Disney Channel

(3.10)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 5)

Fajny kanał, właściwie...
Fajny kanał, właściwie dla całej rodziny. Polecam.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetny kanał dla...
Świetny kanał dla dzieci i całych rodzin. Przez cały dzień na tym kanale lecą świetne seriale familijne produkcji m.in Walta Disneya i innych producentów. Seriale tam nadają się zarówno dla malutkich dzieci jak i dla starszej młodzieży. Są tam programy rozrywkowe, seriale, programy edukacyjne oraz filmy pełnometrażowe Kanał dostępny jest w telewizji cyfrowej i kablowej. Mój siostrzeniec potrafi spędzać przed tym kanałem długie godziny. Serdecznie polecam ten kanał wszystkim rodzicom dla swoich dzieci i nie tylko.

Yankess

21.08.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy programu telewizyjnego Disney Channel. Moje dzieci wprost uwielbiają ten program. Jest tam wiele kolorowych i ciekawych bajek. W bajkach nie ma dużo przemocy, więc nie martwię się o to co moje dzeci oglądają i mogę wtedy spokojnie posprzątać w domu lub ugotować obiad. Reklamy są krótkie i skierowane do dzieci. Jest to bezpieczny kanał.

Weronika_152

03.08.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Z przykrością muszę...
Z przykrością muszę stwierdzić, że stacja Disney Channel straciła bardzo dużo na jakości. Kiedyś, gdy wytwórnia Walt Disney przeżywała lata świetności to powstawały piękne bajki- uczące, z morałem. A teraz na Disney Channel jest przedstawiane zupełnie co innego- jakieś dziwne seriale z nastolatkami i bajki, w których postacie mają wręcz kwadratowe głowy bo są tak skomputeryzowane. Bardzo mi się to nie podoba!

Rishard

24.08.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Trafiłam dzisiaj przez...
Trafiłam dzisiaj przez przypadek na bajkę lecącą na Disney Channel. To byli Wymiennicy. Nie zwróciłabym na tą bajkę żadnej uwagi gdyby nie słownictwo jakiego używano w bajce. Moim zdaniem były bardzo wulgarne. Młoda dziewczynka –postać rysunkowa- mówiła do kolegi Ty debilu! W odpowiedzi kolega nazwał ją idiotką. Prócz tych słów wielokrotnie przewijały się też inne, jak wkurzasz mnie. Nie wiem jak inni na to patrzą ale uważam, że telewizja nie powinna puszczać dzieciom bajek, w których używane są takie słowa. Przecież dzieci w lot wyłapują słówka, których nie wolno im używać. Nie chcę by moje dziecko uważało słowo debil zanormalne określenie kolegi i tak sie do niego zwracało.

Iskierka_1

27.06.2010

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (27)

Disney Channel

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Disney Channel?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fajny kanał, właściwie...
Fajny kanał, właściwie dla całej rodziny. Polecam.