TVP

(3.66)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (95 z 123)

Bardzo słabo, przez...
Bardzo słabo, przez niektóre publikacje, słownictwo, oraz porównywanie straciłem zaufanie do tej firmy. Brak obiektywności

Pyjter

11.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Masakra
Masakra

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Mam wrażenie że...
Mam wrażenie że odkąd partia rządząca przejęła władzę ta telewizja stała się bardzo upolityczniona i zajmuje się zakłamaniem rzeczywistości oraz atakiem na opozycję. Przykro także że pozwolili odejść kompetentnym i życzliwym dziennikarzom.

zalogowany_użytkownik

04.11.2016

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dzień 5 lipca,...
Dzień 5 lipca, był ostatnim z etapów rozgrywek piłki nożnej Mundialu, w którym przegrane reprezentacje musiały opuścić Brazylię, gospodarza MŚ w Piłce Nożnej. To dobry czas na podsumowanie dotychczasowych transmisji, jakie serwowała telewizja publiczna w 1 i 2 programie, naprzemiennie, wyjątek rozgrywki 1/8 finału, wyłaniające partnerów ćwierćfinałów. Przekaz z kolejnych spotkań, ”dawany” był na żywo ze stadionów brazylijskich, zarówno wizja, jak i fonia nie zawiodły, pokazywano liczne powtórki z sytuacji na murawie, komentatorzy skrupulatnie analizowali je, nie szczędząc, zarówno słów krytyki jak i pochwał. Każdy mecz komentowała inna para relacjonujących, fachowo z poparciem dużej wiedzy sportowej o piłkarzach, wynikach, etc. Były też gafy komentatorskie, pana Szaranowicza, który w euforii wypowiedzi, przywołał kilka razy Maradonę (już niegrającego), zamiast innego zawodnika. To jednak nie rzucało ”cienia” na całość transmisji, mnie bawiło, męża wkurzało. Rzadko oglądam programy telewizji publicznej, uważam, że nie ma ona nic ciekawego do zaoferowania, ale na czas tegorocznego Mundialu, moje zdanie uległo całkowitej metamorfozie. To z tą telewizją, z zainteresowaniem spędziłam ten czas, a przede mną jeszcze rozgrywki półfinałowe i finałowe. Tego też nie odpuszczę.

DORA_1

10.07.2014

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Słowa uznania i...
Słowa uznania i pochwały dla telewizji publicznej, za profesjonalny przekaz rozgrywek Mundialu z Brazylii. Zarówno wizja i fonia były bez zastrzeżeń. Komentatorzy starali się wiernie przekazać sytuacje z boisk, które kamerom też nie umykały, analizowali zdarzenia i decyzje sędziów, także zachowania piłkarzy, dbając o kulturę słowa i czystość języka, liczne powtórki były doskonałym uzupełnieniem transmisji, które przekazywane były na żywo. Każdy z trzech meczy 13 VI, komentowała inna para mężczyzn, choć czasem drażni pan Szpakowski to jednak tego dnia nie miałam mu nic do zarzucenia. Wielkie emocje piłkarskie były.

DORA_1

14.06.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W dniu 23...
W dniu 23 lutego zakończyły się Igrzyska Olimpijskie w Soczi, których dyscypliny sportowe pozwoliła oglądać telewizja publiczna, świetnie przygotowanymi i zrealizowanymi transmisjami na kanałach TVP1, TVP2, TVP Sport i dorywczo relacjami w TVP Info. Przez 16 dni mogliśmy śledzić zmagania sportowców, kibicować, dopingować wraz z komentarzami akredytowanych dziennikarzy sportowych (m.in. Szpakowski, Laskowski, Wyrzykowski, Kurzajewski) i byłymi sportowcami różnych dziedzin (m.in. Majdan, Jobczyk, Zygmunt, Fortuna) i innymi zaproszonymi gośćmi. TVP zorganizowała transmisje tak aby można było prześledzić jak najwięcej rywalizacji – TVP w trybie ciągłym natomiast 1 i 2 naprzemiennie. Nawet godziny pracy dni powszednich nie zaburzyły informacji o olimpiadzie bo liczne skróty i całe powtórki pozwalały na bieżącą wiedzę. TVP stanęła na wysokości zadań transmisyjnych, dostarczając licznych przeżyć sportowych na tle cudownych krajobrazów Rosji. Komentujący dysponowali szeroką wiedzą ogólną, skrzętnie śledzili sytuacje danych zmagań. Przepiękne otwarcie i fantastycznie przygotowane przez gospodarzy zamknięcie olimpiady były nie zapomnianymi efektami estetycznymi. Minione 16 dni wypełniała głównie TVP, dziękuję im za to.

DORA_1

24.02.2014

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Na czas trwania...
Na czas trwania zimowej olimpiady, ”zaprzyjaźniliśmy” się z telewizją publiczną - TVP 1, TVP 2, TVP info i TVP Sport. Wszystkie kanały naprzemiennie (niektóre równocześnie, różne dyscypliny) starały się przekazać jak najwięcej wydarzeń sportowych z Soczi. Mijający kolejny tydzień (piątek 21.02), mogliśmy śledzić (pomimo godzin pracy) dzięki powtórkom popołudniowym i nocnym. Komentatorzy, m.in. Jaroński, Wyrzykowski, Laskowski, Szaranowicz oraz w studio w Warszawie prowadzący Kurzajewski wraz z zaproszonymi gośćmi, nie szczędzili analiz, słów uznania, także krytyki, wyrażając opinie w duchu kultury i kunsztu komentatorskiego. W ostatnim okresie TVP jest nr 1 w moim domu.

DORA_1

23.02.2014

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Snowboard, hokej na...
Snowboard, hokej na lodzie, biegi panczenistek, curling i inne dyscypliny zimowych igrzysk olimpijskich z Soczi mogliśmy obejrzeć w niedzielny dzień 16 lutego, dzięki świetnie zorganizowanej transmisji przez kanały TVP (1, 2 i Sport), które doskonale uzupełniały się w przekazach, dając widzom możliwość naprzemiennego oglądania/kontrolowania odbywających się zawodów, także równocześnie. Pełne emocji komentarze, dodawały nam emocji, zwłaszcza gdy Polscy zawodnicy startowali. Był też przekaz na żywo z dekoracji medalowych w Medal Plaza, naszych złotych medalistów z poprzedniego dnia (Stocha i Bródki). Operatorzy kamer starali się przekazać jak najdokładniej akcje, także dzięki powtórkom i symulacjom porównawczym zawodników/liderów danej dyscypliny. Już dawno nie spędziliśmy tak sporej ilości czasu z TVP w ciągu jednego dnia, jak podczas tej niedzieli.

DORA_1

17.02.2014

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
”Złota Sobota”- dzień...
”Złota Sobota”- dzień 15 lutego jest dobrym momentem na posumowanie także tygodnia transmisji z Soczi, miejsca Zimowej Olimpiady, co dała telewizja publiczna naprzemiennie: TVP1, TVP2 i TVP Sport. Pomimo czasu gdy przebywałam w pracy można było popołudniami śledzić powtórki i dyscypliny transmitowane na żywo, słyszeć profesjonalizm komentatorski, m.in. panów Szaranowicza, Dębowskiego czy Rudzińskiego i także ze studia w Warszawie gdzie gospodarzem był pan Kurzajewski, prowadzący rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Dzień dzisiejszy był rewelacyjny, zwłaszcza gdy wygrywał nasz panczenista, okrzyki euforii redaktora Dębowskiego (np. Matko jedyna!) przejdą chyba do historii. TVP spisała się nienagannie w transmisjach i przekazach zimowej olimpiady, jeszcze nie zakończonej. Mam nadzieję, że kolejne dni przekazów będą równie rewelacyjne.

DORA_1

16.02.2014

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Zimowe Igrzyska w...
Zimowe Igrzyska w Soczi, transmitowane przez kanały TVP, spowodowały że sporą część niedzieli 9 lutego śledziliśmy niektóre zmagania sportowców, niemal jednocześnie. Gdy np. TVP Sport transmitowała biegi narciarskie mężczyzn, w tym samym czasie TVP 2 nadawała Snowboard i można było poruszać się między kanałami kontrolując obie dyscypliny, podobnie było z innymi kategoriami współzawodnictwa w ciągu dnia, TVP 1 też transmitowała naprzemiennie z TVP 2. O każdym czasie można było śledzić zmagania startujących. Świetnie zorganizowany czas transmisji, dopełniany wypowiedziami akredytowanych komentatorów, czasami trochę zbyt emocjonalnie podchodzących, np. podczas łyżwiarstwa kobiet, ale to moje subiektywne odczucie, nie obniżające wartości przekazów i ich organizacji.

DORA_1

10.02.2014

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Nie jestem extra...
Nie jestem extra zwolennikiem ani super miłośnikiem publicznej TVP ale w tej opinii wyrażam słowa uznania dla wszystkich jej kanałów za respektowanie patriotyzmu, co nie do końca dało się zauważyć w stacjach komercyjnych. Dzień 3 XI jest dniem żałoby narodowej i już z wybiciem północy znaczki firmowe TVP przybrały czarne barwy żałobne (długo oglądałam telewizję), a programy całego dnia dostosowano do tego stanu. Były wspominki człowieka, który zapisał się na kartach naszej historii narodowej, zrezygnowano z rozrywkowych audycji w tym dniu, filmy i programy dostosowano do nastroju powagi i zadumy. Słowa uznania i szacunku z mojej strony.

DORA_1

03.11.2013

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 17

Nie zgadzam się (0)
Pierwszy kanał tej...
Pierwszy kanał tej telewizji pokazał bezpośrednim przekazem mecz piłki nożnej polskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Legia Warszawa. Realizacja meczu była na wysokim poziomie, tak samo komentatorzy stanęli na wysokości zadania. Komentarze były rzeczowe i jako kibic oglądający ten maecz piłkarski się nie nudziłem, wręcz przeciwnie oglądałem z dużym zainteresowniem.

OBSERVATORE

05.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wilka akcja, że...
Wilka akcja, że kolejny Polak doszedł do finału w tenisie ziemnym. Wywiady i co? Niestety, ale w najważniejszym momencie, gdy polak walczy już w winale zabrakło bezpośredniej transmisji z tego wydażenia. A juz myalałem, że Telewizja Publiczna pójdzie za ciosem i pokazę ten historyczny moment. niestety, a szkoda. Napewno dużo by było widzów.

zarejestrowany-uzytkownik

04.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Cenię tę stację...
Cenię tę stację ze względu na to, że nie ma w niej mnóstwa reklam. Programy, seriale nie są przerywane przez kilkunastominutowe bloki reklamowe. Czuć to, że nie jest to komercyjna telewizja. W swojej ofercie ma wiele programów, które przyciągają tłumy ludzi przed telewizory. Bardzo cenię i szanuję też większość prezenterów tej stacji.

Dilo

04.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Musze pochwalić telewizję...
Musze pochwalić telewizję za transmisję meczu Polska - Anglia. Mecz komentowali znani piłkarze i nie tylko. Jednakże minusem jest brak powtórki strzelonej bramki od razu po zakończonej pierwszej połowie. Telewizja od razu puściła reklamy a dopiero po reklamach powtórzyła tą bramkę. Nadal brak profesjonalizmu w telewizji.

zarejestrowany-uzytkownik

18.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Masakra - telewizja...
Masakra - telewizja zmusza oglądających do opłacania abonamentu ale w zamian nie daje nic. Nie znoszę tej sztuczności w teleturniejach ,których w TVP nie brakuje. Na " tapecie" pojawiają się ciągle te same filmy - nuda, nuda, nuda. Zdecydowanie wolę inne programy telewizyjne bo programu 1 i 2 nie oglądam prawie wcale .

Malgorzata_45

14.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Właśnie oglądam na...
Właśnie oglądam na dwójce teleturniej, co ciekawe tego typu teleturnieje raczej kojarzyłam z innymi stacjami. Ogólnie tvp ma dużo programów do wyboru i na szczęście niewiele reklam. Gorzej bo jest też dużo seriali, a ja za nimi nie przepadam. Wiadomości zawsze bardzo rzetelne i dokładne, lubię też poranną kawę czy herbatę

zalogowany_użytkownik

14.10.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pozytywnie zaskoczyła...
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie platforma internetowa TVP, gdzie można obejrzeć wyemitowane już odcinki popularnych programów i seriali a za opłatą wykupić dostęp do kolejnych. Co ciekawe, programy te nie są przetykane setką reklam, jak na platformach innych stacji, jak tylko włączyliśmy program od razu nastąpiła emisja bez jakiejkolwiek reklamy. Nagrania są dobrej jakości, dzięki temu nawet nie mając telewizora w domu, można ulubione programy obejrzeć na komputerze.

Marta_1410

12.09.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo nieprzyjemnie...
Jestem bardzo nieprzyjemnie rozczarowana postawą TVP i brakiem transmisji z paraolimpiady. Podobno Telewizja Publiczna to telewizja z misją społeczną. A czyż transmitowanie olimpiady dla niepełnosprawnych nie pokrywa się z tym hasłem? A mecze? Odpłatne transmisje i co jeszcze? Abonament uzasadniać może tylko emisja programów wartościowych a nie seriali typu "Moda na Sukces"...

Marta_1410

10.09.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jak była olipmiada...
Jak była olipmiada "normalna" to wiadomości aż nadto a było wiadome, że niezbyt dużo zdobędziem medali. Natomiast teraz jest paraolimpiada i CO? A no nic. Telewizja publiczna nie nadaje żadnych wiadomości z paraolimpiady. Nadawanych jest tylko kilka minut jako podsumowanie dnia. Porażka. Wszędzie się mówi aby płacić abonamenty a Ja pałcę i nic z tego nie mam.

zarejestrowany-uzytkownik

06.09.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

TVP

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż TVP?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo słabo, przez...
Bardzo słabo, przez niektóre publikacje, słownictwo, oraz porównywanie straciłem zaufanie do tej firmy. Brak obiektywności