Opinia użytkownika: oliwiadab
Dotycząca firmy: Pizza Hut
Treść opinii: Wizyta w tym lokalu była raczej rozczarowująca. Na początku trzeba było długo czekać na karty, a kelnerka pojawiła się dopiero po dłuższym czasie. Pizza okazała się mocno średnia, bez wyrazistego smaku i jakości. Nie polecam tej lokalizacji Pizzy Hut.