EPA Wind

( 5.00 )

Opinie (2)

To gospodarczo edukacyjna strona poświęcona realizowanym

To gospodarczo edukacyjna strona poświęcona realizowanym projektom budowy farm wiatrowych jako alternatywy dla nowych źródeł pozyskiwania energii. Powinni tu zajrzeć wszyscy niedowiarkowie, którzy są przeciwnikami takich rozwiązań gospodarczych a znajdą tu informacje wzbogacające ich wiedzę i przekonanie do tego typu rozwiązań gospodarczych. Spokojna, w kolorystyce niebieskiej szata graficzna nie męczy wzroku a sprawnie działające zakładki pozwalają na bezproblemowe przechodzenie do kolejnych kwestii. Jeśli ktoś ma wątpliwości może skorzystać z zakładki „Kontakt” i wysłać zapytanie. Trafiłam na tę stronę dzięki lokalnej broszurce „Park Wiatrowy Wierzbnik”.

Firma ta jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację

Firma ta jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację projektów budowy farm wiatrowych jako alternatywnych źródeł energii. W związku z planami takiej budowy w jednej z okolicznych miejscowości, wydała broszurę edukacyjno informacyjną pt. „Park Wiatrowy Wierzbnik” dla okolicznych mieszkańców aby rozwiać ujemne wątpliwości i wskazać pozytywy dla takiego przedsięwzięcia. Broszura nie nudzi, zawiera raptem 18 stron istotnych informacji o badaniach poprzedzających inwestycję, zdjęcia wizualizacyjne terenu, informacje z zakresu akustyki, skalę porównawczą różnych żądeł dźwięku, opinie zdrowotne ekspertów i inne ciekawie i uświadamiające kwestie. Zadaniem tego wydania jest rozwianie obaw społecznych co do powstania w okolicy farmy wiatrowej. Podane są też linki do stron internetowych, gdzie można pogłębić swoją wiedzę. Ładna, spokojna szata graficzne i dobre przesłanie do lokalnej społeczności, które chyba każdy znalazł w swojej skrzynce pocztowej.

Odwiedzałeś ostatnio EPA Wind?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Enea

(3.48 )

GTS Energis

(2.50 )

Energa

(3.20 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem