EPA Wind

( 5.00 )

Opinie (2)

To gospodarczo edukacyjna strona poświęcona realizowanym

To gospodarczo edukacyjna strona poświęcona realizowanym projektom budowy farm wiatrowych jako alternatywy dla nowych źródeł pozyskiwania energii. Powinni tu zajrzeć wszyscy niedowiarkowie, którzy są przeciwnikami takich rozwiązań gospodarczych a znajdą tu informacje wzbogacające ich wiedzę i przekonanie do tego typu rozwiązań gospodarczych. Spokojna, w kolorystyce niebieskiej szata graficzna nie męczy wzroku a sprawnie działające zakładki pozwalają na bezproblemowe przechodzenie do kolejnych kwestii. Jeśli ktoś ma wątpliwości może skorzystać z zakładki „Kontakt” i wysłać zapytanie. Trafiłam na tę stronę dzięki lokalnej broszurce „Park Wiatrowy Wierzbnik”.

Firma ta jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację

Firma ta jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację projektów budowy farm wiatrowych jako alternatywnych źródeł energii. W związku z planami takiej budowy w jednej z okolicznych miejscowości, wydała broszurę edukacyjno informacyjną pt. „Park Wiatrowy Wierzbnik” dla okolicznych mieszkańców aby rozwiać ujemne wątpliwości i wskazać pozytywy dla takiego przedsięwzięcia. Broszura nie nudzi, zawiera raptem 18 stron istotnych informacji o badaniach poprzedzających inwestycję, zdjęcia wizualizacyjne terenu, informacje z zakresu akustyki, skalę porównawczą różnych żądeł dźwięku, opinie zdrowotne ekspertów i inne ciekawie i uświadamiające kwestie. Zadaniem tego wydania jest rozwianie obaw społecznych co do powstania w okolicy farmy wiatrowej. Podane są też linki do stron internetowych, gdzie można pogłębić swoją wiedzę. Ładna, spokojna szata graficzne i dobre przesłanie do lokalnej społeczności, które chyba każdy znalazł w swojej skrzynce pocztowej.

Odwiedzałeś ostatnio EPA Wind?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Enea

(3.48 )

GTS Energis

(2.50 )

Energa

(3.20 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem