Patron Service

(1.33)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 18)

Nierzetelni, zero kontaktu,...
Nierzetelni, zero kontaktu, faktury zawyżone kilkukrotnie, nieterminowość...wystarczy ??

zarejestrowany-uzytkownik

07.01.2019

Placówka

Warszawa, działkowa 121

Nie zgadzam się (0)
Firma krzak. Przesyłka...
Firma krzak. Przesyłka kurierska za 40zł nie dotarła. Utkneła w Szczecinie, na pytanie kiedy i czy w ogóle mają zamiar doręczyć ( miasto 16tys. 30 km od szczecina) odpowiadają, że kierunek wyłączony z powodu braku kuriera buhaha Na infolini arogancja i olewanie sprawy i klienta. Kontakt z oddziałem w szczecinie zerowy. Wyłączają telefony. Ocena zerooooooo. Przestrzegam. Tym bardziej, że jakiś czas temu miałem z nimi podobne przeboje. Płytki gipsowe zdążyły przez dwa tygodnie rozmoknąć na palecie nim do mnie dotarły. Teraz zostałem bez samochodu, bo nie dotarł akumulator. Firma do zaorania !!!

mallano

27.09.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Patron Service jest...
Patron Service jest firmą, która nie jest w stanie dostarczyć przesyłki na czas. Paczka, która powinna być dostarczona nastepnego dnia wędrowała do mnie 5 dni (nie licząc soboty i niedzieli). W oddziale w Katowicach nikt nie odbiera telefonów.Jeśli nie musicie to nie korzystajcie!!!

zarejestrowany-uzytkownik

21.05.2015

Placówka

Warszawa, działkowa 121

Nie zgadzam się (1)
Ta firma to...
Ta firma to połączenie bałaganu niekompetencji i arogancji. Założyli mi sprawę w Sądzie dla Warszawy Mokotowa o niezapłaconą fakturę z 28.11.2011roku.W tym czasie nie prowadziłam już działalności gospodarczej i byłam 2 dni przed porodem. Wysłałam do Patron zapytanie kto był nadawcą a kto odbiorcą przesyłki.W odpowiedzi Patron Service Sp. Z o.o. przesłał mi mailem specyfikację do faktury o nr 2011/12/000607/PS/1 oraz zeskanowany list przewozowy. Faktury tej nie otrzymałam wcześniej, ponieważ od 4 lat nie prowadzę działalności gospodarczej i nie wysyłam paczek. Nie wynajmuję już od 4 lat lokalu przy ul. Wspólnej 65 w Warszawie i nie mogłam odebrać korespondencji przychodzącej pod ten adres w 2011, 2012 i 2013 roku.Moja firma, która nie istnieje od 30 stycznia 2010 roku to: Fanaberie na Wspólnej Joanna K. ul. Wspólna 65 00-687 Warszawa, Faktura nr 2011/12/000607/PS jest wystawiona na moją firmę ale na specyfikacji do faktury widnieje nadawca: FANABERIA ANDRZEJ D. UL. Grabowska 316/320 03-839 WarszawaDokumenty te zostały mi przesłane mailem 15.10.2013 przez firmę Patron Service przez Panią Agnieszkę B.. Na moje zapytanie czy Pani nie czyta tego co wysyła, oświadczyła, że nie...Pani Izabela P. z Patron Service, która zajmuje się moją sprawą oświadczyła, że nie może sprawdzić specyfikacji faktury i danych osobowych, które na niej widnieją, to jej nie interesuje i mam kontaktować się z Sądem.Sprawa w Sądzie marnuje mój czas i nerwy oraz świadczy o niekompetencji Patron Service. Kontakt z Patron Service to stracony czas na telefony, maile, na które nikt nie odpowiada przez tydzień albo wcale oraz jeżdżenie po Sądach i składanie odwołań. Dramat...

JoannaK.

19.02.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
Firma Patron Service,...
Firma Patron Service, oprócz swojej działalności kurierskiej, świadczy również usługi w zakresie ochrony budynków. Niestety w tym zakresie nie święci sukcesów. Dziwnym trafem na posesjach "chronionych" od czasu do czasu dochodzi do incydentów (np. niewyjaśnione kradzieże lub demolowanie własności prywatnej). Prezes firmy pozostaje głuchy na sygnały od mieszkańców. Sprawy toczą się w sądach. Ogólne wrażenie bardzo negatywne. Np. ochroniarze podczas służby...oglądają filmy na laptopie. Daję tylko -4 a nie -5, bo są tani. Ale nie wiem, czy to jakieś pocieszenie.

thorgalF

22.05.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Wysyłaliśmy paczkę w...
Wysyłaliśmy paczkę w okolice Katowic.Standartowo taka przesyłka dociera do klienta w drugim dniu.Niestety nasza po 2 tygodniach nie dotarła.Firma współpracuje z Kolporterem , któremu zleciła doręczenie naszej paczki. Kontakt bardzo utrudniony , dodzwonić się do siedziby w Krakowie graniczy z cudem. Pani z Biura Obsługi niby chce pomóc ale z marnym wynikiem.10 listopada uzyskałam zapewnienie po kilkakrotnym kontakcie telefonicznym moim i osoby , ktra oczekiwała na paczkę ,że zastanie ona doręczona wieczorem specjalnym kurierem.

Izabella_10

13.11.2009

Placówka

Kraków, Tyniecka

Nie zgadzam się (22)

Patron Service

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Patron Service?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Nierzetelni, zero kontaktu,...
Nierzetelni, zero kontaktu, faktury zawyżone kilkukrotnie, nieterminowość...wystarczy ??