Dom handlowy Ela

(4.75)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2 z 2)

Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, panie zawsze odpowiadają uśmiechnięte i chętne pomóc przy wyborze wędliny czy sera. Czysto i wszystko poukładane. Polecam.

Niezweryfikowany Klient_SWVf

04.09.2021

Placówka

Biała Podlaska, Okopowa 34

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu z uśmiechem przywitała mnie kasjerka skanując towary wychodzących klientów - Kasjerka miała długie blond włosy, wzrost około 170 cm, była w okularach, wiek około 25 lat. Następnie udałem się na dział słodyczy, gdzie zostałem miło i z uśmiechem powitany przez sprzedawczynię, Miała ciemne długie włosy, spięte i nakryte czapeczką firmową, wiek około 23 lat, wzrost trochę ponad 170 cm, która zaczęła mnie wypytywać o powód odwiedzenia, powoli wypytywała i w końcu zasugerowała odpowiadające moim potrzebom cukierki, zapytała w czym jeszcze może pomóc i gdy podziękowałem, to mnie pożegnała zapraszając ponownie. Na stoisku z mięsem, rybą i serami, również miło i z uśmiechem mnie przywitała, gdy po pytaniach usłyszała, że chciałbym coś na rosół z indyka poleciła mi indycze chrząstki z dodatkiem żołądków, gdy się dowiedziała, że to wszystko co potrzebuje zaprosiła mnie ponownie i życzyła smacznego rosołku - faktycznie rosół wyszedł przepyszny. Penetrując stoisko nabiałowe zauważyła to pracownica - blond włosy uplecione w krótki warkocz z gustownie przypiętą czapeczką , 170 cm wzrostu, wiek około 30 lat, nosiła okulary- sympatycznie i z uśmiechem mnie przywitała i zapytała czy może mi pomóc, gdy zapytałem o mój ulubiony jogurt wskazała inne miejsce i podała mi, zapytała czy coś jeszcze, więc podziękowałem, po prostu regały zostały przemeblowane. Udając się do drugiego wyjścia ze sklepu zostałem miło przywitany przez oczekującą kasjerkę - krótkie ciemne włosy, wzrost około 170 cm, która sprawnie zeskanowała towary i po pobraniu gotówki miło pożegnała zapraszając ponownie.

Leonard_2

09.06.2017

Placówka

Biała Podlaska, Okopowa 34

Nie zgadzam się (0)

Dom handlowy Ela

Dane firmy

BIAŁA PODLASKA

BIAŁA PODLASKA, Okopowa34

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Dom handlowy Ela?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, panie zawsze odpowiadają uśmiechnięte i chętne pomóc przy wyborze wędliny czy sera. Czysto i wszystko poukładane. Polecam.