Akademia PARP

( 5.00 )

Opinie (5)

Jakiś czas temu zrejestrowałam się w internetowej Akademii

Jakiś czas temu zrejestrowałam się w internetowej Akademii PARP i nawet zaczęłam zaliczać 1-sze szkolenie, zgodnie w wymogami regulaminu, pozwalającego na korzystanie z serwisu. Niestety, liczne obowiązki nie pozwoliły mi na kontynuowanie tego procesu i zwyczajnie ”czas umykał”, a pierwszy miesiąc kończył się. Portal jednak nie pozwolił, aby zaprzepaścił się mój udział w PARP i przesłano mi wiadomość na @ z informacją przypominającą o jednym wymogu, pozwalającym na pozostanie w portalu. Natychmiast skontaktowałam się z opiekunem szkolenia, który bardzo szybko odesłał mi odpowiedź, podając dokładne termin spełnienia wymogu. Akademia PARP jest doskonale zorganizowanym serwisem szkoleniowym, dbają o nowoprzyjętych/rejestrujących się uczestników, zależy im na tym, aby pozostali i czerpali korzyści z ich zasobów. Wartością dodaną jest bez-kosztowe poszerzanie wiedzy z możliwością wydruku certyfikatów uczestnictwa. Dla mnie rewelacja.

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest rewelacyjnym portalem z ogromnymi zasobami bezpłatnych kursów i szkoleń, prowadzonych on-line, świetnie przygotowanych (lektor, treści do samodzielnego zapoznania, ćwiczenia). Przeznaczony jest dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, także dla tych, którzy planują rozpoczęcie działalności na własny rachunek – czyli każdy może być jego uczestnikiem. Przepisy regulaminu jasno precyzują warunki uczestnictwa, a zasoby edukacyjne oferują szeroką tematykę szkoleniową i w na koniec uzyskuje się certyfikat, poświadczający uczestnictwo. Szkolenia są na bieżąco aktualizowane (np. o zmieniające się przepisy prawa) i uzupełniane o nową tematykę. Rejestracja jest formalnością, uczestnictwo jest przyjemnością, w razie problemów, np. z przeglądarką, można skontaktować się opiekunem danego szkolenia (korzystałam), wątpliwości pomoże ”usunąć”, obsługa rewelacyjna. Są społeczności, jest forum, można zasięgnąć rady/pomocy fachowców, można uzupełnić wiedzę, sprawnie poruszając się w portalu. Trafiłam przypadkiem i zostałam, polecam, warto.

O Akademii PARP dowiedziałam się przypadkiem wchodząc na

O Akademii PARP dowiedziałam się przypadkiem wchodząc na profil znajomej. Zauważyłam, że robiła tu szkolenie. Stwierdziłam, że sprawdzę jaką mają ofertę szkoleń i w jakiej cenie są szkolenia. Weszłam na stronę internetową i byłam zaskoczona. Akademia PARP oferuje dokładnie 31 szkoleń, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Szkolenia te są bezpłatne, prowadzone metodą e-learningową (człowiek siedzi np. w domu, włącza internet, wchodzi na swój profil i się uczy). Rejestracja jest bardzo prosta. Nawet jeżeli ktoś nie pracuje, może zaznaczyć, że chce otworzyć swój własny biznes i będzie mieć swoje konto. Początki były dla mnie trochę trudne, ponieważ nie mogłam wejść do pierwszego szkolenia. Mamy tu bardzo ciekawą pomoc w formie czatu z osobą odpowiedzialną za dane szkolenie. Napisałam więc jaki mam problem i po 2, 3 minutach osoba odpowiedzialna udzieliła mi odpowiedzi. Ale najbardziej zaskoczył mnie telefon z akademii, gdy okazało się, że nie mimo, iż byłam już na trzecim module szkolenia i nie mogłam otworzyć kolejnego testu. Napisałam na czacie jaki mam problem. Uzyskałam odpowiedź, żebym odświeżyła okno, ale próbowałam tego już wcześniej i nie działało. Miałam akurat telefon przy sobie i słyszę znienawidzony dźwięk Nokii. patrzę na telefon, a tu nieznany numer. Odebrałam - okazało się, że dzwonił pan z akademii i wytłumaczył mi co mam zrobić, jak mam przechodzić szkolenie. Ukończyłam już jeden kurs (certyfikat można samemu wydrukować, bądź jednorazowo zamówić) i zaczynam kończyć kolejny. Po tym szkoleniu również coś wybiorę, bo jest mnóstwo ciekawych tematów.

Akademia PARP to nowoczesna platforma szkoleń online

Akademia PARP to nowoczesna platforma szkoleń online (e - lerningowych). E - learning w Polsce to jeszcze dość mało popularna metoda, tym niemniej Akademia PARP jest produktem w Polsce unikatowym i dopracowanym. Prosta rejestracja i od razu można zacząć. Do wyboru jest 30 szkoleń z zakresu finansów, marketingu, sprzedaży, umiejętności osobistych - każdy znajdzie coś dla siebie. Naukę rozpoczyna się w dowolnym momencie, polega ona na indywidualnym przejściu kolejnych modułów, które są skonstruowane w postaci ekranów z tekstami, objaśnieniami graficznymi, testami utrwalającymi wiedzę. Kursy zbudowane w taki sposób, aby ich treść rozumiała osoba początkująca w danej tematyce. Każdy moduł (szkolenie składa się z ok. 7 - 10 modułów) kończy się testem, który trzeba zaliczyć. Wielkim plusem jest rozwiązanie polegające na możliwości wygenerowania i wydrukowania certyfikatu szkolenia (certyfikat wygląda tak samo jak wystawiony w rzeczywistości, nawet podpisy osób upoważnionych) - rzecz przydatna do CV. Ponadto portal zawiera dodatkowe opcje, z których można skorzystać (np. zapis do grupy tematycznej i wymiana myśli nt. treści szkolenia). Strona intuicyjnie zbudowana, bez reklam zaśmiecających ekran. Reasumując Akademia PARP, dostępna po adresem www.akademiaparp.gov.pl to idealne miejsce dla kogoś, kto chce rozwijać swoją wiedzę bez wychodzenia z domu.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia PARP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(4.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem