abra

(2.95)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 662)

Pokaż wszystkie opinie

Pojechałam obejrzeć meble...
Pojechałam obejrzeć meble z gazetki reklamowej. Na salonie takich nie było, jedyna opcja na zamówienie. Zostały zamówione z dostawą do domu. Meble przyjechały 14.07. Obsługa wniosła po czym szybko się ulotniła. Po rozpakowaniu i złożeniu okazało się, że w paczce były pomylone drzwiczki. Powinny być lewe i praw, a przyszły dwie lewe. 25.07 została złożona reklamacja. Po 3 tygodniach pofatygowałam się do sklepu z zapytaniem o reklamację usłyszałam, że pracownik na drugi dzień zadzwoni i powie kiedy można przywieźć złe drzwiczki i wymienić na nowe. Oczywiście cała operacja już na mój koszt. Telefonu od pracownika nie było. I tak już prawie miesiąc meble leżą rozkręcone w pokoju bo nie ma kto nam tych prawidłowych drzwiczek wydać z magazynu. Jedyny plus to miła obsługa i czysty salon.

Klaudia_343

20.08.2014

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 23

Nie zgadzam się (1)

abra

Abra meble to internetowy sklep meblowy, gdzie nasi Klienci znajdą szeroki wybór mebli oraz dekoracji o różnorodnym wzornictwie. W sklepie internetowym z powodzeniem można znaleźć funkcjonalne wyposażenie do wnętrz o dużej i małej powierzchni. Poza gustownymi kolekcjami mebli, nasza oferta stale powiększana jest o nowy asortyment mebli do łazienki, dywanów, oświetlenia oraz wszystkiego co potrzebne jest do zaaranżowania przestrzeni ogrodu. Klienci znajdą również szeroki wybór rozmaitych dekoracji, które nie tylko dopełnią efekt wizualny aranżacji, ale także wpłyną na codzienny komfort życia.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż abra?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Słabo.
Słabo.