iPlus

(3.21)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (12 z 12)

Szybko,sprawnie
Szybko,sprawnie

niezalogowany-uzytkownik

26.02.2019

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Podczas podpisywania umowy,...
Podczas podpisywania umowy, nie dostałam wszystkich niezbędnych informacji odnośnie oferty. Ze względu, że kiedyś pracowałam jako doradca klienta wiedziałam jakie informacje są mi niezbędne. Zaczęłam zadawać pytania odnośnie ofert. Doradca był zaskoczony moimi pytaniami.

Magdalena_3357

15.10.2014

Placówka

Zamość, Lwowska 56

Nie zgadzam się (0)
Witam parę dni...
Witam parę dni temu próbowałam dodzwonić się na infolinie iPlusa w celu uzyskania informacji dotyczących utraty hasła i płatności. Niestety pomimo wielokrotnych i długich próbach nawiązania kontaktu telefonicznego nie udało się. Dzwoniłam przez 4 dni po 5 raz o różnych porach najdłuższy czas oczekiwania to 40 minut i oczywiście na mój koszt, bo dzwoniłam z innego nr niż nr. plisa. Dopiero gdy zadzwoniłam z nr. plusa udało mi się połączyć za 2 razem. Moja rozmowa z konsultantką trwała zaledwie 2 minuty. Uzyskałam jasne odpowiedzi na moje pytania. To co mi się nie podobało to wielokrotne nie udane próby połączenia się z konsultantem. Poniosłam w związku z tym pewne koszty.

Katarzyna_4555

25.09.2014

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Zadzwoniłem na infolinię...
Zadzwoniłem na infolinię PLUS, by dowiedzieć się, dlaczego w ofercie SMART DOM na fakturze mam abonament nie za 1 zł, a po normalne cenie bez promocji. Wytłumaczono mi uprzejmie, że dopiero od przyszłej faktury naliczany jest rabat i jeśli nie zostałem poinformowany o tym przy zawieraniu umowy przez telefon, powinienem złożyć reklamację.

zalogowany_użytkownik

19.08.2014

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Ponad dwie godziny...
Ponad dwie godziny spędziłam na czekaniu na kolejnych konsultantów, którzy i tak nie umieli odpowiedzieć na moje pytanie. Odpowiedz jednego z konsultantów była sprzeczna z odpowiedzią innego. Słabo to wszystko wypadło.

Iwona_982

09.08.2013

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Konsultant w tym...
Konsultant w tym salonie wyraźnie tego dnia był zmęczony i nie bardzo miał ochotę przedstawić ofertę. Ulotka, którą otrzymałam była porwana i popisana. Miejmy tylko nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja tego pracownika.

Iwona_982

08.08.2013

Placówka

Słupsk, Szczecińska 58

Nie zgadzam się (1)
Sprawna i szybka...
Sprawna i szybka obsługa, bez zbędnych formalności i natarczywego nakłaniania klienta na zmianę decyzji. Bardzo wysoka kultura osobista pracownicy salonu.

Iwona_982

11.07.2013

Placówka

Słupsk, Tuwima 32

Nie zgadzam się (0)
Doskonałe zainteresowanie się...
Doskonałe zainteresowanie się przybyłym niewidomym klientem. Doskonałe rozpoznawanie potrzeb osoby nie niepełnosprawnej przez personel. Tak trzymać.

Jacek_592

03.06.2013

Placówka

Wrocław, Szewska 74

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam Internet w...
Kupiłam Internet w sieci Plus w nadziei, że bedę mogła szybko i sprawnie korzystać z tejże usługi. Niestety już na samym początku pojawiły się problemy techniczne. Byłam więc zmuszona zadzwonić na infolinię. I to okazał się bardzo duży problem, ponieważ linia była wciąż zajęta i nikt nie odbierał telefonu. Próbowałam dzwonić o różnych porach dnia, czekając po około 30 minut na linii, nikt niestety nie odbierał, trwało to 2 dni. Musiałam udać się więc do punktu sprzedaży i tam poradzić się w jaki sposób mogę skontaktować się infolinią.

Małorzata_1

29.05.2013

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Usługi korzystne dla...
Usługi korzystne dla klientów, obsługa miła potrafi doradzić. Jednym słowem szybko sprawnie i bez żadnych kłopoów

zarejestrowany-uzytkownik

08.05.2013

Placówka

Gniezno, rynek 18

Nie zgadzam się (0)
Powiem wam że...
Powiem wam że tragedion z tym iPlusem. Według mapy plusa wynikało że jest u mnie bardzo dobry zasięg 3G wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Okazało się że modem łapał max 1 kreskę, a przeważnie nie łapał nic. Przy jednej kresce szybkość neta sięgała zawrotnych prędkości 7kb/sek.Nie polecam iPlusa, widać komentarze które czytałem na innym forum miały coś w sobie... Ale nie chciało mi się wierzyć, a potrzebowałem szybko internetu.

zarejestrowany-uzytkownik

17.07.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
mam kartę iPlusa,...
mam kartę iPlusa, która służy mi jako alternatywny dostęp do internetu. Muszę powiedzieć, że po raz kolejny Plus pokazał, że ma bardzo dobry zasięg w mojej miejscowości (10 km od Lublina). Jak codzień sprawdzałem rano maila, jednak mój naziemny dostawca miał przerwę. Kontakt internetowy jest barfdzo ważny w mojej pracym, więc podłaćzyłem iPlusa. Internet działa bardzo szybko, jedyną wadą jest cena i brak ważności konta przez dłuższy czas co powoduje konieczność kupowania kart coo jakiś czas, bo przecież awarie nie zdarzają się zbyt często a internet stacjonarny jest o wiele tańszy.

Bartosz_330

16.03.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

iPlus

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż iPlus?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Szybko,sprawnie
Szybko,sprawnie