MZK Warszawa

(2.56)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 9)

Słabo.
Słabo.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie może być...
Nie może być lepiej.

Magdalena_3017

16.10.2013

Placówka

Warszawa, Włościańska 52

Nie zgadzam się (0)
Wysłałem poprzez stronę...
Wysłałem poprzez stronę firmową zapytanie odnośnie przejazdów, gdyż nie byłem pewien regulaminu. Bardzo się zdziwiłem, gdy już na drugi dzień otrzymałem odpowiedź, która była obszernie wyjasniona. Umieszczone w niej także przepisy Rady Miejskiej aby mieć pewność co do regulaminu. Od razu widać, że osoby odpowiedzialne za kontakt z klientami są na nich nastawieni. Warto.

zarejestrowany-uzytkownik

20.07.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jeżeli chodzi o...
Jeżeli chodzi o komunikację miejska to na pewno każdy sie z nią zetknął a większość często korzysta.Fajnie że jest, bo nie musimy chodzić na piechotę, ale na pewno można byłoby ja usprawnić.Pomijając częste spóżnienia, które nie zawsze wynikają z korków na drodze, z tego co zauważyłam kierowcy z pętli potrafią później wyjechać, widocznie mają ważniejsze sprawy.To, że niektórzy kierowcy są chamscy to też każdy wie, bo na pewno nie jednemu zatrzaśnięto drzwi przed nosem, przednie drzwi od kierowcy są otwierane tylko na jego życzenie, rozmowy telefoniczne kierowców w trakcie jazdy są nagminne no i czystość w atobusie to niestety abstrakcja.

Magdalena_1389

21.05.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Na ferie pojechałam...
Na ferie pojechałam do Warszawy i nie mogę się powstrzymać od nie napisania opinii o tamtejszym przewoźniku. Nie wiem czy miałam tak wybitnego pecha do kierowców, czy po prostu to jest standard. Przede wszystkim kilkakrotnie zauważyłam, że kierowcy odjeżdżają biegnącym pasażerom. Tuż przed nosem zamknęli drzwi i pojechali. Dodatkowo w czasie mojego pobytu było bardzo dużo błota na drodze, a kierowcy standardowo przejeżdżali po nim tak, by pochlapać oczekujących. Dodatkowo kierowcy są bardzo nerwowi i mściwi. Nie czekają jak ich ktoś wpuści, a wyjeżdżają wprost pod koła nadjeżdżających samochodów. Co ciekawe natomiast, gdy jechałam autobusem i kierowca BMW X5 wymusił pierwszeństwo na autobusie, kierowca wyprzedził go, zajechał mu drogę i mocno przyhamował. Uważam, że jest to zachowanie nieodpowiedzialne i dziecinne, które nie powinno mieć miejsca w przewozie publicznym. Jedyny pozytywny aspekt przewoźnika to w miarę konkurencyjne ceny biletów.

Benia

22.02.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest niedziela, 9:10...
Jest niedziela, 9:10 rano (przystanek "Teatr Komedia"), wsiadam do autobusu nr. 205. W autobusach tej linii zainstalowane sa automaty biletowe niestety automat nie dziala. Pytam o bilet kierowce, odpowiada "nie mam" tlumacze, ze automat nie dziala i pytam co mam zrobic? Kioski o tej porze sa pozamykane, a musze na czas dojechac do centrum handlowego Arkadia. Kierowca odburkuje "nie wiem". Udaje mi sie odkupic bilet od pasazerki ale z powodu braku drobnych przeplacam prawie dwukrotnie. Po dojechaniu na niejsce podchodze do kierowcy i pytam kto jest odpowiedzialny za automat. Kierowca wzrusza ramionami i po chwili rzuca: zajezdnia. Wracam z Arkadii okolo godz. 17:30. Pada deszcz na Zoliborzu niewielki ruch samochodowy, pomimo to autobus 205 gwaltownie hamuje, szarpie i miota pasazerami. Z ulga, za nie wybilam sobie zebow wysiadam na swoim przystanku. Panowie kierowcy wiecej kultury, juz niedlugo Euro.

zarejestrowany-uzytkownik

09.12.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Trasa na odcinku Teatr...
Trasa na odcinku Teatr Komedia –Ordynacka . Kurs realizowany jest przez niskopodłogowy przegubowy autobus marki Solaris . Oznaczenie linii to 116 , która ma swe krańcowe przystanki na Chomiczówce i Wilanowie. W autobusie dość tłoczno, a prze wszystkim duszno. Komunikat na cyfrowym wyświetlaczu: Klimatyzacja włączona. Proszę nie otwierać okien, nijak się ma do rzeczywistości. Owa klimatyzacja nie działa. Kierowca w pewnym momencie postanawia otworzyć automatycznie okienka w dachu .Sami pasażerowie już wcześniej otworzyli okna oboczne. Na niewiele to się jednak zdaje. Podróż do nawet minimalnie przyjemnych nie należy. Dobrze przynajmniej iż kierowca prowadzi pojazd spokojnie, przepisowo i odpowiedzialnie. Autobus jest czysty. Głosowe komunikaty o nazwie następnego przystanku oraz informacja na który to przystanek autobus właśnie podjeżdża. Dane te są równocześnie napisane na elektronicznym wyświetlaczu. Jest również zawieszona tablica na bocznej szybie z dokładną trasą na której to zaznaczono dogodne przesiadki.

zarejestrowany-uzytkownik

23.05.2011

Placówka

Warszawa, Włościańska 52

Nie zgadzam się (6)
Tramwaj jest głównym...
Tramwaj jest głównym środkiem komunikacji publicznej, po której poruszam się po Warszawie. Jedynym plusem tego rozwiązania jest fakt że nie stoje w korkach. Minusy to - tramwaj przyjeżdza wcześniej niż jest na rozkładzie jazdy, motorczy dość głośno komentuje sytuacje na drodze w niecenzuralny sposób. Warunki w tego rodzaju środkach komuniacji publicznej też nie są rewelacyjne.

Mała_5

13.11.2010

Placówka

Warszawa, Okopowa

Nie zgadzam się (1)

MZK Warszawa

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż MZK Warszawa?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Słabo.
Słabo.