POLBUS

(2.18)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (32 z 49)

Przewoźnik, "dzięki "...
Przewoźnik, "dzięki " któremu już kilka razy byłam zmuszona zapłacić za taksówkę. Opóźnienia lub nawet brak przyjazdu autobusu to norma. Kierowcy często nieuprzejmi, niekomunikatywni, opryskliwi. Nie polecam.

Klient_VckzF

16.01.2023

Placówka

Siechnice, Ciepłownicza 4

Nie zgadzam się (0)
Najgorszy przewoznik w...
Najgorszy przewoznik w historii jestem na nich skazany od 10lat i nie wiem czy chociaz raz dziennie sa na czas, lubia sobie wcale nie przyjechac DNO

Niezweryfikowany Klient_jboM

12.10.2021

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Linia 504 to...
Linia 504 to kpina. Kasa na bilet wywalona w błoto. Notoryczne opóźnienia po 1,5 godziny albo wcale nie przyjedzie. Na infolinii raz odebrali potem przestali totalnie zlewając klienta. NIE POLECAM!!! Podejście do pracy i klienta jak w głębokiej komunie.

Niezweryfikowany Klient_gxPw

11.10.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
jeżdżę regularnie w...
jeżdżę regularnie w piątki do Karpacza, od jakiegoś czasu w południe jeździ rewelacyjny kierowca, uśmiechnięty, kulturalny, nie gburowaty jak inni, bezpieczna jazda, takich zatrudniajcie, buziaki dla Pana...z widzenia już się znamy:)

Niezweryfikowany Klient_Tx8c

25.09.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Czytam opinie o...
Czytam opinie o Polbusie i widzę że od kilku lat nikt nie panuje nad tym burdelem, nikt nie wyciąga wniosków z uwag pasażerów, zero poprawy. Nie będę pisać o opóźnieniach bo przy trwających ciągłych remontach dróg to nieuniknione ale stan techniczny niektórych pojazdów woła o pomstę do nieba. Ale moje ostatnie doświadczenia z podróży znad morza to już jest dramat! Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy skrócić nasz pobyt w Mielnie a podróż autokarem wydała nam się najkorzystniejsza ze względu na czas i miejsce odjazdu. Autobus bez toalety, niewygodne fotele- taki pojazd nadaje się do jazdy po wioskach w dni targowe a nie na podróż ponad 400 km. Zapraszam Prezesa firmy do przejażdżki w takich warunkach. Serdecznie NIE polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

11.08.2021

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Linia 554 bo...
Linia 554 bo całe szczęście tylko z tej muszę korzystać Najgorszy przewoźnik w historii!!! Jeżdżą jak im się podoba, rozkłady istnieją ale różne, w internecie inaczej na przystanku inaczej a przyjedzie jak się podoba za szybko godzinę za późno różnie. Co więcej będąc na dworcu o odwołanym autobusie potrafią informować po godzinie odjazdu autobusu, idzie zima więc jeżeli ktoś musi z nimi jeździć to polecam ciepłe kalesony czapkę i szalik bo naczekacie się jak nigdy wcześniej a do tego jest duża szansa że na marne bo nie przyjedzie!!!

Niezweryfikowany Klient_jboM

01.12.2020

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
- Cały czas...
- Cały czas opóźniania - Przepełnione autobusy - Brak jakichkolwiek zniżek uczniowskich - Brak możliwości płacenia kartą w autobusie - w lato nie wiedzą co to klimatyzacja a w zimę idzie się ugotować - chore ceny biletów które ani trochę nie odwzorują komfortu jazdy

Niezweryfikowany Klient_0pKE

27.08.2020

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
3 razy w...
3 razy w tygodniu korzystam z Linii 504 Wroclaw-Olesnica niestety autobus notorycznie się spóźnia albo przyjeżdża z dużym wyprzedzeniem, albo wcale nie przyjeżdża na przystanek C.H. Korona. Jeżdżę do pracy i każde ich spóźnienie kosztuje mnie stawkę godzinową.

Niezweryfikowany Klient_H2u7

21.07.2020

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Autobusy wiecznie spóźnione,...
Autobusy wiecznie spóźnione, przepełnione. Podróż zazwyczaj jest bardzo niekomfortowa. Ciągle są zmniejszane ilości kursów, a ceny biletów idą w górę Dramat.

Niezweryfikowany Klient_p1YC

17.04.2020

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Wstyd.
Wstyd.

Niezweryfikowany Klient_vQhG

04.11.2019

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Jak zawsze spóźnił...
Jak zawsze spóźnił się. Przez co wiecznie spóźniam się do pracy. A po to jest ten autobus żeby nie jechać 40 minut wcześniej. Totalnie olewaja ludzi

Niezweryfikowany Klient_jpwi

20.08.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W dniu 17.03.2019...
W dniu 17.03.2019 autobus linii 504 (odjazd z dworcca Wroclavia godz. 18.45) nie przyjechał. Nie było żadnych informacji n/t odwołania kursu. Nie jest to pierwszy raz kiedy autobusy firmy Polbus nie kursują (lub kursuja jak sobie chcą - całkowicie niezgodnie z grafikiem). NIe polecam tej firmy jeśli planujesz być na miejscu o czasie :(

Niezweryfikowany Klient_rbhs

18.03.2019

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
miła obsługa, punktualni,...
miła obsługa, punktualni, jest OK

Niezweryfikowany Klient_I9Pn

14.03.2019

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Ta firma to...
Ta firma to jakiś żart. Mimo kupionego tydzień wcześniej biletu z miejscówka, po przyjeździe autobusu okazało się, że jest przepełniony i żadne miejscowki nie obowiązują. Kierowca ma to gdzieś, podróż z Karpacza do Wrocławia na stojąco... Jeden wielki żart, gorąco nie polecam

Niezweryfikowany Klient_8Tvw

17.02.2019

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
linia Sobótka-Wrocław. bardzo...
linia Sobótka-Wrocław. bardzo często kursy nie są realizowane. w 2016 roku na 5 nie przyjechały 2, w tym roku w dn. 24.06 o g. 17.12 również.

zarejestrowany-uzytkownik

25.06.2017

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (0)
Niespotykana agresja werbalna...
Niespotykana agresja werbalna kierowcy w stosunku do kobiet! Skandal!Autobus relacji Wrocław Hrubieszów 26.01.2016r. Sprawa zostanie zgłoszona w siedzibie firmy.

MateuszB1

27.01.2016

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (2)
Wakacje skończyły...
Wakacje skończyły się ale pozostał niesmak,a to dzięki firmie POLBUS Wrocław.A to z powodu pewnej sytuacji jaka miała miejsce nad morzem.Dokładnie w Mrzeżynie gdzie dzień wcześniej zostały zarezerwowane bilety na kurs Mrzeżyno -Polkowice.Autokar nie dojechał.Firma nawet nie podstawiła zastępczego autokaru.Dwie rodziny z dziećmi w tym jednym niepełnosprawnym została na lodzie.Było póżno,brak miejsc w pokojach z powodu weekendu.Nie będę opisywać co było dalej.Jedna z matek dzwoniąc do firmy po trzech godzinach spóżnienia uzyskała wytłumaczenie:,,Bardzo mi przykro autokar nie dojedzie"Dzieci przeżyły traumę.Nie życzę żadnej matce,ojcu.Po przyjeżdzie jedna z matek skontaktowała się z firmą prosząc o wyjaśnienie tej sytuacji.Dostała odpowiedz,że firma jest w stanie zadośćuczynić za zaistniałą sytuację.I tu jest wielki absurd.Firma zaproponowała bilety dla rodziny na jakiś tam przejazd za 50%ceny biletu.Matka z niepełnosprawnym dzieckiem ma zniżkę 80% na przejazdy autobusem,opiekun jedzie za darmo.Także drodzy Państwo wystrzegajcie się takich firm bez kompetencji i zlewaniem klienta.Bo nie życzymy nikomu znalezienie się w takiej sytuacji z małymi dziećmi w ciemną noc bez możliwości dalszego zakwaterowania.Takie zachowanie zakrawa na drogę sądową.I myślę,że te rodziny powinny tak postąpić.

Opinia_2

20.11.2015

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (2)
Super sprawa. Kierowca...
Super sprawa. Kierowca bardzo miły, tak samo jak właściciel. Zapomniałem kurtkę z kluczami w busie to kierowca wraz z właścicielem (który pomimo urlopu odebrał telefon) dograli się do mnie co pozwoliło mi odzyskać zaginione rzeczy, co nie było łatwe, przez mój ciężki dzień. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

05.10.2015

Placówka

Kraków, Ogrodowa 4

Nie zgadzam się (2)
Linia 504. Rano...
Linia 504. Rano kierowca bardzo uprzejmy, powrót tak samo. Jazda przyjemna w czystym autobusie. Polecam jako naprawdę dogodny środek transportu. Dlaczego jednak znowu podrożały bilety? Z Oleśnicy do Wrocławia już 7 złotych?

Kret

14.04.2013

Placówka

Wrocław, Sucha 1-11

Nie zgadzam się (3)
Kierowca bardzo uprzejmy....
Kierowca bardzo uprzejmy. Sprawnie sprzedawał bilety wydając resztę. Przejazd spokojny, bez szarpania. Autobus niestety przybrudzony, szyby prawie nieprzezroczyste. Nieestetyczny wygląd rekompensowało w miarę cicho ale słyszalnie włączone radio. Cena za przejazd umiarkowana. W porównaniu z jazdą samochodem osobowym nie dużo dłuższy czas podróży. Polecam jako alternatywę stania w korkach.

Kret

28.02.2013

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (4)

POLBUS

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż POLBUS?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.