TRAFIKA - wyroby tytoniowe

(4.52)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (19 z 20)

Do sklepu Trafika...
Do sklepu Trafika od dłuższego już czasu wybieram się po zakup liquidow do mojego e-papierosa. W sklepie dostępny jest także szeroki wybor alkoholu i możliwość zagrania w gry lotto. Nie jest to duży sklep, większość to waru znajduje się za ladą i podanego go sprzedawca. Przy każdej wizycie w sklepie obecny był tylko jeden pracownik. Pracownicy sklepu wykonują swoją prace prawidłowo. Ich kontakt z klientem jest dobry. Są życzliwi. Duży plus za to, że do sklepu można wejść z psem. Ceny w sklepie są przystępne. Jeśli chodzi o liquidy do e-papierosów ceny są porównywalne do innych sklepów. Jeśli zaś chodzi o piwa i inny alkohol, ceny są nieco wyższe niż w marketach i porównywalne do innych sklepów specjalizujących się w sprzedaży alkoholu. W sklepie było czysto.

PanPrawnik

10.06.2024

Placówka

Mogilno, Jagiełły 2

Nie zgadzam się (0)
Weszła do kiosku,...
Weszła do kiosku, by kupić sobie jakąś gazetkę, a przy okazji puścić też totka. Po wejściu okazało się, że będę musiała trochę poczekać, bo kolejka była strasznie długa. Jednak w ostateczności nie czekałam zbyt długo. Pani ekspedientka działa bardzo szybko i sprawnie, wyglądała na osobę mocno zaangażowaną w to co robiła. W kiosku panowała porządek i ład, wszystkie towary były ułożone tematycznie, więc bardzo łatwo można było znaleźć konkretny produkt. Ekspedientka była bardzo miła dla wszystkich klientów, do każdego się uśmiechała i z każdym utrzymywała kontakt wzrokowy. Jedynym problemem było tylko wydawanie pieniędzy, jak zwykle pai ekspedientka nie miała „drobnych do wydania”.

Poziomka

20.05.2013

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (1)
W kiosku jak...
W kiosku jak nigdy była bardzo długa kolejka, ale pani ekspedientka obsługiwała wszystkich w zawrotnym tempie. Na terenie sklepu panował ład i porządek, asortyment gazet był bardzo szeroki i różnorodny.

Poziomka

04.05.2013

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze!
Bardzo dobrze!

Poziomka

09.03.2013

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
W sklepie tym...
W sklepie tym mogłem zawrzeć zakłady losowe Lotto, zrobiłem to szybko dzięki uprzejmości i dobrej jakości obsługi sprzedawcy, który szybko wydał mi zakład losowy Lotto i zainkasował należność. W sklepie tym zauważyłem, że jest bardzo dobrze zaopatrzony w różnego rodzaju wdawnictwa jak DVD oraz inne tytuły prasowe.

OBSERVATORE

12.11.2012

Placówka

Wodzisław Śląski, Witosa 28

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest bardzo...
Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony w prasę codzienną, tygodniki oraz inne materiały prasowe. Ma również w asortymencie duży wybór wydań na płytach DVD i CD. Także w tym sklepie można zakupićzakład gier losowych Lotto. Miejsce jest bardzo dobrze oświetlone, a asortyment na półkach ułożony jest tematycznie. Obsługa sklpu jest bardzo szybka i sympatyczna.

OBSERVATORE

05.11.2012

Placówka

Wodzisław Śląski, 26 Marca 98

Nie zgadzam się (0)
Robiąc zakupy w...
Robiąc zakupy w Kauflandzie wstąpiłem do tego sklepu, aby zawrzeć zakład losowy Lotto. Pani obsługująca okazała się miłą osobą, która jest kompetetna, a wykupienie kuponu Lotto zajęło mi tylko chwilę. Sklep jest dobrze zaopatrzony w różnego rodzaju papierosy oraz prasę codziennę i nie tylko, a także jest wiele pozycji DVD.

OBSERVATORE

06.10.2012

Placówka

Wodzisław Śląski, Witosa 28

Nie zgadzam się (0)
Byłem w tym...
Byłem w tym sklepie, aby zawrzeć zakład losowy Lotto, ale zauważyłem na półkach tego sklepu kolejne wydanie Discovery Channel dotyczące dinozaurów. Po zakupie zakładu losowego, długo nie zwlekałem i zakupiłem kolejną płytę DVD dotyczącą dinozaurów, które bardzo lubi moja czteroletnia córka. Dodam, że w innych sklepach o podobnej strukturze kolejnego tomu o dinozaurach nie widziałem. Więc nie trudno zaobserwować, ze ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony w asortyment różnych wydań prasowych.

OBSERVATORE

09.09.2012

Placówka

Wodzisław Śląski, 26 Marca 98

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest świetnie...
Sklep jest świetnie zaopatrzony w tytuły prasowe, tygodniki oraz miesięczniki. Mozna tutaj dostać fachową prasę, personel jest uczynny, kiedy zapytałem o jeden z tytułów prasowych pani z obsługi od razu zaprowadziła mnie do stoiska, przy którym wyłozony był tytuł prasowy, o który pytałem. Sklep też ma w swojej ofercie szeroki asotyment wyrobów tytoniowych.

OBSERVATORE

18.08.2012

Placówka

Jastrzębie Zdrój , Warszawska 2

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajny salon...
Bardzo fajny salon prasowy Trafika Tabak. W ofercie bogata lista prasy, ciekawe i atrakcyjne książeczki dziecięce, artykuły impulsowe, doładowania oraz karty telefoniczne. Bardzo duży wybór papierosów oraz tytoniu i akcesoriów tytoniowych. W saloniku czysto, ład i porządek na półkach rzuca się w oczy. Miła i grzeczna obsługa.

Obserwator_12

04.07.2012

Placówka

Jastrzębie Zdrój , Warszawska 2

Nie zgadzam się (0)
Przechadzając się po...
Przechadzając się po galerii zajrzałam też do kiosku z gazetami. Kilak egzemplarzy zaciekawiło mnie swoimi artykułami, ale wybrałam tylko jedną sztukę i to jedną z tańszych. Przy okazji zakupu gazety zakupiłam też kupon totka. Obsłużyła mnie dość miła pani ekspedientka. Przez cały czas obsługi utrzymywała ze mną kontakt wzrokowy i uśmiechała się.

Poziomka

01.07.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Weszłam tak z...
Weszłam tak z ciekawości do dośc małego sklepu, który posiada bardzo bogatą ofertę papierosów ale i cygar, fajnych i niespotykanych zapalniczek. Uzupełnieniem oferty tego sklpiku są napoje, słodycze, bilety komunikacji miejskiej oraz doładowania do kart telefonicznych. W sklepie panowal charakterystyczny zapach tytoniu. Obsługa w razie pytań była pomocna.

Jabłonka

30.06.2012

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio odwiedziłam kiosk...
Ostatnio odwiedziłam kiosk w centrum Focus Mall w celu zrobienia szybkiego zakupu za niewielką kwotę. Zanim poprosiłam pożądaną przeze mnie rzecz zapytałam od jakiej kwoty można płacić kartą i Pani poinformowała mnie, że od 20zł. Jednak z tego co się orientuję kartą płatniczą można płacić już od 1zł. Bardzo mnie to zniechęciło do odwiedzania tego miejsca ponieważ w XXI wieku płatność kartą jest na porządku dziennym.

paula_75

30.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Chciałam puścić totka...
Chciałam puścić totka na chybił trafił, więc weszłam do pierwszego lepszego kiosku. W saloniku nie było akurat żadnych klientów, ale przy kasie nie było też ekspedientki. Widziałam ją na zapleczu, jak przygotowywała sobie kawę. Z pewnością mnie zauważyła jak weszłam, ale nie podeszła do stanowiska obsługi tylko musiałam kilka minut na nią czekać. Kiedy przyszła powitała mnie w dość miły sposób, ale nie była zachwycona, że przerwałam jej przerwę.

Poziomka

11.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Sklep Trafiki w...
Sklep Trafiki w CH Sfera jest bardzo gustowny i estetyczny. Bardzo dobre zaopatrzenie w asortyment tytoniowy. Sklep ma właściwą ekspozycję asortymentu. Przy całym asortymencie uwidocznione ceny. Sklep dobrze oświetlony, z charakterystycznym zapachem i atmosferą. Obsługa klienta wzorowa: grzecznie, miło i bardzo profesjonalnie. Tylko dla znawców, bo zapałki lepiej kupować w kiosku.

zarejestrowany-uzytkownik

10.06.2012

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest tak...
Sklep jest tak usytuowany, że przechodząc obok niego od razu można zobaczyć większość gazet umieszczonych na stojakach. I to bardzo zachęca do kupienia jakiegoś egzemplarza. Tak też było w moim przypadki, kiedy to widząc na wystawie fajną gazetkę z ciekawymi artykułami weszłam, by ja kupić. Po głębszym przejrzeniu spodobała mi się jeszcze bardziej, więc udałam się do kasy. Przy kasie siedziała miła pani ekspedientka, która powitała mnie uprzejmym dzień dobry, gdy podeszłam do lady. Szybko zeskanowała gazetkę, ja zapłaciłam i zadowolona z obsługi wyszłam z salonu prasowego.

Poziomka

04.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Dziś postanowiłam zagrać...
Dziś postanowiłam zagrać w Toto-Lotka, w związku z tym pojawiłam się w Trafice Tabak. Wchodząc do salonu zauważyłam, iż panuje w nim porządek, było czysto a dzienniki, tygodniki, miesięczniki itd. pięknie wyeksponowane. Salon połączony jest z kawiarnią, więc na środku wnętrza stał stolik z dwoma krzesłami, który też był czysty. Witryna ze słodkościami nie była wypełniona w 100% ale była czysta a produkty wyglądały na świeże. Podeszłam do kasy w celu puszczenia zakładu. Za ladą obsługową stał pracownik, który był ubrany w brązowy fartuszek oraz posiadał identyfikator: Małgorzata. Pani powitała mnie slowami: Dzień dobry. W czym mogę pomóc? Pracownik był bardzo uprzejmy, używal słów oznaczających wysoką kulturę osobistą i nastawienie na klienta. Dokonałam zakupu i zapłaty. Pracownik podziekował mi i z uśmiechem pożegnał.

zarejestrowany-uzytkownik

02.02.2012

Placówka

Białogard, Szosa Połczyńska 1

Nie zgadzam się (0)
To jest super...
To jest super sklep, bardzo duża gama asortymentu, ceny jak na tak dobrej jakości artykuły są niskie. Dużym plusem jest to że jak danego towaru nie ma w sklepie to jest możliwość zamówienia, którego dostarczenie jest dość szybkie. Pracownicy są bardzo uprzejmi i zawsze uśmiechnięci, widać że są zadowoleni z pracy.

Agnieszka_2177

23.07.2011

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (2)
Kiedy jestem w...
Kiedy jestem w markecie "Kaufland" odwiedzam ten punkt, aby nabyć prasę. Dodatkowo można w tym sklepie zakupić kupony Totalizatora Sportowego. Zawsze jestem zadowolony z szybkiej obsługi, a tym razem było tak samo. Prasa w sklepie jest ustawiona i ułożona w sposób dostępny i przejrzysty dla klienta, więc zbytnio nie trzeba szukać prasy, ktora mnie interesuje.

OBSERVATORE

02.11.2010

Placówka

Wodzisław Śląski, Witosa 28

Nie zgadzam się (1)

TRAFIKA - wyroby tytoniowe

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż TRAFIKA - wyroby tytoniowe?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Do sklepu Trafika...
Do sklepu Trafika od dłuższego już czasu wybieram się po zakup liquidow do mojego e-papierosa. W sklepie dostępny jest także szeroki wybor alkoholu i możliwość zagrania w gry lotto. Nie jest to duży sklep, większość to waru znajduje się za ladą i podanego go sprzedawca. Przy każdej wizycie w sklepie obecny był tylko jeden pracownik. Pracownicy sklepu wykonują swoją prace prawidłowo. Ich kontakt z klientem jest dobry. Są życzliwi. Duży plus za to, że do sklepu można wejść z psem. Ceny w sklepie są przystępne. Jeśli chodzi o liquidy do e-papierosów ceny są porównywalne do innych sklepów. Jeśli zaś chodzi o piwa i inny alkohol, ceny są nieco wyższe niż w marketach i porównywalne do innych sklepów specjalizujących się w sprzedaży alkoholu. W sklepie było czysto.
Zgadzasz się?