American Chicken II

( 3.00 )

Opinie (18)

W American Chicken często zamawiamy jedzenie

W American Chicken często zamawiamy jedzenie (do domu, z dowozem). Przez długi czas nie było żadnych problemów, później (widocznie zmieniła się obsługa) zaczęło się przeciąganie czasu zamówienia, przywożono zimne jedzenie. Kulminacja nastąpiła ostatnio. Zadzwoniłam, hałas był niesamowity, pani przyjmująca zamówienie uciszała swoich kolegów, zamówiłam kurczakburgera, pani powiedziała, że będzie za 40 minut. Po 90 minutach zadzwoniłam ponownie, to stwierdziła, że właśnie kierowca wyjeżdża. Zapowiedziałam, że będę płacić kartą. Kierowca po przyjeździe (po kolejnych 20 minutach) stwierdził, że nic nie wie o płatności kartą, nie miałam gotówki w domu, więc musiałam pożyczyć od sąsiadów... Zadzwonił jeszcze do pani, która przyjmowała zamówienie i faktycznie potwierdziła, że miałam płacić kartą, więc kierowca przeprosił. Dobre i to. Po 2 h czekania na jedzenie byłam na tyle zmęczona tym wszystkim, że nie chciałam się dalej kłócić. Usiadłam do jedzenia i mój kurczakburger był... bez kurczaka! Sama sałata, pomidor i trochę sosu. Wywaliłam go do śmieci. Wściekła nie byłam w stanie nawet tam zadzwonić i powiedzieć co o tym myślę. Nigdy więcej nie zamówię od nich jedzenia, póki nie zmieni się pani przyjmująca zamówienia. Jedzenie jest pysze, szkoda, żeby przez niekompetentną obsługę tracili klientów. Pozostaje ewentualnie do tego czasu kupować na miejscu.

Chodzę tam często gdy jestem w Ełku

Chodzę tam często gdy jestem w Ełku. jestem zadowolona, gdyż obsługa nie robi problemu z przewijania czy karmienia mojego dziecka. Do tego jest tam smaczne jedzenie , lecz trochę mało jak na niektóre ceny. Szybko obsługują oraz zawsze doradzają w razie problemów np. co zjeść jeśli się karmi małe dziecko i nie miało po tym kolki. Zasługują na taką ocenę.

Niedawno byłem klientem baru American Chicken w moim

Niedawno byłem klientem baru American Chicken w moim miasteczku. Jedzenie tam serwowane jest bardzo dobre minusem jest bardzo mała przestrzeń w barze w sumie uniemożliwiająca zjedzenia cgokolwiek w środku. Ceny biorąc pod uwagę standard wykończenia uważam że są trochę za wysokie ale nie żałowałem tam wydanych pieniędzy.

Około godziny 16

Około godziny 16.30 postanowiłyśmy z koleżankami wrzucić coś na ząb. Nasz wybór padł na lokal American Chicken. Oprócz kurczaka można tam zjeść pyszne kebaby i właśnie z takim zamiarem tam poszłyśmy. W lokalu nie było zbyt wielu klientów. Przy ladzie nikt nie stał, więc zostałyśmy błyskawicznie obsłużone. Owa szybkość obsługi polegała również na szybkim opuszczeniu lokalu, bowiem okazało się że w chwili obecnej nie ma kurczaka do kebaba i trzeba poczekać około 40 minut,. Aż tak nam nie zależało na stołowaniu się w tym lokalu, więc zrezygnowane postanowiłyśmy udać się gdzie indziej. Uważam, że lokal gastronomiczny powinien na bieżąco mieć dostępną ofertę,. tym bardziej że składa się ona tylko z kilku pozycji. Jako plus dodam, że w lokalu było czysto. Na stolikach nie było widać śladów jedzenia, co często spotyka się w lokalach serwujących fast food.

Po wyjściu z pubu niemal cała grupa moich znajomych poczuła

Po wyjściu z pubu niemal cała grupa moich znajomych poczuła głód. Zbliżała się godzina 1 w nocy, więc niektóre lokale gastronomiczne były już zamknięte. Nasz wybór padł na lokal Americkan Chicken, w którym oprócz kurczaka serwowane są różne dania typu fast food, między innymi rewelacyjne kebaby. Do wyboru są kebaby z mięsem drobiowym lub wołowym. Cena kebaba jest stosunkowo mała i za dosyć sporego kebaba płaci się jedynie 8 zł. Dodam, że kebab ten jest zwany małym, ale spokojnie mogą się nim najeść dwie osoby. Obsługujące tam pracownice mimo późne godziny nadal były sympatyczne i życzliwe wobec klientów. Z chęcią zgodziły się na moją prośbę podzielenia kebaba na dwie porcje.

Lubię odwiedzać ten bar ze względu na niskie ceny i smaczne

Lubię odwiedzać ten bar ze względu na niskie ceny i smaczne dania. Niestety reszta elementów pozostawia wiele do życzenia. Niedawno lokal przeszedł remont więc wystrój jest ok. Wybrałam się tam ostatnio z chłopakiem na późny obiad. Więksość stolików była zajęta. Znaleźliśmy jeden wolny w pierwszym pomieszczeniu. Na stoliku stałe kufle po piwie i brudne talerze. Mój chłopak podszedł do baru i poprosił o sprzątnięcie stolika. Zamówiliśmy jedzenie i po upływie około 10 minut otrzymaliśmy zamówienie. Jedzenie jest smaczne, a porcje ogromne. W związku z tym zawsze połowa jedzenia zostaje na talerzu. Na stoliku nie było serwetek więc musieliśmy poprosić o ich użyczenie ludzi ze stolika obok. Wychodząc postanowiłam skorzystać z toalety. Musiałam przedrzeć się przez drugie pomieszczenie , gdzie nie ma żadnej wentylacji a dym papierosowy aż szczypie w oczy. Toaleta straszna. Zrezygnowałam ze skorzystania z niej. Po wyjściu z lokalu okazało się, że od nas też śmierdzi. Nie papierosami a olejem od smażenia. Wentylacja w lokalu zerowa.

Pizzeria restauracja fast

Pizzeria/restauracja/fast-food - wszystko w jednym miejscu. Wygląd na pierwszy rzut oka dosyć estetyczny, choć rażą takie szczegóły jak choćby brak serwetek w stojakach na stolikach czy lekko przybrudzone obrusy... Obsługa miła, chociaż musiałem chwilę poczekać, zanim ktoś się mną zajął. Nadrabiają to jakością potraw, które są naprawdę bardzo smaczne i dostępne w przystępnych cenach. Polecam na drugie śniadanie lub obiad.

Odwiedzałeś ostatnio American Chicken II?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem