Urząd Miasta Gdynia

(4.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 6)

Pozytywnie,miła obsługa w...
Pozytywnie,miła obsługa w okienku,szybko i profesjonalnie.

Joanna_2659

06.07.2021

Placówka

Gdynia, Aleja Marszałka Piłsudskiego 52

Nie zgadzam się (0)
W urzędzie byłem...
W urzędzie byłem w celu zameldowania, wymiany prawa jazdy oraz dowodu osobistego. Muszę przyznać że byłem pod wrażeniem jak się wiele zmieniło podczas ostatnich lat. Kolejka zautomatyzowana, w środku wręcz luksusowo. Wszystko super. Tylko nie którzy ludzie się nie zmienili. Telefonicznie poinformowano mnie, że mogę wymeldować się w miejscu zameldowania. I że co prawda nie jest to w regulaminie, ale raczej jest to powszechnie stosowana praktyka. Ponieważ byłem zameldowany w innym mieście było mi to mocno na rękę. Oczywiście w urzędzie obsługiwała mnie inna Pani i pierwsze co to próbowała mnie odesłać (inaczej mówiąc zbyć) słowami że nie da się tego zrobić. Musiałem trochę się na kłócić, żeby Pani "poszła mi na rękę". Ponadto jestem zdumiony ceną prawa jazdy, aż 70 złotych ?? Za kawałek plastiku ? Odniosłem wrażenie że nadrabiają sobie koszt dowodów osobistych, które ustawowo są za darmo.

Jakub_553

24.05.2012

Placówka

Gdynia, Aleja Marszałka Piłsudskiego 52

Nie zgadzam się (0)
Do urzędu udałem...
Do urzędu udałem się celem złożenia wniosku o nadanie numeru porządkowego nieruchomości. Drzwi do pokoju gdzie można uzyskać informację były przeszklone, tak ze petenci mieli widok jakie czynności wykonują urzędnicy. Pani bardzo rzeczowo przedstawiła mi sposób załatwienia sprawy poczym poprosiła o złożenie wniosku w biurze podawczym oraz poinformowała, że po załatwieniu sprawy zostanę powiadomiony telefonicznie. Byłem bardzo zaskoczony gdy już po 3 dniach zadzwonił telefon i pani poinformowała mnie o pozytywnym załatwieniu sprawy.

Jarosław_60

10.11.2011

Placówka

Nie zgadzam się (2)
Kiedy zaciągnęłam informacji...
Kiedy zaciągnęłam informacji ze strony internetowej na temat tymczasowego zameldowania na okres powyżej 3 miesięcy postanowiłam udać się do Urzędu Miasta w Gdyni by złożyć podanie i załatwić sprawę definitywnie. Jednak miałam pewną wątpliwość co do podpisu właściciela. Poszłam tam już z przygotowanym drukiem. Zastanawiałam się czy na tym druku może podpisać się pełnomocnik do mieszkania zamiast właściciela. Udałam się do gmachu, który okazał się być ogromnym budynkiem. Weszłam chyba bocznym wejściem a nie głównym i odnalazłam tablicę informacyjną. Wyszukałam na niej interesujący mnie wydział lecz nadal nie wiedziałam jak do niego dotrzeć. Niedaleko zauważyłam pewien punkt i wydało mi się, że jest to informacja. W efekcie nie była to informacja ale uprzejmy Pan stojący za ladą udzielił mi wskazówek. Poinstruował jak dotrzeć tak gdzie potrzebuję. Pan udzielający mi informacji wyglądał na ochroniarza. Ten Pan też wytłumaczył mi, że należy wydrukować numerek a następnie czekać. Ciesze się, że to powiedział bo nie wiedziałam. Ruszyłam we wskazanym kierunku i odnalazłam maszynę do numerków. Wydrukowałam i rozejrzałam się gdzie następnie iść. Zauważyłam pokój na następnym piętrze i tam też poszła. Kiedy wyświetlił się mój numerek podeszłam do stolika - okienka. Przyjęła mnie młoda Pani ubrana na urzędowo, elegancko. Udzieliła mi wszelkich informacji dotyczących zameldowania. Wyjaśniła również moje wątpliwości dotyczące podpisu właściciela. Kiedy już wszystkiego się dowiedziałam podziękowałam za wszelkie udzielone informacje i udałam się do domu. Pozostało mi tylko zdobyć podpis pełnomocnika. Załatwienie tej sprawy okazało się nie takie straszne a urzędniczka była wobec mnie miła. Nawet ochroniarz udzielił mi informacji a nie odesłał do punktu informacyjnego.

Paulina_587

02.11.2010

Placówka

Gdynia, Aleja Marszałka Piłsudskiego 52

Nie zgadzam się (1)
Miałam ostatnio potrzebę...
Miałam ostatnio potrzebę tymczasowego zameldowania się w Gdyni lecz nie wiedziałam co w tym celu powinnam zrobić. Pierwsze co przyszło mi do głowy to poszukać informacji na internecie. Tym też sposobem trafiłam na stronę internetową Urzędu Miasta w Gdyni. Obejrzałam ją i postanowiłam ułatwić sobie zadanie w znalezieniu informacji. Znalazłam na stronie wyszukiwarkę i wpisałam frazę "zameldowanie". Po chwili pojawiły się wszelkie informację z tą frazą związane. Mnie zainteresował pierwszy nagłówek, czyli zameldowanie tymczasowe na okres powyżej 3 miesięcy. Kiedy go otworzyłam ujrzałam przejrzystą i łatwą do odczytania tabelkę a w niej niezbędne informacje. Po pierwsze dowiedziałam się gdzie powinnam się udać i do jakiego wydziału powinnam się zgłosić, aby załatwić tę sprawę. Nawet podane były godziny pracy i telefony kontaktowe. Kolejną ciekawą rzeczą były informacje o wymaganych dokumentach, które powinnam mieć ze sobą do bezproblemowego zameldowania. Na końcu umieszczony został plik do pobrania z odpowiednim drukiem do wypełnienia. Tak oto dowiedziałam się niezbędnych informacji, które bardzo mi pomogły, gdyż nie miałam zielonego pojęcia jak to załatwić. Zostało mi tylko pójść pod podany adres, do podanego wydziału i złożyć podanie wydrukowane i wypełnione w domu. Bardzo byłam zadowolona z łatwego dostępu do informacji na tej stronie i możliwości wydrukowania podania i wypełnienia go na spokojnie w domu.

Paulina_587

01.11.2010

Placówka

Nie zgadzam się (2)
Weszłam do urzędu...
Weszłam do urzędu miasta, żeby odebrać dowód osobisty. Instytucja jest przestronna, dobrze oświetlona, wygląda profesjonalnie i nowoczesnie. Na przeciwko wejścia znajdują się tam dwa automaty na numerki. Podeszłam do nich i wybrałam odpowiednią kategorię. Wcisnęłam przycisk, wzięłam numerek. Nie musiałam czekać, szybko podeszłam do właściwego okienka. Pani była uprzejma. Sprawnie wydała mój dowód, a następnie spytała się, czy rozliczam się z urzędem skarbowym. Gdy potwierdziłam, podała mi druk i wyjaśniła, że musze go wypełnić i oddać do właściwego urzędu skarbowego w celu aktualizacji danych.

demo

28.10.2010

Placówka

Gdynia, Aleja Marszałka Piłsudskiego 52

Nie zgadzam się (0)

Urząd Miasta Gdynia

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Urząd Miasta Gdynia?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Pozytywnie,miła obsługa w...
Pozytywnie,miła obsługa w okienku,szybko i profesjonalnie.