Afi

( 4.00 )

Opinie (5)

Odwiedziłem aptekę w celu nabycia Apapu i Etopiryny

Odwiedziłem aptekę w celu nabycia Apapu i Etopiryny.Obsługa bez zarzutu, do lekarstw otrzymałem małą reklamówkę.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Szybka reakcja pracowników na "otwarcie" nowej kolejki. Bardzo przydane porady na temat produktów niezbędnych w leczeniu chorób. Świetna cena leków w porównaniu do niektórych innych aptek. Polecam.

Apteka jest wyposażona w kilka stanowisk obsługi ale

Apteka jest wyposażona w kilka stanowisk obsługi ale czasami zdarza się , iż tworzy się kolejka .W soboty i niedziele, kiedy jest najwięcej Klientów , przydałoby się o jednego pracownika więcej. Farmaceuci są bardzo dobrze przygotowani do obsługi , szybko i sprawnie realizują recepty oraz doradzają Klientom odnośnie leków bezrecepturowych oraz kosmetyków znajdujących się w sprzedaży.Większość leków jest dostępna od ręki , a brakujące są do odebrania w ciągu 24 godzin w przypadku złożenia zamówienia w dzień roboczy.Pomieszczenie jest klimatyzowane , bardzo czyste , z kilkoma regałami do samoobsługi .

Apteka Afi zlokalizowana jest w centralnym punkcie Serocka

Apteka Afi zlokalizowana jest w centralnym punkcie Serocka, tuż niedaleko rynku. Widoczna z daleka, dobrze oznakowana, jedynie "krzyż" po niedawnej zimie jest lekko przekrzywiony, w nocy miga i sprawia niemiłe wrażenie. Celem zakupów było nabycie zwykłego środka przeciwbólowego. W środku czysto, leki na półkach równo poukładane. Czynne były dwa okienka, przy których były obsługiwane dwie klientki. Farmaceuci spokojnie i rzeczowo wyjaśniali stosowanie leków (dla osoby przewlekle chorej) oraz wyjaśniali zasady obsługi urządzenia do badania poziomu cukru we krwi. Każdą sprzedaż zakonczyli podziękowaniem i pożegnaniem. Podobnie było z moim zakupem. Zostałam obsłużona błyskawicznie, otrzymałam towar o jaki prosiłam. Cała wizyta trwała ok. 5 minut.

Odwiedzałeś ostatnio Afi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem