Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

(2.55)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (37 z 51)

Zapisałam się do...
Zapisałam się do szkoły pół roku temu, po telefonie z sekretariatu wytłumaczyłam, że zależy mi na semestrze wiosennym. Pani w grudniu oddzwoniła, przypomniała o najistotniejszych dokumentach jakie powinnam donieść. Kontakt na 6. Udogodnieniem są wysyłane smsy z przypomnieniami albo ważnymi informcjami dzięki czemu nie trzeba pamiętać o regularnym sprawdzaniu maila.

Klient_3xAD

19.03.2019

Placówka

Toruń, Szeroka 31

Nie zgadzam się (0)
Szkoła nie śpieszy...
Szkoła nie śpieszy się z odpowiedziami na maile. Kilka wysłanych wiadomości i bez odzewu. Łaskawa odpowiedź pojawiła sie po 2 tygodniach.

pablo79

24.02.2016

Placówka

Racibórz, solna 21

Nie zgadzam się (0)
Niesety obsluga w...
Niesety obsluga w sekretarjacie szkoly oraz w sekretariacie w Lodzi sa masakryczne. Uczniowie sa wprowadzanii w blad szczegolnie jesli chodzi o kierunki platne. Pozniejsza obsluga pozostawia wiele do rzyczenia. Do Lodzi nie mozna sie dodzwonic, natomiast proba kontaktu mailowo lub listownie przechodzi bez echa. Zenaga i katastrofa. Do tego Pani, najpierw sie kloci po czym jak nie wie co powiedziec to stwierdza : " acha.." i odklada sluchawke bez dowiedzenia. Skladajac reklamacje juz od ponad miesiaca jest cisza. Firma nie stworzona dla ludzi tylko nastawiona na zysk, a jak dzieje sie cos nie tak to cisza.

Oceniający

14.11.2014

Placówka

Bełchatów, 9 maja 26

Nie zgadzam się (0)
Chodziłam do tej...
Chodziłam do tej szkoły przez cały rok i więcej się nie zapiszę. Za szkołę płaciłam a siedziałam w zimnym pomieszczeniu gdzie miałyśmy spędzić 11h nauki .Podkreślę że sala nie należy do żadnej szkoły tylko do CNiB Żak. O pieniądze się non stop przypominali ale jak coś potrzeba było coś załatwić to wielki problem. Pani dyrektor jest sympatyczną osobą ale jeśli trzeba coś załatwić lub uzyskać od niej to już wielki problem. Plan zjazdów dostałyśmy dwa dni przej pierwszym zjazdem a o planie zajęć nie wspomnę że zmieniał się co zjazd i zostawał wstawiany na stronę w piątek o 23 gdzie w sobotę zaczynały się zajęcia. Nie polecam tej placówki bo co do CNiB Żak nic nie mam.

zalogowany_użytkownik

25.06.2014

Placówka

Pruszków, Wojska polskiego

Nie zgadzam się (1)
Obsługa w sekretariacie...
Obsługa w sekretariacie bardzo miła i przyjazna. Pani dyrektor oddziału jest miłą i kompetentną osobą. Jeśli chodzi o samą szkołę, to pozwala rozwinąć się na wielu kierunkach. Nie można liczyć natomiast na wiedzę akademicką. Program nauczania pozwala zdobyć podstawową wiedzę. Nauczyciele w szkole wykazują się dużym dystansem i zrozumieniem.

Piotr_1899

22.08.2013

Placówka

Toruń, Szeroka 31

Nie zgadzam się (0)
Moja koleżanka uczy...
Moja koleżanka uczy się w szkole policealnej, która należy Centrum Nauki i Biznesu ”Żak” i poprosiła abym dostarczyła jej jakieś prace dla wykładowców, zostawiając je w biurze szkoły. Znalazłam szkołę bez problemu bo wejście jest oznaczone w widoczny sposób. Biura mieszczą się na pierwszym piętrze budynku. Wewnątrz było czysto i estetycznie, na stoliku w holu leżały różne ulotki, nie tylko szkolne, dwa krzesła obok. W biurze miła dziewczyna drobnej budowy o schludnym wyglądzie , przyjęła prace, podziękowała i tyle było z mojej wizyty. Niby niewiele ale grzeczność i kultura postaw pracownicy były wyczuwalne już w słowach i zachowaniu, słowa: oczywiście, dziękuję, proszę zostawić, zajmę się tym etc. Zresztą, koleżanka sobie chwali, ja miałam krótki, przelotny kontakt i też nie mogę krytykować.

DORA_1

16.03.2013

Placówka

Opole, Ozimska 4/6

Nie zgadzam się (0)
Szukałam dla siebie...
Szukałam dla siebie kursu uzupełniającego i trafiłam na stronę Żak. Przyciągnął mnie napis, że szkolenia są bezpłatne. Po zapoznaniu się z ofertą mam mieszane wrażenia. Część kursów jest dofinansowana, ale za niektóre należy ponieść odpłatność. Wybór szkół mocno nastawiony na administrację, biurowość, informatykę.

Carlina

27.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Witam, parę dni...
Witam, parę dni temu miałam zaszczyt odwiedzić sekretariat Szkoły Policealnej Żak. Panie, które tam pracując są bardzo sympatyczne, kompetentne, służą pomocą i dobrą radą. Na pierwszy rzut oka widać, że lubią tą pracę, a przecież właśnie o to chodzi. (Ewentualnie dobrze się kamuflują). Miłe przywitanie oraz uśmiech na "dzień dobry" to jest to!

Ewelina_1004

06.12.2012

Placówka

Skierniewice, ul.Gałeckiego 2

Nie zgadzam się (0)
wpadła mi w...
wpadła mi w ręce ulotka tej szkoły. sama kiedyś ją kończyłam i z czystym sumieniem poleciłabym ją innym. szkoła stawia na zajęcia z teorii i praktyki, które prowadzą wykwalifikowani specjaliści, na co dzień zajmujący się dziedziną, którą wykładają. bardzo dużo zajęć praktycznych. zajęcia warte pieniędzy, ponieważ dużo się nauczy. z ulotki dowiedziałam się, że ich oferta znacznie się poszerzyła. można tam się uczyć wielu ciekawych rzeczy, np. masażu, rehabilitacji, kosmetyki, itd/.

morcik

26.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wybrałem się do...
Wybrałem się do sekretariatu Centrum Nauki i Biznesu "Żak" z zamiarem przekazanie deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Sekretariat teraz mieści się gdzie indziej niż sprzed miesiącem. Przeprowadzka sekretariau moim zdaniem wyszła na dobre. Przed wejściem było czysto, drzwi oraz okna również były czyste. Będąc w środku zostałem przywitany kulturalnie przez pracowniczkę sekretariatu. Po oddaniu deklaracji oraz uzyskaniu informacji na temat tego egzaminu wyszedłem.

Sumer

22.11.2012

Placówka

Zamość, hrubieszowska

Nie zgadzam się (0)
wyszkolony personel.nauczyciele przyjaznie...
wyszkolony personel.nauczyciele przyjaznie nastawieni.kontakt z nimi bardzo dobry.jakosc nauczania bardzo bobra.dobry kontakt ogolny z nauczycielami,bezproblemowo i dyspozycyjnie.powiadamiaja o kazdych zmianach sms lub telefonicznie.espaniala obsluga sekretariatu.egzaminy sa uzgadniane ze sluchaczami.duza zdawalnosc,oczywiscie jezeli jest przynajmniej 50 procent frekfencji

Ewa_1387

18.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Chciałbym pochwalić szkołę...
Chciałbym pochwalić szkołę ze względu na informowanie słuchaczy na jakiegolwiek zmiany w organizacji. Wczoraj przyszedł mi sms iż sekretariat będzie nieczynny przez weekend ze względu na przeprowadzkę. Dodatkowo wchodząc na stronę szkoły można dowiedzieć się o innych zmianach np. zmiany w planie zajęć.

Sumer

01.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Centrum Nauki i...
Centrum Nauki i Biznesu Żak jest miejscem przyjaznym dla ludzi zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji, wszystko jasno wytłumaczone przez kompetentny personel. Słuchacz może dowiedzieć się wszystkiego również przez infolinię.Centrum posiada również swoje pracownie co jest dodatkowym atutem. Miejsce godne polecenia

Kinga_385

03.10.2012

Placówka

Łomża, Alej Legionów 40

Nie zgadzam się (1)
Sekretariat szkoły zaocznej...
Sekretariat szkoły zaocznej Żak znajduje się w samym centrum Rzeszowa. Znajduje się w białej kamienicy, naprzeciwko wjazdu na parking przy Urzędzie Wojewódzkim. Przy budynku jest dostępny parking samochodowy. Biuro jest na 2 piętrze, właściwie w poddaszach. W biurze czysto, materiały poukładane, na biurkach wszystkich trzech osób obsługujących jest czysto i panuje ład. Pani która mnie zapisywała do szkoły była miła i bardzo kompetentna. Dużo rozmawiałyśmy, pytała o moje preferencje, ukazywała plusy szkoły. Obsługa trwała dość długo, ale tego niestety wymagały procedury. Na pożegnanie dostałam kilka materiałów reklamowych.

nika23

25.08.2012

Placówka

Rzeszów, Sobieskiego 2d/1

Nie zgadzam się (1)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy szkoły zaocznej Żak, a konkretnie funkcjonowania biura. W biurze czysto, materiały poukładane, na biurku również. Pani która mnie zapisywała do szkoły była miła. Dużo rozmawiałyśmy, pytała o moje preferencje, ukazywała plusy szkoły. Obsługa bardzo szybka. Na pożegnanie dostałam wiele materiałów reklamowych i gadżetów.

Weronika_152

24.08.2012

Placówka

Będzin, Małachowskiego

Nie zgadzam się (1)
Przyjazna szkoła dla...
Przyjazna szkoła dla chcących uczyć się dalej... Duży wybór kierunków, jednorocznych jak i dwuletnich, kursy i szkolenia. Szkoły bezpłatne i takie, których odpłatność jest niewielka. Ciekawe przedmioty i przyjaźni wykładowcy. Bardzo sympatyczne panie w sekretariacie, udzielają wszelkich informacji i pomagają w wyborze odpowiedniego kierunku. Polecam.

Joanna_2139

18.08.2012

Placówka

Kraków, Batorego 25

Nie zgadzam się (3)
Wybrałem się do...
Wybrałem się do Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w celu zasięgnięcia informacji na temat kierunku technik drogownictwa oraz technik rachunkowości. Przed wejściem było czytso, drzwi oraz okna również były czyste. Będąc w środku zostałem milo przywitany przez pracowniczkę sekretariatu. Po uzyskaniu informacji na temat ww. kierunków pożegnałem się. Obsługa interesanta przebiegała w miłej atmosferze a pracowniczki sekretariatu był miłe i uprzejme.

Sumer

10.08.2012

Placówka

Zamość, Nowy rynek 21B

Nie zgadzam się (1)
Obsługa potrafiła przedstawić...
Obsługa potrafiła przedstawić ofertę, jednak zapytana o szczegółowe pytanie dotyczące oferty nie do końca potrafiła odpowiedzieć na zadane pytanie, posiadała tylko te informacje z którymi można zapoznać się korzystając ze strony internetowej. Poza tym była miła i sympatyczna. Gdyby we wszystkich instytucjach panie były tak miłe to życie na pewno byłoby prostsze.

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2012

Placówka

Skierniewice, ul.Gałeckiego 2

Nie zgadzam się (2)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy szkoły Żak w Kłodzku.Szkoła bardzo przestronna, bardzo miłe panie pracujące w sekretariacie szkoły. Szkoła proponuje różne kierunki, niektóre wybrane kierunki są darmowe, umożliwia też korzystanie z rabatów w różnych miejscach.Jestem bardzo mile zaskoczona tym co proponują w tej szkole.Polecam wszystkim edukację w tej szkole.

Natalia_776

27.07.2012

Placówka

Nie zgadzam się (2)
Moja koleżanka poszła...
Moja koleżanka poszła do tej szkoły na kosmetologię. Zaka ma w budynku szkoły do której chodzi. Wybrała tak, choć są juz na rynku 3 letnie studia licencjackie -kosmetologia.Żak oferuje swoim ucznią tytuł technika usług kosmetycznych. Sale mają fajnie wyposażone, szkoła jest nowiutka ma 2 lata, i wykładowców też mają niezłych z tego co wiem;)

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2012

Placówka

Tychy, ul. Grota Roweckiego 42

Nie zgadzam się (1)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Zapisałam się do...
Zapisałam się do szkoły pół roku temu, po telefonie z sekretariatu wytłumaczyłam, że zależy mi na semestrze wiosennym. Pani w grudniu oddzwoniła, przypomniała o najistotniejszych dokumentach jakie powinnam donieść. Kontakt na 6. Udogodnieniem są wysyłane smsy z przypomnieniami albo ważnymi informcjami dzięki czemu nie trzeba pamiętać o regularnym sprawdzaniu maila.