Armako

( 5.00 )

Opinie (10)

Stacja paliw na trasie Sanok

Stacja paliw na trasie Sanok - Brzozów, która sprawnie i profesjonalnie obsługuje klientów, oraz sprzedaje paliwo dobrej jakości i po konkurencyjnych cenach.Polecam.

Gdy dziś przyjechałam na stację paliw było bardzo mroźno i

Gdy dziś przyjechałam na stację paliw było bardzo mroźno i wiał siarczysty wiatr. Ale bardzo szybko na horyzoncie pojawił się pracownik, który zadeklarował swoja pomoc w zatankowaniu gazu do mojego samochodu. Bardzo byłam mu wdzięczna, gdyż sama mogłam się schować do ciepłego budynku i zapłacić rachunek. W środku był sympatyczny pracownik, który milo się przywitał i pożegnał. Szybko udałam się do swojego samochodu i odjechałam.

Stacja paliw położona przy drodze głównej

Stacja paliw położona przy drodze głównej. Łatwy dojazd i szybkość obsługi sprawia, że robi się tu łatwe i przyjemne zakupy. Ceny przystępne w porównaniu z innymi stacjami paliw. Pracownicy są mili i zawsze na miejscu gotowi pomóc klientowi. Kasjer również jest miły, grzecznie się przywita z uśmiechem na twarzy.

Odwiedzałeś ostatnio Armako?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem