Pałac w Kurozwękach

( 4.00 )

Opinie (1)

Dobrze

To był jesienny weekend listopada, gdy wybraliśmy się na turystyczny wypad, aby zwiedzić Pałac w Kurozwękach, niestety nie było nam dane w pełni z uwagi na odbywającą się tam, imprezę komercyjną, jednak znów wybierzemy się tam, może wiosną. malowniczo prezentuje się budynek, jak na zespół pałacowy przystało, na tle krajobrazu (wiosną musi być pięknie). Pierwotnie mieliśmy zwiedzić, udostępnioną na ten dzień część, ale tylko w wyznaczonej po południu godzinie i nawet wykupiliśmy bilet, ale po spacerze w okalającym ogrodzie, zrezygnowaliśmy, a pan, sprzedający bilety był tak miły, że zwrócił nam część wniesionej opłaty. Jedna spacer w tym ogrodzie był dla mnie kształcący - moją uwagę zwróciły nietypowe, leżące pod drzewami, owoce - kolczaste kulki osadzone na gałązce niczym koraliki. jak się okazało były to owoce platana klonolistnego (nie znałam tego drzewa), których kilka sztuk, zabrałam sobie na pamiątkę. Ktoś, kiedyś powiedział - podróże kształcą - tu tego doświadczyłam, choć z innym zamiarem tu byłam. Pałacu nie zwiedziłam, ale wszystko przede mną, będzie okazja znów tutaj zajrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio Pałac w Kurozwękach?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zamek Królewski w Piotrkowie Trybunalskim

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem