GENERALI

( 3.68 )

Opinie (502)

Bardzo dobrze.

szeroki zakres produktów, przystępność cenowa

Rewelacyjnie.

Obsługa profesjonalna i przyjazna. Propozycje ubezpieczeń jasne i dostosowane do potrzeb.

Słabo.

Na infolinii bardzo ciężko jest się dowiedzieć cokolwiek. Jak już zadzwonimy że 3 razy i połączymy zebrane że sobą informacje to może coś z tego się dowiemy. Ale konsultanci nie są zbyt precyzyjni jeśli chodzi o udzielanie informacji.

Tak sobie.

Posiadają najlepsze ubezpieczenie dla dzieci uprawiających sport, ale rozpatrzenie odszkodowania w okresie wakacyjnym trwa długo.

Odwiedzałeś ostatnio GENERALI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem