Laboratorium Medyczne Dr n med. Teresa Fryda

(2.86)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 7)

To laboratorium było...
To laboratorium było tym w którym byłam zawsze gdy musiałam zrobić badania. Sprawdziłam w swojej "karierze" dużo laboratoriów na sląsku ale to zdecydowanie najlepsze. Ceny konkurencyjne i bardzo miła, profesjonalna obsługa. Przydarzyło mi się kiedys że niestety musialam zrobić badanie na obecność wirusa Hiv (okazało się że mój mężczyzna jednak nie do końca był mój...)jak na ścięcie ruszyłam więc do laboratorium, podeszłam do lady i powiedziałam w jakiej sprawie. Oczywiście Pan stojący obok mnie w kolejce jak usłyszał jakie badanie to prawie uciekł z laboratorium... Pani widząc moje zakłopotanie podniosła mnie na duchu mówiąc dość głośno że chyba nie każdy jeszcze wie że to się nie przenosi przez powietrze... bylam jej w tamtej chwili bardzo wdzięczna :) Badanie przebiegło sprawnie i otrzymałam informację że po odbiór wyniku za trzy dni. Po rzeczonych trzech dniach odbiór - wyniki w zaklejonej kopercie. Na szczęście minus :) a od tamtej pory z uslug laboratorium korzystałam zawsze aż do zmiany miejsca zamieszkania. Obsługa była zawsze tak samo miła i profesjonalna.

Temporary

31.05.2012

Placówka

Katowice, Mikołowska

Nie zgadzam się (0)
Filę laboratorium może...
Filę laboratorium może być ciężko znaleźć w budynku przychodni, jeśli nie zwróci się uwagi na małą informację na tablicy z godzinami otwarcia, że wejście jest od strony podwórka. Pani pracująca w laboratorium jest bardzo uprzejma i ma dużą fachową wiedzę - nie ogranicza się tylko do pobrania próbek, ale można porozmawiać o objawach lub zapytać co oznacza dany wynik. Wiadomo, że trzeba potem pójść z wynikiem do lekarza, ale mam wrażenie, że ta Pani wie więcej o wynikach z wymazów i bardziej się przejmuje pacjentem niż niejeden lekarz. Pani ta jest także bardzo cierpliwa wobec małych pacjentów. Na wyniki trzeba czekać trochę dłużej niż w głównym laboratorium Frydy (wiadomo -transport próbek w jedną stronę i potem wyników w drugą)., ale dla nas akurat w tym przypadku nie stanowiło to problemu. Pomieszczenie laboratorium małe, ale jest wszystko czego potrzeba- poczekalnia z krzesłami, wc, wieszak na płaszcze, nawet w mrozy w ciepło i czyściutko.

Izabela_556

19.02.2012

Placówka

Chorzów, Zjednoczenia 3

Nie zgadzam się (0)
Niestety na temat...
Niestety na temat Laboratorium Medycznego Fryda nie moge wypowiedziec sie pozytywnie. Pracowalam tam jako kurier materialu biologicznego na terenie Dolnego Slaska, w lutym tego roku, i wiem ze materialy biologiczne takie jak krew i mocz, nie sa transportowane i przechowywane wedlug wymogow. Malo ktory kurier zabiera ze soba termometr by kntrolowac temperature w pojemnikach. I nikt nie zwraca uwagi na normy czasowe i temperaturowe. Badanie grupy krwi przeprowdza jedna osoba, a powinny robic to dwie osoby niezaleznie od siebie aby wynik byl wiaryodny- od tego zalezy czyjes zycie. Oprocz tego firma jest niewyplacalna, a umowy podpisuje sie na sumy ktorych i tak pozniej sie nie wyplaca pracownikom.Ceny badan sastosunkowo niskie,a oczekiwanie na wyniki jes krotkie jednak czy sa one wiarygodne?

Barbara_440

22.07.2011

Placówka

Wrocław, al. Wiśniowa

Nie zgadzam się (2)
Udałem się na...
Udałem się na adania profilaktyczne do filli Laboratorium Medycznego Dr n med. Teresy Frydy w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju. Kiedy wszedłem przed pustą rejestracją czekało 5 osób. Po 17 min oczekiwania przed rejestacją z części przeznaczonej na badania-laboratorium wyszła pani technik anal. medycznej w białych rękawiczkach na rękach i zaczęła nas po kolei obsługiwać. Zaskoczyło mnie, że ma na sobie te rękawiczki- czemu ich nie ściągnęła? Ogarnęła mnie niepewność i niepokój z czym w laboratorium te rękawiczki miały styczność. Po przyjęciu próbek do badania , zainkasowaniu 15 pln za badanie czekałem jeszcze 17 minut w kolejce na pobranie krwi. Różnica czasu obsługi w porównaniu z innym laboratorium wynosi 30 minut tak więc łączny czas obsługi mojej osoby 47 minut. Uważam, że jest to zbyt długi czas obsługi. Moim zdaniem skoro na ścianie, nad recepcją wiszą certyfikaty dobrego zarządzania należałoby się z nimi utorzsamić i zastosować poprzez dobranie odpowiedniej ilości personelu, tak aby w recepcji była jedna osoba obsługująca. Panie które zajmują się próbkami w części laboratoryjnej powinny mieć spokój i zajmować się tylko tą pracą.

Grzegorz_451

06.02.2010

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (22)

Laboratorium Medyczne Dr n med. Teresa Fryda

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Laboratorium Medyczne Dr n med. Teresa Fryda?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.