AgroAs

(4.60)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (34 z 49)

To jedna z...
To jedna z 2 stacji paliw w miasteczku, więc konkurencja, prawie żadna - ceny paliw niemal zrównane i, właściwie nie ma co narzekać, bo to i tak nic nie da, ale obejście jest bardzo zadbane, takie trochę retro w nowoczesnym obejściu. Retro, bo stoją dekoracyjnie stare -dawne -odnowione, traktorki na rozległym obejściu stacji. Obsługa klientów odbywa się w reżimie sanitarnym, obowiązującym w kraju z zachowaniem kultury i taktu wobec klienta. Przy dystrybutorze trzeba obsłużyć się samemu, są rękawiczki i papierowe ręczniki,

DORA_1

01.02.2021

Placówka

Grodków, ul. Kwiatowa 6

Nie zgadzam się (0)
Zasadnicze tankowanie staram...
Zasadnicze tankowanie staram się robić na Orlenie, niestety nie ma go w naszym miasteczku, więc małe do-tankowania robię na dostępnych stacjach paliw. Ta, onegdaj, uchodziła za najtańszą w okolicy i fajnych rabatów udzielali, teraz to już przeszłość. Aktualnie tylko coś do-tankowuję sobie tutaj. W dniu 25 VIII wlałam do baku kilka litrów, zrobiłam to sama, zapłaciłam w małym budynku kasie, będącym też a’la sklepem. Obsługa grzeczna i miła, rabatu brak. Obejście zadbane, jest małą częścią większej firmy Agro As, która ma także tę niewielką stację paliw.

DORA_1

29.08.2014

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Gdy tylko ustawiłam...
Gdy tylko ustawiłam się przy właściwym dystrybutorze z małego sklepu/kasy wyszedł jeden pracownik i zajął się tankowaniem samochodu, zgodnie z moim oczekiwaniem. Jedyne co musiałam zrobić to uiszczenie należnej kwoty, co uczyniłam u innego pracownika, który udzielił mi nawet rabatu. Profesjonalna obsługa, sympatyczna atmosfera, ład i porządek w części Agro As-u, przeznaczonej na stację paliw.

DORA_1

30.03.2014

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (1)
Nie jestem zbyt...
Nie jestem zbyt częstym klientem tej stacji paliw w ostatnim czasie, ale w dniu 5 marca podjechałam aby zatankować, zanim wysiadłam z samochodu pracownik już stał przy moim aucie, gotowy by wlać paliwo. Obsługa była profesjonalna, odbyła się w miłej atmosferze, pracownicy sklepu/kasy (kobieta i mężczyzna) grzeczni i przyjaźni, atmosfera, ogólnie sympatyczna. Ilość zaopatrzenia dostosowana do możliwości lokalu (np. płyny samochodowe, papierosy, napoje), ład i estetyka dookoła.

DORA_1

09.03.2014

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Nie mam zwyczaju...
Nie mam zwyczaju zatrzymywać się na gest ręki, jednak tym razem był to znajomy więc odstąpiłam od tego zwyczaju. Okazało się że zabrakło mu paliwa i była konieczność podwiezienia go do najbliższego CPN-u, aby do butelek kupił sobie trochę. Najbliższą stacją paliw był Agro As, tu okazało się, że cena ON była prawie rewelacyjna 5,21 zł/l, najniższa jaką dotąd (od dość dawna) spotkałam, nie pogardziłam też sobie do-tankowałam, właściwie znajomy to zrobił. Kiedyś często tu tankowałam. W małym sklepiku/kasie młody mężczyzna-pracownik, dość sympatyczny i miły, obsłużył grzecznie. Na trzy dystrybutory, 2 były benzynowe, teren był uporządkowany i oświetlony bo była już pora zmroku.

DORA_1

17.12.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Trzeba było samochód...
Trzeba było samochód dotankować, więc trzeba było udać się na stację paliw, więc przyjechałam 15 maja, kolejki nie było, sama się obsłużyłam, dookoła czysto było. W małym budyneczku sklepiku/kasie miła dziewczyna płatność przyjęła, najpierw spytała czy zapłata gotówką czy kartą, za płatność gotówką 7 groszy zniżki. Kiedyś lepsze rabaty mieli ale też konkurencja była (istniała jeszcze stacja Orlenu), teraz głównie oni ceny dyktują więc ile by paliwo nie kosztowało i tak trzeba zatankować.

DORA_1

05.06.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Kiedyś chwaliłam tą...
Kiedyś chwaliłam tą stację paliw ale od czasu gdy w miasteczku zniknęła konkurencja (zamknięto stację Orlenu) wycwanili się z cenami (poszły w górę) i promocjami (już nie ma 10 groszy obniżki). W efekcie przyjeżdżam tu tylko aby małą ilość dotankować a główne tankowania robię w innych miastach. Po raz kolejny pracownicy żarty uprawiali w sklepie/kasie i nikt nawet nie fatygował się aby pomóc przy tankowaniu jak to kiedyś bywało. Takie podejście (w moim odczuciu) – cieszcie się ludzie, że paliwo macie i tak tu wrócicie. Porządek wkoło był bez zarzutów, w czasie płatności atmosfera przyjazna – grzeczny, uśmiechnięty pracownik z pełną kulturą postawy handlowej ale to za mało aby wysoko ich ocenić, tak na OK za istnienie.

DORA_1

03.05.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Tylko dotankować samochód...
Tylko dotankować samochód przyjechałam bo następny dzień był daleko wyjazdowy, wcześnie jeszcze przed świtem. Na dworze zimno i mroźnawo chociaż był to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny (21 marzec), w sklepie/kasie trzech pracowników w najlepsze zabawiało się radosnymi rozmowami i żaden nie fatygował się do pomocy przy tankowaniu, nie to nie, sama też dałam sobie radę. Przy płatności gotówką rabat okazał się nie 10 groszy jak to bywało lecz już tylko 7. Brak w okolicy konkurencji daje się odczuć bo cena paliwa też podskoczyła o 2 grosze. Pracownicy byli mili i życzliwi, radością tryskali, teren stacji był uporządkowany ale co z tego. W dodatku paragonu też mi nie dali.

DORA_1

04.04.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Zwykle chwalę tę...
Zwykle chwalę tę stację paliw zarówno za ceny jak i za profesjonalizm obsługi. Jednak dzień 15 marca pozostawił we mnie niedosyt i trochę mieszanych uczuć. Dzień był z mroźnymi podmuchami wiatru i pewnie dlatego pracownicy woleli ”grzać” się w ciepłym sklepiku/kasie niż pomagać przy tankowaniu. Rad nie rad sama zatankowałam trochę paliwa potem udałam się aby zapłacić i tu kolejna niespodzianka – zawsze było 10 groszy rabatu a w tym dniu tylko 7 groszy mi naliczono. Chyba panoszyć zaczyna się ta stacja, jako jedyna w okolicy ”obrasta w pióra”- siłą okoliczności jest najtańsza i najdroższa jednocześnie, jest jedyna. Kiedyś był jeszcze Orlen ale zlikwidowano i tym samym konkurencja znikła, niestety.

DORA_1

31.03.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Tankowanie do pełna...
Tankowanie do pełna to przeważnie każdy cel mojej wizyty na stacji paliw Agro As. Ceny paliw są tu coraz wyższe, z każdym tankowaniem parę groszy więcej litr trzeba płacić. Ta sytuacja ma miejsce od początku roku, gdy przestała funkcjonować stacja Orlenu, którą zlikwidowano. Brak konkurencji zaczyna być odczuwalny, niestety. Wprawdzie rabatu udzielają ale teraz to jest jak ”mydlenie oczu” bo po rabacie dorównują cenom orle nowskim. Ład porządek, estetyka – bez zarzutów, zarówno na podjeździe do tankowania jak i w sklepie/kasie gdzie inne artykuły motoryzacyjne też nabyć można. Obsługa miła i grzeczna, uśmiechnięci panowie – pracownicy obsługi – trzech! Żaden nie fatygował się aby pomóc w tankowaniu.

DORA_1

22.03.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Wybraliśmy się z...
Wybraliśmy się z mężem na dłuższy wyjazd tego dnia (16 II) więc dotankowanie samochodu stało się koniecznością wartą wykorzystania, gdyż ta niewielka stacja paliw zakładu obsługi rolnictwa udziela atrakcyjnych rabatów klientom, którzy płacą za paliwo gotówką – 10 groszy mniej na każdym litrze. Może to niewiele ale zawsze coś, zwłaszcza gdy ktoś dużo jeździ. Bardzo miła obsługa, uporządkowany teren stacji i dość bogate zaopatrzenie niewielkiego sklepu/kasy, nie tylko w artykuły motoryzacyjne. Tu przeważnie jest rewelacyjnie

DORA_1

12.03.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
W baku niewiele...
W baku niewiele benzyny, podróż przede mną, więc wizyta na stacji paliw była konieczna z samego rana. Agro As standardowo na wysokim poziomie – gdy podjechałam do dystrybutora, pracownik zaraz zjawił się przy samochodzie i zatankował tyle ile sobie życzyłam, mi pozostało tylko zapłacić w sklepiku/kasie gdzie jeszcze atrakcyjny rabat dostałam. Lubię tu tankować, obsługa jest profesjonalna, wizyta nie trwa długo a pracownicy zawsze mają dobry humor i są bardzo uczynni. Stacja stosunkowo niewielka i jest tu porządek.

DORA_1

08.03.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (1)
Na tej stacji...
Na tej stacji paliw zawitały zmiany, dotąd w obsłudze klienta brali udział tylko panowie i wreszcie pojawiła się dziewczyna – miła, urocza, uśmiechnięta, zadbana i grzeczna dziewczyna. Kobiety łagodzą obyczaje i rozświetlają szare dni więc ta mała stacja paliw nabrała swoistego uroku choć dotąd też nie miałam powodu narzekać. Zatankowałam mój samochód, otrzymałam atrakcyjny rabat, miło mnie powitano, z uśmiechem pożegnano. Na obszarze stacji było czysto, teren odśnieżony, zapewniona wygoda tankowania.

DORA_1

03.02.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw Agro...
Stacja paliw Agro As-u jest chyba liderem niskich cen paliwa. Właśnie tego dnia zatankowałam benzynę w kwocie niższej niż 5,40 zł/litr. Tu miło, sprawnie i tanio obsługuje się klientów – kierowców, którzy także inne drobne zakupy mogą zrobić – papierosy, płyny samochodowe, napoje i akcesoria samochodowe. Teren stacji i jej otoczenie były uporządkowane a panowie obsługujący grzeczni i uprzejmi.

DORA_1

18.01.2013

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Jadąc do pracy...
Jadąc do pracy nadłożyłam nieco drogi aby w Nowe Wsi małej zatankować samochód. Paliwo mają dobrej jakości, tańsze niż na okolicznych stacjach paliw i w dodatku udzielają korzystnego rabatu. Na ternie stacji panuje ład i porządek a obsługa jest w pełni przyjazna i miła dla klientów. Obsługujący mężczyzna miał radośnie humorystyczne nastawienie, był grzeczny i uprzejmy, jego wygląd zdradzał pedanterię. Agro As to bardzo dobrze zorganizowana stacja paliw. Zaliczyłam krótką wizytę, sprawnie mnie obsłużono i z pełnym bakiem mogłam odjechać.

DORA_1

26.12.2012

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Normalnie, aż jestem...
Normalnie, aż jestem zaszokowana – benzynę zatankowałam na tej stacji w cenie 5,43 zł/litr (po korzystnym rabacie), Tanio jak przysłowiowy barszcz, tylko lać i jeździć. Zastałam tu (jak zawsze) ład i porządek, od razu podjechałam do dystrybutora i dokonałam samoobsługi, potem w sklepiku/kasie zapłaciłam, miły pan był przyjazny, uśmiechnięty, trochę żartobliwy. Szybko, sprawnie i sympatycznie przebiegła króciutka wizyta, zakończona pełna satysfakcją z mojej strony.

DORA_1

18.12.2012

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw Agro...
Stacja paliw Agro As to tylko jedna z wielu działalności gospodarczych tej firmy z której chętnie i dość regularnie korzystam. Tankowanie tutaj to prawie przyjemność bo ceny paliw nie należą do niskich, a ta stacja oferuje ten produkt w cenie bardzo konkurencyjnej, 10-14 groszy niżej na litrze od pozostałych będących w okolicy. Zawsze jest tu czysto i estetycznie, można wygodnie podjechać do jednego z 6 dystrybutorów i od razu tankować. Obsługa jest miła i życzliwa. Zatankowałam benzynę, płacąc za nią 5,50 zł/litr. Paliwo jest bardzo dobrej jakości i bez obaw można tu kupować.

DORA_1

13.12.2012

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw Agro...
Stacja paliw Agro As to oferta dobrej jakości paliw do pojazdów i stosunkowo niskiej, w każdym bądź razie, sporo niższej niż gdziekolwiek indziej, cenie. Różnica 10 groszy na 1 litrze to propozycja trafiona. Dużo jeżdżę więc sporo tankuję. Jest tu miła, grzeczna i sympatyczna obsługa, panuje ład i porządek i jest wystarczająco dużo miejsca przy dystrybutorach, umieszczonych po obu stronach sklepiku/kasy. „Na upartego” nawet 6 samochodów mogłoby być tankowanych w jednym czasie choć obszarowo nie jest to ogromny CPN. Jego organizacja jest zmyślna.

DORA_1

10.12.2012

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Potrzeba tankowania samochodu...
Potrzeba tankowania samochodu to przeważnie „zmora” cenowa większości kierowców, jednak na tej stacji paliw ma to trochę inny, łagodniejszy wymiar bo paliwo jest tu w dość atrakcyjnej cenie. Podczas gdy niedaleki Orlen oferuje za 5,67 zł/litr benzyny, tutaj płaciłam o 12 groszy mniej – to mnie cieszy i innym też polecam ten CPN. Obsługa jest tu bardzo miła i sympatyczna w osobach stosunkowo młodych mężczyzn, mają życzliwe, nawet humorystyczne podejście do klientów, panuje tu zawsze porządek a w ofercie sprzedażowej są też płyny samochodowe, napoje, papierosy i inne, drobne artykuły. Wizyta tutaj to zawsze przyjemność.

DORA_1

06.12.2012

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)
Ta niewielka stacja...
Ta niewielka stacja paliw zawsze kojarzyła mi się z kompetencjami i profesjonalizmem obsługi. Tego dnia też, w zasadzie, też nie mam zastrzeżeń ale jednak, jakby zabrakło czegoś. Dwóch panów siedziało w kasie/sklepie i żaden nie pokwapił się aby zatankować mój samochód, co dotąd nie miało miejsca. To w zasadzie nie ujma, jednak człowiek przyzwyczaja się do pewnych zachowań i w momencie, kiedy sam musi wykonać ta czynność, czuje mały niedosyt, który zrekompensował atrakcyjny rabat na zatankowane paliwo i bardzo życzliwa, przyjazna postawa przyjmującego płatność mężczyzny. W obrębie stacji panował idealny porządek. Dobrym rozwiązaniem organizacyjnym jest tu możliwość podjazdu do dystrybutorów po obu ich stronach, choć obszarowo nie jest to nader rozległy teren. Ogólnie wizyta udana.

DORA_1

06.12.2012

Placówka

Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała 16

Nie zgadzam się (0)

AgroAs

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż AgroAs?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

To jedna z...
To jedna z 2 stacji paliw w miasteczku, więc konkurencja, prawie żadna - ceny paliw niemal zrównane i, właściwie nie ma co narzekać, bo to i tak nic nie da, ale obejście jest bardzo zadbane, takie trochę retro w nowoczesnym obejściu. Retro, bo stoją dekoracyjnie stare -dawne -odnowione, traktorki na rozległym obejściu stacji. Obsługa klientów odbywa się w reżimie sanitarnym, obowiązującym w kraju z zachowaniem kultury i taktu wobec klienta. Przy dystrybutorze trzeba obsłużyć się samemu, są rękawiczki i papierowe ręczniki,