Radio Zet

(3.83)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (36 z 43)

Rzetelnie, treściwe, z...
Rzetelnie, treściwe, z dobra muzyką takie jest radio zera. Fajni prowadzący, ciekawe tematy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Budzi rano i poprawia humor

Klient_dA4rO

03.04.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Z przykrością stwierdzam,...
Z przykrością stwierdzam, iż czas przedpołudniowy, prowadzony obecnie przez Panią (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) w Radiu ZET, to bardzo nietrafiony pomysł. Nieprofesjonalna, drażniący głos, niefajne żarty, (nawet wtedy kiedy nie pasują do okoliczności) zbyt dużo wtrąceń angielszczyzny, (nasz język jest piękny) po co więc zastępować go innym, niepotrzebne przeciąganie słów, dziwnie to brzmi, ciężko się tej Pani słucha. Jest wielu innych dużo lepszych prowadzących dziennikarzy, którzy mogliby Panią zastąpić.

niezalogowany-uzytkownik

12.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Najkrótsze wiadomości, tragedia.
Najkrótsze wiadomości, tragedia.

Niezweryfikowany Klient_G7pt

14.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetne radio, które...
Świetne radio, które zawsze mi towarzyszy przy dojazdach do pracy. Muzyka i programy są interesujące i przyciągają różnych słuchaczy od tych najmłodszych do najstarszych.

Patrycja_792

29.10.2014

Placówka

Warszawa, Żurawia 8

Nie zgadzam się (0)
Radio ZET jest...
Radio ZET jest stacją, która dużo ”dobrej” muzyki ma w swojej ofercie dla słuchaczy. Szczególnie dużo słuchaliśmy tej rozgłośni w sobotni dzień 28 września w czasie podróży/wycieczki. Na weekend oferowano ZET Gold, gdzie królowały znane, lubiane klasyki muzyki rozrywkowej, prowadzący umiejętnie wplatał w ten przekaz różne ciekawe informacje w sposób przyjemny dla ucha z zachowaniem kultury słowa, były też zwięzłe wiadomości najważniejszych wydarzeń i pogody. Przyjemnie było podróżować z audycją radia ZET.

DORA_1

06.10.2013

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ogólnokrajowy zasięg. Miła...
Ogólnokrajowy zasięg. Miła muzyka i pozytywni prowadzący. Ciekawe audycja i konkursy.

Andrzej_684

30.08.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie mogłam dziś...
Nie mogłam dziś złapać zasięgu mojej ulubionej stacji radiowej więc złapałam Zetkę i zostawiłam. Pozytywnie mnie zaskoczyły poranne audycje. Radio to kiedys bardzo lubiłam i widzę, że poziom nadal jest dobry. Mimo wszystko wolę słuchać Trójki ale Radio Zet jest przyjemną odskocznią i alternatywą gdy radio gubi fale.

Marta_1410

12.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Radio Zet bardzo...
Radio Zet bardzo popularna rozgłośnia radiowa,często słuchana w moim domu,w samochodzie jak i w pracy. Ciekawe audycje radiowe , z pewnością każdy słuchacz młodszy czy starszy znajdzie coś dla siebie. Muzyka na czasie,miła dla ucha . Dla stałych jak i nowych słuchaczy ciekawe konkursy z nagrodami.

Agnieszka_3203

12.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Chciałbym oficjalnie zaproponować...
Chciałbym oficjalnie zaproponować nową nazwę dla Radia Zet – Radio Reklama. Mam wrażenie, że główną audycją zajmującą czas w tym radiu są reklamy. Reklamy od czasu do czasu przerywane są jakąś piosenką oraz co godzinę usłyszymy trzyminutowe fakty. I tak jest dzień w dzień. Zapomniałem jeszcze dodać o niesamowitych konkursach, które mają przyciągnąć słuchaczy do ciągłego słuchania reklam i czekania na telefon od Pana z radia. Niestety obecnie szkoda czasu na nastawianie odbiornika na fale Radia Reklama.

Toms

03.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjemna, wakacyjna...
Bardzo przyjemna, wakacyjna ramówka i wakacyjna letnia muzyka towarzyszy słuchaczom Radia zet od pierwszego dnia wakacji. Radio, którego lubię słuchać, bo informacje zawsze aktualne i zaprezentowane w profesjonalny sposób, a muzyka to taka muzyka złotego środka, co jest dobrą ofertą dla słuchaczy i starszych, i młodszych.

zarejestrowany-uzytkownik

01.07.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Muzyka różnorodna, informacje...
Muzyka różnorodna, informacje bardzo rzetelne, czasem ciekawe reportaże oraz dobre żarty. Słucham tego radia często ponieważ przyjemnie się je słucham, muzyka jest różna i letnie hity i stare przeboje. Są rozmowy z politykami oraz reportaże z Polski. W weekendy ciekawe rozmowy radiowców. Listy przebojów oraz konkursy też są w porządku.

zalogowany_użytkownik

28.06.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jak dla mnie...
Jak dla mnie najlepsze polskie radio. Zawsze można posłuchać czegoś ciekawego. Zwykle są to nowości, które później pojawiają się w innych radiach. Denerwujące może być jedynie to, że piosenka, która jest nowością często jest puszczana kilkanaście razy dziennie. Prowadzący audycje zwykle tryskający poczuciem humoru.

zarejestrowany-uzytkownik

12.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Cały wieczór w...
Cały wieczór w domu, przy komputerze towarzyszyło mi dziś Radio Zet. I tak w zasadzie słucham tylko dwóch lub maksymalnie trzech rozgłośni. Radio Zet należy do ulubionych, bo odpowiada mi jego klimat i muzyka. Mało polityki, dużo krótkich informacji i wiadomości. Podobają mi się też programy autorskie. Po południu i wieczorem radio jest spokjniejsze, a muzyka dobierana tak, by podobała się wszystkim. To radio przy którym się odpoczywa, albo które może spokojnie towarzyszyć w codziennych obowiązkach. Spikerzy mają bardzo miłe głosy, do których mocno już jestem przyzwyczajony.

zarejestrowany-uzytkownik

04.06.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Radio Zet to...
Radio Zet to jedna z dwóch rozgłośni (głównie muzycznych) których audycje rozbrzmiewają w moim samochodzie podczas jazdy. Szczególnie podoba mi się muzyka, jej dobór i prezentacja, nie brakuje tu też serwisów informacyjnych z kraju i ze świata co godzinę jest ich przegląd - krótki i rzeczowy. Trafne i humorystyczne komentarze prowadzących są zawsze ukoronowaniem tych serwisów. Bardzo trafna udana jest krótka audycja z Januszem Weissem, który ukazuje absurdy funkcjonowania instytucji rynkowych. No i codzienne konkursy - fajna zabawa, moja koleżanka wygrała kasę - miała to szczęście.

DORA_1

28.05.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Radio obfitujące w...
Radio obfitujące w różnorodną muzykę, wiele nowości i hitów. Nie brakuje tam też najnowszych faktów, informacji ze świata i kraju, nie tylko politycznych. Bardzo podobają mi się w tym radio programy w formie reportaży, które dość często są prowadzone. Prezenterzy wykonują swoją pracę w sposób bardzo profesjonalny, zawsze dbają o najmniejsze szczegóły.

Poziomka

25.05.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Odkąd pamiętam lubię...
Odkąd pamiętam lubię sluchać Radia Zet. Dostarcza mi ono nie tylko aktualnej, bieżącej informacji, ale także nadaje odpowiednią i różnorodną muzykę, która mi towarzyszy, gdy jestem w domu. Prezenterzy są bardzo uprzejmi, posługują się dobrym, poprawnym językiem polskim. Podobają mi się cykliczne audycje, zwłaszcza niedzielne rozmowy śniadaniowe czy też podróżnicze prowadzone przez znaną dziennikarkę i podróżniczkę. Trochę denerwują codziennie konkursy smsowe, którym poświęca się duzo czasu na antenie, ale to już chyba znak naszych czasów. Lubie także listę przebojów. Niektóre głosy prezenterów potrafię rozpoznać, zanim się jeszcze przedstawią. Dobre, przyjemne radio dla wszystkich.

zarejestrowany-uzytkownik

21.05.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Radio Zet to...
Radio Zet to moja ulubiona stacja. Mają ciekawe audycje i fajne konkursy. Piosenki choć nie wiele się różnią od pozostałych rozgłośni zdarza się im puścić jakiś dobry utwór, o którym już zapomniałem. Wiadomości są w ciekawy sposób przedstawione, nie są ubarwione jak w innych rozgłośniach. Polecam program "gość radia ZET"

Jakub_553

18.05.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Lubie słuchać Zetki...
Lubie słuchać Zetki w nocy. Wtedy leci tylko i wyłącznie muzyka polska. Od jakiegoś czasu można usłyszeć dużo hip hopu polskiego. Wiadomości są co godzinę, konkretne, nie za długie, przyjemnie się ich słucha. W dzień muzyka różna. Dużo hitów, chociaż trafiają do radia z opóźnieniem. Kiedy na innych stacjach już je słychać od paru tygodni, to na antenę Zet dopiero wchodzą. Ogólnie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

17.05.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Radio Zet jest...
Radio Zet jest polską komercyjną stacją radiową. Redaktorzy pracujący w Radiu Zet są bardzo dobrze i rzetelnie przygotowani do prowadzenia poszczególnych audycji. Plusem jest pozytywna energia u redaktorów, czasami śmieszą mnie ich komentarze. Największą zaletą tego radia są konkursy. Niekiedy często powtarzają się te same utwory.

Sumer

26.01.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (2)
Redaktorzy pracujący w...
Redaktorzy pracujący w Radiu Zet są kompetentni i rzetelnie przygotowani do prowadzenia poszczególnych audycji. Ich zachowanie nie budzi zastrzeżeń, jednak poziom, który jest momentami prezentowany (np. w programach porannych) nie jest zbyt wysoki, a wypowiadane żarty lub docinki niekiedy są prymitywne. Radio prezentuje na swojej antenie muzykę komercyjną, której dobór jest oceniam pozytywnie, jednak częstotliwość powtarzania tych samych utworów jest za duża. Największą zaletą radia są konkursy oraz audycja, w trakcie której redaktor "wkręca" gwiazdy. Słucham Radia Zet "od czasu do czasu", jednak jeżeli mam taką możliwość wybieram ambitniejsze alternatywy.

Anna_3470

19.01.2012

Placówka

Nie zgadzam się (1)

Radio Zet

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Radio Zet?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rzetelnie, treściwe, z...
Rzetelnie, treściwe, z dobra muzyką takie jest radio zera. Fajni prowadzący, ciekawe tematy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Budzi rano i poprawia humor