Piotr i Paweł

( 3.45 )

Opinie (2304)

Asortyment bogaty, obsługa beznadziejna.

Sklep dobrze zaopatrzony i względnie czysty. Obsługa kas pracuje jak za karę, rzuca towarem, ochrona zachowuje się jak agent ochrony rządu. Ogólnie atmosfera mało przyjazna. Tylko jeżeli muszę robię tam zakupy, nie jest to sklep pierwszego wyboru właśnie z uwagi na personel pracujący jak za karę robiący laskę wypełniając swoje obowiązki.

czystość w sklepie

Opisywany supermarket jest naprawdę czystym i schludnym sklepem. Towaru na półkach jest niewiele, ale nie mogę mieć zastrzeżeń co do czystości na regałach sklepowych oraz estetyki ułożonych towarów.

Bez kolejek

Bardzo „klimatyczny” sklep - przyciemnione lampy, bardzo cicho i spokojnie, obsługa sympatyczna i uprzejma. Kasjerka była wręcz znudzona taką atmosferą, ale przynajmniej nie burczała do klientów jak to się zdarza w innych sklepach. Nie ma zbyt dużego wyboru produktów, ale są te podstawowe.

coraz gorzej

braki w towarze, wysokie ceny i błąkająca się bez celu obsługa. Słabo

Pozytywnie

W delikatesach zmieniło się dużo, chociażby na zmniejszoną ilość asortymentu. Niektóre ceny są niższe niż wcześniej. Nawet na stoisku mięsnym jest dużo mniej wyrobów. Klientów też dużo mniej. Duże braki towarowe na półkach, ale ułatwia to zrobienie zakupów, gdyż wchodząc po coś konkretnego nie musimy biegać i szukać w tak ograniczonym zatowarowaniu. Ogólnie czysto i obsługa miła.

Bardzo dobra jakość obsługi, polecam !

Z opisywanego punktu korzystam codziennie. Nie znalazłem się jeszcze nigdy w sytuacji abym musiał czekać w kolejce do kasy powyżej 3 minut. Wszystkie stoiska są zadbane, a produkty na nich ustawione poprawnie. Za każdym razem można usłyszeć od obsługi miłe słowa w postaci: "Dzień Dobry, Dziękuję, Proszę". Bardzo gorąco zachęcam do korzystania z tego sklepu!

porażka

Mało produktów, wiecznie brakuje podstawowych rzeczy typu woda! obsługa pracuje jak za karę, mają problem żeby się nawet przesunąć jak stoją na środku sklepu i rozmawiają na prywatne tematy. Obsługa przy kasach to totalna porażka - nie dość, że wolno im to idzie, to często kasy są pozamykane. Nie wspomnę już o kasach samoobsługowych, które często się psują, a na pomoc pracownika trzeba czekać kilka minut. Dramat, mogliby to już pozamykać....

Zmarnowany potencjał

Świeci pustkami - stracił swoją renomę. Towar raz jest a raz go nie ma... Obsługa nie zawsze kompetentna i pomocna.

Drogo i niemiło

Obsługa jest nijaka - brak energii przy obsłudze klienta, na sklepie nikogo nie widać. Do tego ceny jak na stacji benzynowej.

Coś okropnego!!!

Zakupiłam dzisiaj sernik. Obsługa zajęta rozmową, wnerwiona ze przerywam i się pytam, który sernik kupić?! Oczywiście dostałam stary, suchy, ohydny!!! Powinnam wrócić i rzucić im na lade!! Jest piątek a nie ma mowy o zjedzeniu go w sobotę!!!

Standardowo.

Sklep czysty, nie ma brudnej podłogi czy innych tego typu historii. Towar na półkach uzupełniany na bierząco, nie ma przeraźliwych pustych luk. Obsługa bardzo miła. Podszedłem do Pani która coś robiła na sklepie i zapytałem gdize znajdę konkretny produkt, Pani uśmiechnęła się i zaprowadziła mnie do odpowiedniej alejki. Przy kasie widziałem, że są uzupełnione reklamówki, kolejka była na zaledwie 4 osoby, bo działały diwe kasy.

Niemiła obsługa

sam sklep nie ma zbyt dużo do zaoferowania, a ceny niektórych produktów są dużo wyższe niż w innych sklepach. Za to obsługa zawsze może się czymś popisać - jeśli udają, że nie widzą klientów i są zajęci własnymi sprawami, to są wręcz bezczelni.

Fatalnie! Nigdy więcej tam nie pójdę!!!

Mięso drogie i kiepskiej jakości!! Poprzerastane nieswieze Poledwiczki wieprzowe za 28 zł!!!! Ryby stare!!! Kupiłam tuńczyka za 160 zł, którego musiałam wyrzucić do śmieci ponieważ smierdział!!! Ekspedientki nie wiedzą jakie sery sprzedają!!! Nie potrafią udzielić informacji czy sery są dlugodojrzewajace, z jakiego mleka ile % tłuszczu zawierają!!!! Dzisiaj sprawdziłam rachunek i cztery ceny były zawyżone (inne na półkach, wyższe na rachunku)!!!! (Ekspedientka ordynarna!!! Młoda kobieta z akrylowymi paznokciami utrudniajacymi pracę, obrazona, że tam pracuje!!!) Nie usłyszałam słowa przepraszam za zaistniałą sytuację!!! Szkoda!!!

Odwiedzałeś ostatnio Piotr i Paweł?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Delikatesy Turysta

(4.90 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem