Żabka

(3.67)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2823 z 4612)

Przemiła obsługa, zawsze...
Przemiła obsługa, zawsze uśmiechnięta

AleksandraRozum

25.05.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Obsługa zawszę uśmiechnięta,...
Obsługa zawszę uśmiechnięta, przypomina o aplikacji, oraz poleca produkty, na sklepie czysto

Klient_feY6H

25.05.2022

Placówka

Czeladź, Reymonta 36

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Świetnie!
Świetnie!

niezalogowany-uzytkownik

25.05.2022

Placówka

Komorow, Tomaszowska 59

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Panie wyganiają ze...
Panie wyganiają ze sklepu o godzinie WP w czwartek i przez godzinę myją podłogę. Zero dbałości o klienta stoję pod sklepem i chyba się nie doczekam.

Klient_Dupf

19.05.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Pracownik sklepu uprzejmy...
Pracownik sklepu uprzejmy - zostałem powitany na wejściu. Sklep zachowany w czystości- brak zastawionych przejść. Na półkach nie występują braki towarowe. Wszystkie produkty, które mnie interesowały miały przywieszkę z ceną. Czas obsługi szybki. Sprzedawca zapytał o aplikację żabki oraz zaproponował produkt dodatkowy. Jedyny minus to za niska temperatura parówki w hot dog'u.

Klient_a1gK

18.05.2022

Placówka

Jarosław, Poniatowskiego 54

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Płyn do dezynfekcji...
Płyn do dezynfekcji dostępny, łatwy dostęp do koszyczków, towar na półkach jest dostawiony, podłoga, jak i kawomat czyste, więc sklep wygląda schludnie, przy pieczywie są rękawiczki, ale brak woreczków, przy zakupie zostałem przywitany, poproszony o aplikację, zaproponowano hot-doga, po opłaceniu zostałem pożegnany i zaproszony ponownie. Roller był w połowie zapełniony.

Taq

17.05.2022

Placówka

Wrocław, Stefana Żeromskiego 22

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Nie polecono dodatkowego...
Nie polecono dodatkowego produktu oprocz kawy Sklep nie mial cen pod niektórymi towarami

Klient_QUA6

17.05.2022

Placówka

Gdańsk, Paderewskiego 9/1a

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu zostałem miło przywitany słowami „Dzień dobry”, czystość podłogi oceniam na dobry, tak samo widoczny na wejściu kawomat był czysty, cukier, jak i dodatki były dostępne, płyn do dezynfekcji rąk dostępny, dostęp do koszyczków na zakupy trochę utrudniony, ale wystarczyło się rozejrzeć, owoce i warzywa są świeże, dostęp do torebek, jak i rękawiczek zapewniony, więc wszystko w porządku. Sklep schludnie prowadzony, towary ładnie poukładane, przy kupnie produktu zostałem jeszcze raz powitany, zapytany zostałem o aplikację i został mi polecony produkt z koszyczka kawa lub hot-dog, po zapłaceniu za produkt zostałem pożegnany i zaproszony ponownie, grill był pełny, więc raczej każdy możliwy rodzaj parówki był dostępny.

Taq

16.05.2022

Placówka

Wrocław, ul. Hubska 78D

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Z usług Żabki...
Z usług Żabki pod tym adresem mam okazję korzystać kilka razy w tygodniu, w drodze na uczelnię, przede wszystkim zależy mi wtedy na czasie zakupów, na który w tym miejscu nie mogę narzekać, ponieważ zawsze wszystko przebiega bardzo sprawnie. Ekspedienci zawsze są mili i kulturalni wobec klienta. Sam sklep jest dość spory, a rozmieszczenie towaru bardzo intuicyjne i nigdy nie odnotowałam pustek na półkach spowodowanych nie dołożeniem towaru przez pracownika, również czystość lokalu jest na wysokim poziomie. Nie mogę również narzekać na jakość "świeżego" towaru, czyli owoców i pieczywa. Dodatkowym atutem lokalu jest możliwość płatności samoobsługowej, co bardzo ułatwia zakupy w biegu.

Klient_zRAO

16.05.2022

Placówka

Kraków, Krupnicza 7

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa i szybka. Polecam!

Klient_kCDd

16.05.2022

Placówka

Lębork, Staromiejska 26

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Bardzo nieuprzejma obsługa....
Bardzo nieuprzejma obsługa. Bezczelne odpowiedzi na pytanie czemu sklep był nieczynny przez przynajmniej 40 minut ( dłużej nie czekałam, a miałam do odbioru paczkę) w godzinach otwarcia, na drzwiach nie było żadnej informacji o zamknięciu. Kiedy wspomniałam, że można by wywiesić informacje usłyszałam tylko głupie odpowiedzi. Zero szacunku dla klienta ale kasę to ma zostawiać w sklepie. Mimo iż miałam zamiar kupić jeszcze kilka rzeczy odebrałam tylko przesyłkę. Więcej tam się nie pojawię.

Klient_05Pn

14.05.2022

Placówka

Brzoza, Łabiszyńska 2d

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Kiedy weszłam do...
Kiedy weszłam do sklepu przy kasie była mała kolejka. Porozglądałam się więc chwilę po placówce, która wyglądała na czystą i dobrze zaopatrzoną. Poczekałam aż kolejka się zmniejszy i podeszłam do kasy. Pani ekspedientka nie powitała mnie, ani nie odpowiedziała na moje "dzień dobry". Zapytała natomiast "co będzie". Zamówiłam małe cappuccino, pani nie zapytała o aplikację Żabki, więc sama poinformowałam, że ją posiadam. Następnie powiedziałam, że chciałabym zapłacić kartą. Sprzedawczyni nie podała mi ceny jaką muszę zapłacić, ani nie powiedziała w jaki sposób mogę przygotować kawę. Wiedziałam jednak jak to zrobić, bo kupowałam już ten napój wcześniej, w innej placówce. Przed wyjściem ze sklepu powiedziałam "do widzenia", ale nie usłyszałam odpowiedzi. Ogólnie, jeżeli chodzi o asortyment byłam zadowolona — kubeczków do kawy, cukru (były 3 rodzaje: biały, brązy i cynamonowy) i mieszadełek było dużo (jedynie małą przykrywkę wzięłam ostatnią, inne jeszcze były). Mam jednak zastrzeżenia co do obsługi — jedyne zdanie jakie usłyszałam od pani to "co będzie".

Klient_ADMv

14.05.2022

Placówka

Białystok, ul. Antoniukowska 54A

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Sklep dobrze zatowarowany,...
Sklep dobrze zatowarowany, w środku oraz na zewnątrz zachowana czystość. Jakość obsługi na dobrym poziomie kasjer był bardzo miły zapytał mnie czy posiadam aplikacje oraz zaproponował mi hot doga.

Klient_GKAJ

14.05.2022

Placówka

Warszawa, Zygmunta Modzelewskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa czysty sklep

Klient_WAMT

13.05.2022

Placówka

Łódź, Pryncypalna 113

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Nie zbyt przyjemna...
Nie zbyt przyjemna zabka obsługa opryskliwa i nie miła brak zapytania o aplikacje i hod doga jak w innych żabkach do tego czułem się jak bym miał opuścić jak najszybciej sklep bo pani chciała wyjść na papieroska

Klient_Af3I

13.05.2022

Placówka

Lidzbark Warmiński, Wysokiej Bramy 9

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Sklep w środku...
Sklep w środku oraz jego teren dookoła czysty i schludny. Oferta sklepu jest bogata (jak na powierzchnię sklepu) i interesująca, jednak występują częste braki na półkach. Brak cenówek przy kilku pozycjach na półkach. Personel oceniam z perspektywy kilku wizyt w tym sklepie - niektóre pracownice nie używają zwrotów grzecznościowych i nie odpowiadają na nie, pytanie o uczestniczenie w programie lojalnościowym pada wyjątkowo rzadko. Klient obsługiwany jest raczej sprawnie, nie tworzą się długie kolejki.

Agatag0

11.05.2022

Placówka

Toruń, Juliana Fałata 34/46

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Sklep jest zaniedbany,...
Sklep jest zaniedbany, widać brak cenówek przy niektórych produktach, braki towaru, półki z racji braku tzw wyfejsowania produktów wyglądają niechlujnie, panuje ogólny bałagan w produktach na półkach. Zauważyłam braki niektórych produktów, personel jest mało uprzejmy, brak propozycji produktów promocyjnych, obsługa na niezbyt wysokim poziomie. Czas oczekiwania na dojście do kasy stosunkowo krótki

Klient_zoTV

11.05.2022

Placówka

Góra Kalwaria, ul. Domonikanska 24

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu zostałem powitany uśmiechem z użyciem słów "Dzień Dobry" przeszedłem się po sklepie i zwróciłem uwagę, że jest strasznie brudna podłoga. Pani, która mnie przywitała w tym czasie robiła Hot-Doga dla innego klienta. Gdy wziąłem napój i podszedłem do kasy, zauważyłem, że na boksie kasowym są brudne półki, gdzie powinny znajdować się batony. Musiałem poczekać aż pani skończy robić Hot-Doga. Po chwili pani do mnie podeszła, zapytała o aplikacje i poleciła zakup Pepsi z koszyczka. Zapłaciłem gotówką, sprawnie wydała resztę, podała paragon i zaprosiła mnie ponownie do sklepu po zakończeniu transakcji.

Devcone

11.05.2022

Placówka

Pabianice, Podleśna 12D

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Bardzo fajny i...
Bardzo fajny i bardzo dobrze zatowarowany sklep, spotykam się z Żabką na co dzień ale tak pełnych półek i tak czystej Żabki jeszcze nie widziałam. Sklep leży na uboczu a jednak cieszy się dużym powodzeniem, szeroki wybór produktów i niezmiernie miła obsługa są zdecydowanie atutem tego miejsca. Produkty zawsze oznaczone ceną (co w Żabkach nie jest spotykane) zawsze świeże warzywa i co zadziwiające sklep radzi sobie fajnie pomimo obecnego zaraz obok marketu.

Klient_EUtm

11.05.2022

Placówka

Legionowo, Kościuszki 106

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Obsługa bardzo miła,...
Obsługa bardzo miła, sklep zadbany towar dołożony, bezproblemowa komunikacja ze sprzedawcą, Jestem zadowolony z wizyty w tym sklepie i wróciłbym tak na zakupy

PoszukiwaczPrzygód

11.05.2022

Placówka

Elbląg, ul. Gwiezdna 22

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie

Żabka

Żabka to sklepy spożywcze obecne na polskim rynku od 1998 roku. Pierwsze sklepy pojawiły się w Poznaniu i Swrzędzu. Sklepy są liderem segmentu modern convenience. Ideą marki jest bliskość i wygoda klientów. Żabka posiada sklepy w ilości przekraczającej 6 tys. W ofercie znajdują się produkty spożywcze, chemia domowa, usługi np. w zakresie odbioru paczek oraz kącik gastronomiczny. Misją Marki jest tworzenie wartości poprzez ułatwianie ludziom życia. Żabka pragnie także aby jej sklepy były świadomym wyborem podczas codziennych zakupów, być częścią lokalnej społeczności oraz być najbardziej przystępną franszyzą w Polsce.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Żabka?

Ktoś 13 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?