Castorama

( 4.12 )

Opinie (4058)

plac budowy

Nadal w sklepie wygląda jak plac budowy. Rozumiem, że zmiana wystaw sklepowych, ale w tych warunkach nie da się nic kupić.

Obsługa w sklepie bardzo dobra, dostawa tragiczna

Zamówiłam w sklepie dość dużą płytę; wszystko przebiegło sprawnie, a pan obsługujący zamówienia udzielił potrzebnych mi rad i był bardzo uprzejmy. Mieszkam w budynku z windą o powiększonej powierzchni, którą dodatkowo wymierzyłam przed zamówieniem, dzięki czemu byłam pewna, że nie muszę zamawiać dostawy z wniesieniem. Pan, który płytę dostarczył, pewien nie był. Mimo moich wielokrotnych zapewnień, że sobie poradzę, oraz *wyraźnej* prośby o nieodwracanie płyty (która tylko w takiej pozycji mogła zmieścić się do windy), i tak zrobił to, co sam uznał za stosowne, w akompaniamencie ironicznych dopytywań "Poradzi sobie pani? Taaak?". Nie przyjął do wiadomości, że mogę tę płytę po prostu przesunąć (powierzchnia zarówno przed blokiem, jak i na korytarzu jest bardzo gładka), "bo tak to się płyta uszkodzi". W rezultacie musiałam sama, po odjeździe dostawcy (dopiero po pięciokrotnym powtórzeniu, że owszem, poradzę sobie, może już odjechać) odwrócić płytę. Przetransportowałam ją do windy, potem do mieszkania tak, jak planowałam, bez żadnych uszkodzeń. Rozumiem, że takie zachowanie może wynikać z jakiejś osobliwie pojętej troski, ale ten poziom ignorowania życzeń klienta uważam za niedopuszczalny. Wątpię, by dostawca zachowywał się w taki sposób, mając do czynienia z mężczyzną, dlatego oceniam jego zachowanie jako nieodpowiednie i protekcjonalne.

Opinia CASTORAMA Lublin

Market budowlany charakteryzujący się dużym wyborem i rozsądnymi cenami. Ekspozycje przygotowane w sposób profesjonalny, doradztwo pracowników obsługi na wysokim poziomie. Jestem wykonawcą realizującym różne prace remontowo-wykończeniowe i muszę potwierdzić, że naprawdę niektórzy pracownicy mają wiedzę i zorientowanie w asortymencie.

Fachowe doradztwo

Dział z farbami i lakierami zasluguje na 5 z + Bardzo sympatyczna obsługa i rzetelnie potrafią wykonywać swoje obowiazki. Pomocni Panowie udzielili mi bardzo potrzebnych informacji i perfekcyjnie doradzili.

bałagan na całego

W markecie panuje bałagan nie do opisania. Informacja "zmieniamy się dla Ciebie" jest śmieszna. To jest plac budowy a nie sklep.

Super

Obsługa w porządku Dostęp online Godziny otwarcia odpowiednie dla tych co w późniejszych godzinach mają możliwość robienia zakupów Polecam

Polecam płytki

Na stoisku miła obsługa, wysłucha i podpowie co będzie najlepsze dla klienta. Kupowałem płytki i oceniam pozytwynie całą wizytę. Począwszy od doradzenia jakie płytki i przede wszystkim klej będą najlepsze, po obsługę przy kasie. Nie wiedziałem, że można tak długo mówić o klejeniu płytek :)

Bardzo słaba obsługa , długi czas oczekiwania

Bardzo słaba obsługa , długi czas oczekiwania na odbiór towaru, brak odpowiedniej ilości pracowników Bardzo zła organizacja pracy . Zakup płytek ceramicznych zajmuje około 2-3 godziny.

super obsługa

Bardzo pomocna obsługa. Doradzi, podpowie, wytłumaczy. Duża pomoc podczas remontu dla kogoś, kto się nie zna na tych sprawach. Szeroki asortyment, przystępne ceny.

Rewelacyjnie.

mega duży wybór i zatowarowanie

Odwiedzałeś ostatnio Castorama?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.32 )

Grupa PSB

(5.00 )

Grupa SBS

(1.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem