Cortina

( 1.00 )

Opinie (3)

5 sierpnia zamówiłem w Gdańskiej Cortinie na Matarni

5 sierpnia zamówiłem w Gdańskiej Cortinie na Matarni płytki. Na zamówieniu był termin dostawy 1-2 tygodnie. Mija miesiąć a płytki zginęły. Nikt nic nie wie, zaliczka pobrana a towaru nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie ! Firma jest beznadziejnie nastawiona do klienta. Postawili mnie w patowej sytuacji, gdyz majster co miał ukałdac płytki miał skończyć do połowy przyszłego tygodnia a potem idzie na inna robotę. naprawde nie polecam tej firmy, gdyż kazdy zwala winę na innych pracowników - brak jest jednej kompetentnej i odpowiedzialnej osoby.

Wybrałam się do salonu łazienek Cortina na Bielanach

Wybrałam się do salonu łazienek Cortina na Bielanach Wrocławskich, w poszukiwaniu konkretnego modelu umywalki do łazienki. Ponieważ znalazłam w internecie informację, że salon jest przedstawicielem firmy produkującej poszukiwany przeze mnie model. Po wejściu do salonu, nie zauważyłam żadnej osoby z obsługi. Przeszłam więc salon, próbując znaleźć w ekspozycji umywalkę, która była mi potrzebna. Niestety mimo, że przedstawione aranżacje były ciekawe i nowoczesne, nie znalazłam tam poszukiwanego modelu. W salonie panował wręcz streylny porzadek, wszystkie powirzchnie lśniły wręcz. Natomiast pozytywne wrażenie jakie robi salon i jego aranzacje traci w sytuacji kontaktu z obsługą. Chciałam zasięgnąć informacji czy poszukiwany model jest w ogóle dostępny. Niestety nigdzie nie mogłam znaleźć obsługi. Pojawiła się po chwili jakaś pani, ale minęła mnie obojętnie i podeszła do osób pracujacych w kasie. Po chwili rozmowy odeszła od kasy i udała się w kierunku sklepu. Zawołałam zatem, czy mogłaby podejść. Pani zdziwiona spytała czy ja może ją wołam. Zdumiałam się słysząc sposób w jaki zostało to powiedziane, jakby z pretensją. Pani podeszła w końcu. Spytałam zatem o model, który mnie interesował. Pani powiedziała, że owszem, mają ten model w ofercie, ale tylko na zamówienie, a czas oczekiwania wynosi 3 tygdonie. Po udzieleniu mi tej informacji, pani odeszła, nie czekając na rekację z mojej strony. Trochę szkoda, bo salon naprawdę ładny i ciekawie zaaranżowany, niestety obsługa jest zupełnie niewidoczna, traktuje klienta jak zło konieczne. Udziela informacji zdawkowo. Nie jestem zwolenniczką nachalnej obsługi, która atakuje klienta od wejścia, ale sądzę, że niedopuszczalny jest kompletny brak zainteresowania klientami.

Odwiedzałeś ostatnio Cortina?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

e-lazienki

(0.50 )

INTECH

(4.50 )

Art-Dom

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem