 139zł. Obsługa sklepu(właściciele) bardzo mili. Zawsze można liczyć na pomoc i podpowiedź.

Klaudia_150

22.05.2012

Placówka

Kalety, 1 Maja

Nie zgadzam się (0)
Personel sklepu jest...
Personel sklepu jest jak najbardziej kompetentny tj. panie wiedzą, co mają na stanie, w razie braku jakiś produktów potrafią podać przybliżoną datę ich dostawy. Niestety odnośnie obsługi w tym sklepie nic dobrego powiedzieć nie mogę, ponieważ pani ekspedientka jest bardzo nie miła tj. odnosi się do klienta jakby miała do niego pretensje, że przeszkodził jej w piciu kawy. Ponadto czas oczekiwania na obsługę jest długi, ponieważ wchodząc do sklepu sprzedawczyni zamiast podejść z uśmiechem, odwraca się i udaje, że "coś" robi. W tej sytuacji klient jak zauważyłam ma dwa wyjścia: albo poprosić Panią o obsłużenie, albo po prostu wyjść ze sklepu. Oferta sklepu jest bardzo duża- w jednym miejscu można kupić rzeczy potrzebne do wyprawki, a także te przydatne na późniejszych etapach rozwoju (mniej więcej do 5 roku życia) tj. wózki, zabawki, łóżeczka, ubranka, huśtawki itp. Wszystkie te produktu wykonane są z produktów wysokogatunkowych, jedyną ich wadą jest wysoka cena, która nieraz jest wyższa aniżeli ta proponowana przez sklepy firmowe typu SMYK. Niestety wygląd sklepu również pozostawia wiele do życzenia- pomieszczenie jest całe zastawione wózkami, przez co trudno tam przejść szczególnie z małym dzieckiem, a poza tym nie jest ono przystosowane do pomieszczenia tak dużego asortymentu.

Michalina_76

01.08.2011

Placówka

Żory, os. Sikorskiego 15

Nie zgadzam się (2)
Do sklepu "Maluch"...
Do sklepu "Maluch" udaliśmy się z żoną w celu zakupu wózka dziecięcego. Na miejscu zastaliśmy duży wybór interesujących nas towarów. Pracownik w wyczerpujący sposób przedstawił nam klika modeli wózków umożliwiając nam doprecyzowanie swoich oczekiwań. Przy okazji prezentacji każdego modelu demonstrował poszczególne funkcje każdego urządzenia. Po obejrzeniu tak atrakcyjnie przedstawionej oferty udaliśmy się jeszcze do kilku konkurencyjnych sklepów, aby sprawdzić co jeszcze można spotkać w ofercie rynkowej. Jednak to była czysta formalność bo i tak wróciliśmy do "Malucha" aby dokonać zakupu. Po kilku dniach ponownie tam wróciliśmy aby doposażyć nasz wózek w śpiwór idealnie dopasowany pod względem koloru. Za kilka dni spotkaliśmy w innym sklepie wózek dziecięcy identyczny do naszego. Po sprawdzeniu ceny nasz satysfakcja tylko się umocniła bo konkurencja "Malucha" nie była atrakcyjna cenowo.

Bob

08.11.2009

Placówka

Koszalin, Połtawska 6

Nie zgadzam się (32)

MALUCH

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż MALUCH?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Miła i zawsze...
Miła i zawsze fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona