Satpol

(3.11)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 36)

Nie wytrzymam internet...
Nie wytrzymam internet gdy gram w nocy po prostu daje mi wysoki ping i nie da się grać codziennie tak jest

Niezweryfikowany Klient_InHL1

07.09.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Satpol bardzo lekceważąco...
Satpol bardzo lekceważąco traktuje osoby, które podpisały z nimi umowę; podpisałem jako jeden z nielicznych zgodę na zainstalowanie nowych urządzeń, które zupełnie się nie sprawdziły i nie mogłem korzystać z internetu, urządzenia były wątpliwej jakości, kilkukrotnie naprawiane/wymieniane przez pracowników satpolu; moja prośba o zadośćuczynienie została odrzucona, a w odpowiedzi przeczytałem, że ich zdaniem powodem braku internetu był... mój laptop... bardzo słabe

Klient_oYGm

05.05.2019

Placówka

Września, ul. Kościuszki Kościuszki

Nie zgadzam się (2)
Super! Nigdy nie...
Super! Nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiejkolwiek firmy. Panie w biurze, bardzo miłe i pomocne. Zamówienie i montaż błyskawiczne. Jakość rewelacja! Z dekoderem HD z SATPOLU obraz na telewizorze jest wprost przepiękny! Raz miałam problem z internetem, zadzwoniłam na telefon serwisowy, a Pan przyjechał do mnie po godzinie i naprawił usterkę! Z czystym sumieniem mogę polecić!

zalogowany_użytkownik

24.07.2014

Placówka

Gniezno, Roosevelta 53

Nie zgadzam się (2)
Najlepsza firma z...
Najlepsza firma z jaką miałam do czynienia. Miła Pani w biurze poinformowała mnie o wszystkich warunkach umowy, Rozpisała ile będę płacić w kolejnych miesiącach, a montaż odbył się od razu na drugi dzień. Montażyści wszystko sprawnie podłączyli, posprzątali po sobie i wszystko działa świetnie. Zdecydowanie polecam!!

zarejestrowany-uzytkownik

06.03.2014

Placówka

Gniezno, Roosevelta 53

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na minus: personel, wygląd miejsca obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

zarejestrowany-uzytkownik

27.07.2013

Placówka

Gniezno, Roosevelta 53

Nie zgadzam się (6)
Kończyła mi się...
Kończyła mi się umowa na odbiór intenetu i telewizji kablowej, więc udałem się do siedziby firmy Satpol, aby jeszcze do świąt Bożego Narodzenia i przed wieczorem Sylwestrowym przedłużyć umowę. Miła pani przedstawiła mi propozycje programowe i cenowe. Dowiedziałem się o aktualnych promocjach. Po tym, jak już się zdecydowałem na jeden z pakietów, spytałem, czy na Swięta będę miał go uruchomionego. Pani powiedziała, że tak. I, ku mojemu zdziwieniu, jeszcze tego samego dnia przyszło dwóch intalatorów i wszystko mi już działało. Byłem zaskoczony i zadowolony. Cenowo też wyszło bardzo przyzwoicie. Gorąco polecam.

Andrzej_455

22.01.2012

Placówka

Gniezno, Roosevelta 53

Nie zgadzam się (10)
Po zakupie mieszkania...
Po zakupie mieszkania w Gnieźnie firma Satpol przysłała mi książeczkę opłat za telewizję kablową, z której nie korzystałam i nie miałam podłączonej. Interweniowałam telefonicznie, że nie zamierzam opłacać rachunków za coś z czego nie korzystam, gdyż żaden z pracowników Satpolu nie podłączył u mnie telewizji kablowej. Pani, z którą rozmawiałam umówiła się ze mną na konkretny dzień i godzinę, w jakiej zjawią się pracownicy firmy. Nadmieniam, że w mieszkaniu były 2 kable od telewizji kablowej, które należało sprawdzić który jest dobry i podłączyć. Panowie zjawili się z godzinnym opóźnieniem i chcieli montować nowy kabel, nie sprawdzając wcześniej zamontowanych. Nie wyraziłam zgody, więc panowie opuścili mieszkanie nic nie robiąc. Następnego dnia zgłosiłam zaistniałą sytuację w firmie Satpol. Pani, która odebrała telefon przeprosiła za zachowanie pracowników i umówiła się ponownie na kolejny termin i godzinę. Na kolejne spotkanie pracownicy się nie stawili, w związku z czym zatelefonowałam do firmy z tą informacją. Okazało się, że pracownicy byli pół godziny przed czasem, a skoro nie było nikogo w mieszkaniu więc odjechali. Zastanawiam się po co w takim razie firma Satpol umawia się na konkretną godzinę skoro pracownicy przyjeżdżają kiedy chcą. W tym samym dniu jeszcze została zainstalowana kablówka, bez montażu nowego kabla, gdyż okazało się że sygnał sieci jest w jednym z wcześniej zamontowanych.

zarejestrowany-uzytkownik

20.05.2009

Placówka

Gniezno, Roosevelta 53

Nie zgadzam się (28)
Satpol to jeden...
Satpol to jeden z lokalnych dostawców telewizji kablowej, internetu i telefonu. Dziś dokonywałem konfiguracji routera, który właśnie zakupiłem. W związku z tym, iż IP w tej sieci nie przypisuje się automatycznie do routera, byłem zmuszony zgłosić macadress tego urządzenia do administratora sieci. Po wybraniu właściwego numeru telefonu, odebrał bardzo kompetentny pracownik, który wyjaśnił mi całą procedurę, a następnie poprosił o podanie owego numeru i sprawa została załatwiona błyskawicznie. Obsługa techniczna naprawdę bez zarzutu. Z pewnością można mieć zastrzeżenia co do warunków w lokalu w którym mieści się Biuro Obsługi Abonenta, ale poza tym od kilku lat nie miałem najmniejszych problemów podczas korzystania z usług tej firmy.

kimchi

14.05.2009

Placówka

Gniezno, Roosevelta 53

Nie zgadzam się (27)

Satpol

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Satpol?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.