kinomaniak.tv

(4.61)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (9 z 13)

Jedna z najczęściej...
Jedna z najczęściej odwiedzanych przeze mnie stron w Internecie. Uwielbiam oglądać filmy, w szczególności ekranizacje ulubionych książek, jednak kino jest dość daleko, a i kwestia ceny biletów gra rolę. Dzięki kinomaniak.tv mam możliwość obejrzenia filmu lub serialu bez wychodzenia z domu. Jest to jedna wielka baza, gdzie każdy użytkownik ma możliwość obejrzenia lub dodania filmów. Proces rejestracji przebiega sprawnie i bez żadnych komplikacji. Szata graficzna strony jest bardzo przejrzysta i stonowana, nie razi oczu żywymi kolorami. Ważna dla mnie jest możliwość wyboru filmu z napisami lub lektorem, dotyczy to również seriali. Pojawienie się plików na stronie i ich jakość zależy w głównej mierze od użytkowników, którzy mają również możliwość oceny danego filmu, serialu lub aktora. Do wyboru jest konto zwykłe i płatne konto Premium, które różni się tylko brakiem reklam i szybszym buforowaniem plików. Osobiście korzystam z konta zwykłego i nie narzekam na czas oczekiwania na załadowanie się filmu, który można oglądać zarówno z limitem czasowym jak i bez. Czas od załadowania się pliku do jego obejrzenia jest ograniczony i wynosi kilka godzin.Polecam stronę każdym zapalonym kinomaniakom, warto tam zajrzeć choćby na chwilkę.

Selina

08.07.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kinomaniak.tv to kolejny...
Kinomaniak.tv to kolejny serwis internetowy, na którym możemy obejrzeć filmy oraz seriale. Mozęmy się zarejestrować za zamiarem oglądania filmów jednak nie musimy tego robić aby korzystać z bezpłatnego oglądania. Minusem są tą częste reklamy, pojawiają się one gdy chcemy włączyć czy zatrzymać film. Poza reklamami serwis działa bez zarzutu. Wyszukiwanie pożądanego przez nas filmu jest wręcz bardzo proste.

Sumer

15.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Strona kinomaniak.tv jest...
Strona kinomaniak.tv jest miejscem gdzie możemy obejrzeć nasze ulubione filmy i seriale. Strona jest bardzo czytelna, wyposażona w wyszukiwarkę, dzięki której w kilka sekund możemy zlokalizować interesujący nas tytuł. Baza filmów i seriali jest bardzo rozbudowana, na bieżąco dodawane są nowe tytuły. Zwykłych użytkowników obowiązują pewne limity w oglądaniu, można je jednak ominąć, korzystając z konta Premium. Wymaga to jedna opłaty. Mamy też możliwość wzięcia udziału w programie punktowym i po jakimś czasie możemy wymienić zdobyte punkty na konto premium. Polecam ten serwis wszystkim kino-maniakom.

Eliann

14.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię oglądać...
Bardzo lubię oglądać filmy przez tę stronkę. Jest tam wiele filmów i seriali, które mnie naprawdę interesują. Czasami trafi się tak, że nie trzeba wykupywać konta premium. Można ocenić film i skomentować, i czasami naprawdę sugeruję się opiniami innych ludzi. Jednak ostatnio bardzo zaczęły mnie drażnić ciągle wskakujące okienka z reklamami. To naprawdę irytujące. Ale tak poza ty, stronę bardzo chwalę i polecam.

al2grama

11.09.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jest to strona...
Jest to strona internetowa poświęcona filmom i serialom, które można oglądać online. Istnieje tu funkcja rejestracji, jednakże nie jest ona potrzebna, aby korzystać z bezpłatnego oglądania. Zanim włączy się wybrany przez nas film należy poczekać 15 sekund, aby zniknęłam reklama. Następnym krokiem jest wybranie opcji bezpłatnego oglądania i po jej kliknięciu otwiera się osobne okno z reklamą. Potem kolejno, aby przejść do odtwarzania trzeba kliknąć polecenie "Watch now" i znów otwiera się kolejne okno z reklamą. Ciągle otwierające się reklamy nie są zbytnio przyjemnym elementem strony. Pojawiają się one także, gdy chcemy zatrzymać film poprzez kliknięcie w obraz. Poza reklamami serwis mi się podoba i działa bez zarzutu. Jest mało kolorowy, ale przede wszystkim liczy się jakość filmów.

Kirenne

27.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kinomaniak.Tv to kolejny...
Kinomaniak.Tv to kolejny serwis, na którym możemy obejrzeć szeroką gamę filmów pełnometrażowych oraz seriali. Wielkim plusem tej strony to możliwość zamówienia konta premium, dzięki czemu odtwarzane przez nas filmy będą w lepszej jakości oraz nie będą przerywane zbędnymi reklamami. Szata graficzna serwisu jest bardzo nowoczesna i kolorowa. Wyszukiwanie pożądanego przez nas filmu jest wręcz banalnie proste. Polecam serwis wszystkim internautom.

Yankess

24.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jeżeli komuś się...
Jeżeli komuś się strasznie nudzi to koniecznie musi zajrzeć na tę stronę. Można tam znaleźć wiele ciekawych filmów i seriali, które zdecydowanie powinny przerwać naszą nudę, rozbawić i pocieszyć. Wybór jest naprawdę ogromny, więc jest w czym wybierać i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Szkoda tylko, że ta strona jest taka czarna...

Poziomka

24.06.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Z tej strony...
Z tej strony internetowej korzystam już długo i jestem niezmiernie zadowolona. Gdy chcę spędzić miły wieczór z dobrym filmem, włączam tę stronę. Jest bardzo duży wybór filmów, seriali i bajek dla dzieci. Strona jest dobrze ułożona, i wszystko od razu widać gdzie mamy filmy. Są dobrze wyszczególnione filmy które są nowościami, te które są teraz w rankingu lub w top oglądalności. Filmy i seriale są przeważnie w dobrej jakości i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tej stronie. Polecam wszystkim którzy lubią dobry film, a nie chce im się wychodzić z domu do kina!

al2grama

15.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W internecie widnieją...
W internecie widnieją setki stron na których za darmo lub za niewielką opłatą możemy oglądać filmy. Na kinomaniaku konto mam już ponad pół roku i muszę przyznać, że jest to chyba najlepszy serwis z filmami i serialami na który kiedykolwiek weszłam. Do godziny 15 filmy spokojnie możemy oglądać za darmo, lecz później pojawia się na serwisie wielu użytkowników i trzeba zainwestować w konto premium, ale pomimo wszystko uważam, że serwis ten jest najlepszym z jakiego korzystałam.

LoveSucks

21.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

kinomaniak.tv

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż kinomaniak.tv?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie!