Mole Mole

( 4.40 )

Opinie (5)

Polecam

Po wejściu do księgarni klienci od razu są witani przez księgarza. Księgarz sam dopytywał klientów czy może w czymś trzeba doradzić. Doradca był w stanie doradzić i polecić ciekawą książkę przy czym od razu zaznaczył, że thrillerów i kryminałów niestety nie czyta. Pozytywne, iż księgarz cały czas się uśmiechał. Szybko i sprawnie obsłużył mnie przy kasie polecając produkt dodatkowy. Ponadto w księgarni było wiele ciekawych obniżek cenowych dlatego warto wejść i znaleźć dla siebie jakąś ciekawą pozycję książkową.

Przeciętnie

Wchodząc do księgarni zauważyłam pracownicę stojącą przy stanowisku kasowym. Była tak zaabsorbowana szukaniem czegoś (czytaniem?) w komputerze, że nie zauważała wchodzących klientów. Duży plus, iż w końcu do mnie podeszła i zapytała jak może mi pomóc. Była mało zdecydowana, wydawała się być nieśmiała przez co pod koniec to ja jako klient przejęłam inicjatywę w rozmowie. Pani księgarz była w stanie polecić mi książki bazując w dużej mierze na swojej wiedzy i odczytaniu. Podczas obsługi kasowej niestety nie poleciła produktu dodatkowego. Obsługa kasowa finalnie przebiegła szybko i sprawnie a ba odchodne poleciłam jej kilka książek z racji, że czytywała taką literaturę jak ja :)

Polecam!

Wchodząc do księgarni nie miałam zamiaru kupić książki. Zaczęłam oglądać dostępne książki. Po dłuższej chwili podeszła pracownica pytając w czym może pomóc. Poprosiłam o polecenie jakiejś ciekawej książki. Ta wypytała o to jakie książki lubię, jakiego autora. Poleciła dwie pozycje książkowe. Zaintrygował mnie jej opis fabuły i zdecydowałam się na zakup. Pani księgarz była miła i pomocna. Z własnej inicjatywy skutecznie pomogła w poszukiwaniach ciekawego tytułu. Była uczynna dla wszystkich klientów. Obsługa przy kasie również przebiegła bez zarzutu (szybko i sprawnie mnie obslużono). Polecam ze względu na zaangażowanie pracowników.

Bardzo miła i profesjonakna obsługa

Będąc w Mole Mole w przyjaznej i miłej atmosferze uzyskałam fachową poradę w wyborze książki dla dziecka. Konsultanci znają asortyment i miałam wrażenie, że przeczytali większość pozycji, bo potrafili zwrócić uwagę na szczegóły. Polecam tę księgarnię, duży wybór i dobre ceny książek i innych publikacji.

Miła obsługa, przyjemny klimat - takiej

Miła obsługa, przyjemny klimat - takiej prawdziwej księgarni :) Niezbyt duży asortyment, ale to co potrzebne jest. Chciałam kupić biografię Freddiego Mercury i o dziwo była (dla porównania w Świecie Książki nie było, a w Empiku były inne wydania).

Odwiedzałeś ostatnio Mole Mole?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(5.00 )

empik

(4.25 )

Inmedio

(3.66 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem