Księgarnia Muza

(3.70)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 5)

Z księgarni korzystałam...
Z księgarni korzystałam wielokrotnie. Bardzo szeroki wybór książek. Profesjonalni i pomocni sprzedawcy. Jak dla mnie - księgarnia z "duszą" Polecam

Niezweryfikowany Klient_ro4H

17.05.2021

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach w Centrum Handlowym zajrzałam do Księgarni Muza. Na samym początku moją uwagę przykuła gondola wystawiennicza z nowościami. Znalazłam tam ciekawe egzemplarze. Książki w sklepie były logicznie poukładane, podzielone na działy, tj. psychologia, poezja, literatura dla młodzieży, medycyna czy sport, ale to tylko niektóre. Łatwo znaleźć coś dla siebie. Przy kasie dodatkowo znajdował się stojak na kartki upominkowe i torebki na prezenty. Personel był przyjaźnie nastawiony do klienta. Bardzo spodobało mi się to miejsce.

ciasteczko

17.05.2012

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Do księgarni Muza...
Do księgarni Muza zawitałem ok. godz. 20.20. Przez pracowników nie zostałem powitany głośnym "dobry wieczór", pomimo iż było niewielu klientów, maksymalnie 3 poza moją osobą. Czułem się niezauważony. Przez około 10 minut rozglądałem się za książką z kategorii "Filozofia/religia", jednakże nikt z personelu nie podszedł z pytaniem "Czy mogę w czymś pomóc?", pomimo bezpośredniej obsługi klienta. Jedna z Pań stała blisko mnie, była jednak na tyle zajęta czytaniem czegoś, że pytanie "czy mógłbym prosić o pomoc" musiałem powtórzyć dwukrotnie aby ów pomoc uzyskać. Zapytałem o książkę z wcześniej wymienionej kategorii, a raczej alternatywę w gatunku. Blond włosa sprzedawczyni niestety nie miała pojęcia o rozkładzie tego typu książek na sklepie, więc odesłała mnie do innej, rudowłosej, Pani przy kasie, która także nie orientowała się w temacie, jednakże starała mi się pomóc i zadawała konkretne pytania w celu pomocy w jak najdokładniejszym wyborze książki, która by mnie usatysfakcjonowała. Po wyborze książki udałem się do kasy dokonać zakupu. Widać było, iż wszyscy pracownicy, których było ok. 4-5 skupieni byli na zamykaniu dnia, co jest zrozumiałe 15minut przed zamknięciem. Jednakże wcześniej wspomniana rudowłosa sprzedawczyni była uprzejma i miła. Ogólnie rzecz ujmując jestem usatysfakcjonowany z zakupu jak również jakości i kompetencji obsługi, jednakże mogło być lepiej. Chętnie powrócę do tego sklepu.

Patryk_179

13.09.2011

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (5)
Księgarnia zlokalizowana w...
Księgarnia zlokalizowana w CH Madison. W sklepie sporo ludzi, do kasy ustawiła się kolejka, obsługiwała jedna pracownica. W sklepie był jeszcze jedne pracownik jednakże kompletnie nie zainteresowany obsługą klientów. Nawet gdy stanęliśmy obok tego pracownika, oglądając nieliczne gry i puzzle pan nie zainteresował się, a jedynie lekko się przesunął. Na półkach z literaturą dziecięcą bałagan, książeczki ułożone przypadkowo lub wręcz porozrzucane, znalezienie jakiegoś konkretnego tytułu wymaga sporo szczęścia.

Monique_2

24.07.2011

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Duża księgarnia z...
Duża księgarnia z dobrym zaopatrzeniem. Wolę tego typu miejsca niż większe sieciówki typu Empik. Niestety obsługa nie wychodzi zza kontuaru. Chyba, że na wyraźną prośbę. Spędziłam ok 40 minut przed jednym regałem i nikt nie podszedł z ofertą pomocy. Jest możliwość zamówienia książek przez internet.

zarejestrowany-uzytkownik

09.12.2010

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (2)

Księgarnia Muza

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Księgarnia Muza?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Z księgarni korzystałam...
Z księgarni korzystałam wielokrotnie. Bardzo szeroki wybór książek. Profesjonalni i pomocni sprzedawcy. Jak dla mnie - księgarnia z "duszą" Polecam