Getin Leasing

( 5.00 )

Opinie (3)

Mam 2 samochody wzięte w leasing w Getin Leasing jestem

Mam 2 samochody wzięte w leasing w Getin Leasing jestem zadowolona ze współpracy . Umowa przejrzysta, decyzję dostałam szybko a co ważne mają ofertę leasingu nawet dla firm krótko działających na rynku

W dniu 22 02 otrzymałem od firmy Getin Leasing fakturę VAT

W dniu 22/02 otrzymałem od firmy Getin Leasing fakturę VAT na kwotę 50,00 netto za udzielenie informacji o leasingobiorcy Straży Miejskiej w Białym Borze. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, iż na zdjęciu od Straży Miejskiej widnieje zdjęcie nie mojego pojazdu, na co Getin Leasing odpisał straży miejskiej informacje o moim pojeździe ( nie wiem jakim cudem ). Wyraźna niekompetencja pracowników. Pisałem pisma z prośbą o wyjaśnienia, dostałem maila z przeprosinami i obietnicą anulowania faktury poprzez fakturę korygującą - do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałem. Tylko dlatego -4 a nie -5 za to, iż otrzymałem przeprosiny, niestety tylko mailowo.

We wrześniu 2011 postanowiłem wziąć leasing pojazu

We wrześniu 2011 postanowiłem wziąć leasing pojazu. Zapewniano mnie, iż decyzja leasingowa jest rozpatrywana w 24h. Jak się okazało, pomimo bardzo dobrej historii kredytowej, czekałem na decyzję leasingową ponad 14 dni!!!! Dodatkowo, jak się okazało, musiałem dopłacić więcej wkładu własnego, ponieważ analityk błędnie wyliczył wartość pojazdu. Z powodu braku kompetencji pracowników - nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Getin Leasing?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Kredyt Lease

(4.00 )

VB Leasing

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem