Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o.

(1.98)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 12)

Masakra kierowca odjechał...
Masakra kierowca odjechał z przystanku 3 minuty przed czasem i nawet nie raczył poczekać na biegnącego mnie

Niezweryfikowany Klient_F8GQ

25.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zauważam już od...
Zauważam już od dłuższego czasu że kierownictwo zakładu a szczególnie ten miniaturowy prezes nic nie robi aby usprawnić komunikację autobusowa w Wejherowie. Ten ich mały prezes już chyba powinien iść na emeryturę albo na rentę bo jego interesuje tylko propaganda i forsa dla siebie.

zarejestrowany-uzytkownik

14.06.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym tj.21.04 o godz.6.22 na przystanku lini nr.2 ul.12-go Marca(koło cukierni ,,Sabinka")zatrzymał się autobus nie otwierając drzwi.Po dłuższej chwili kierowca otworzył środkowe drzwi i weszłam do środka i skasowałam bilet. Po chwili kierowca tego autobusu wyszedł do lini buforowej i zaczął głośnym tonem,krzykiem nakazując opuścić mi autobus. Zapytałam jaki jest powód mojego opuszczenia,to znów w sposób ordynarny stwierdził,że mam wysiąść. Nadmieniam że pan kierowca ma problemy emocjonalne,nie nadaje się do pracy kierowcy autobusu Informuję że jestem pracownikiem szpitala i takim zachowaniem spowodował,że zostałam zmuszona pojechać na dużur taxi,w konsekwencji spóźniajac się do pracy. Mam nadzieję,że od tego pana zostaną wyciągnięte konsekwencje. Cały przebieg zaistniałej sytuacji można prześledzić w monitoringu,ktory znajduje się w autobusie. Czekam na odpowiedź

Klient_0khX

22.04.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Fatalnie. Większość z...
Fatalnie. Większość z kierowców jeździ z ludźmi jak z ziemniakami na rynek. Do tego przy zakupie biletu mało który potrafi odpowiedzieć dzień dobry o Proszę i dziękuję to już nie wspomnę. A żeby od kierowcy uzyskać bilet bezpłatny dla dziecka to zapomnijmy. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Michał_1979

04.07.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (3)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym zalogowałam się po raz pierwszy na stronę MZK Wejherowo w celu zakupu biletu 30-dniowego. Zazwyczaj dokonywałam zakupu biletów miesięcznych na pobliskiej stacji kolei miejskiej, lub w punkcie obsługi klienta ZKM Gdynia. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, bowiem natychmiast po wybraniu opcji zakupu dostałam mailowe potwierdzenie zakupu i informację zwrotną na temat tego, w jaki sposób moja karta miejska zostanie doładowana. Strona jest bardzo przyjazna klientom, znajduje się na niej zakładka o pomocy, w przypadku wątpliwości. Można również wygenerować sobie Akcept, który co miesiąc po zakupie doładowania biletu miesięcznego będzie generował nam elektroniczną fakturę. Myślę, że firma dokonała fajnego rozwiązania dla klientów i przyczyniła się tym samym do ochrony środowiska. To się bardzo chwali w dzisiejszych czasach. Ogólnie muszę powiedzieć, że nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi i sposobu funkcjonowania strony www. Uważam, że taka obsługa jest znacznie przyjemniejsza i szybsza, niż stanie w kolejkach i czekanie na obsługę osobistą.

Żaneta

01.12.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (2)
W tym dniu...
W tym dniu jechałam autobusem nr 8 z przystanku w Wejherowie Śmiechowie z córką i wnuczką ,przy wsiadaniu do autobusu był problem z wózkiem dziecka ,ponieważ zalegała zaspa śniegu przy krawężniku,zgłosiłam ten problem kierowcy w odpowiedzi usłyszałam ,, to ja mam wziąć łopatę i pani odśnieżyć.. odpowiedziałam ,że nie ale mógłby pan to zgłosić w firmie przez radiotelefon i była odpowiedź ,,sama pani sobie zadzwoni ,, był to autobus o nr 408 .

OKO

05.03.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (6)

Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o.

Dane firmy

Wejherowo

Wejherowo, Tartaczna 2

Czy te firmy wypadają lepiej niż Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o.?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!