AutoCentrum

( 1.00 )

Opinie (6)

Witam! W sobotę miałem okazje odwiedzić sklep AutoCentrum w

Witam! W sobotę miałem okazje odwiedzić sklep AutoCentrum w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 112. Pojechałem tam z zamiarem zakupu części zamiennych do mojego samochodu i jestem bardzo mile zaskoczony. W sklepie pracuje wykwalifikowana, kompetentna obsługa dbająca o potrzeby klienta, Sklep Posiada bardzo szeroką ofertę części zamiennych oryginalnych jak i zamienników w bardzo atrakcyjnych cenach. Minusem tego miejsca jest organizacja i czas obsługi ponieważ posiadają tylko dwie kasy co skutkuje długim czasem oczekiwania, lecz moim zdaniem warto czekać. Polecam wszystkim ten sklep

Wielka korporacja sprzedająca najdroższe moim zdaniem

Wielka korporacja sprzedająca najdroższe moim zdaniem części samochodowe w kraju, nie świadczy to jednak o kompetencjach pracowników, które robią bardzo dobre wrażenie. Sklep jest bardzo czysty, miły kontakt z klientem, i co w wypadku polskiej kultury i zachowań nie zdarza się często, budynek z zewnątrz jest naprawdę atrakcyjny i schludny, konkretne marka. Polecam wszystkim zmotoryzowanym!

Pilnie poszukiwałem kompletu letnich opon

Pilnie poszukiwałem kompletu letnich opon. Na wskazanej stronie szybko znalazłem ofertę kilku producentów. Do mnie należała decyzja wyboru. Zamówiłem w piątek, dostawa w poniedziałek przed południem, zapłata wyłącznie za towar tj. bez kosztów dostawy i pobrania. Z tym się jeszcze nie spotkałem. Na dodatek przy montażu opon dowiedziałem się, że zaoszczędziłem 55,- zł na sztuce. Brawo - to jest sprzedawca !!!

Autokomis oferujący dużą ilość aut

Autokomis oferujący dużą ilość aut. Można trafić na naprawdę dobre oferty, choć jak zauważyłem niektóre samochody sprzedawane są za trochę wysoką cenę. Niektóre auta są brudne i dobrze by było jakby sprzedający zwracali na to większą uwagę. Sprzedawca jest kompetentny i zna się na swojej pracy. Może doradzić w sprawach motoryzacyjnych. Dodatkowo prawidłowo reaguje na pojawiających się klientów.

Pojechałem wspólnie z żoną do tego sklepu kupić i wymienić

Pojechałem wspólnie z żoną do tego sklepu kupić i wymienić olej w samochodzie, gdyż sklep prowadzi taką usługę. Czynię tak systematycznie od 2 lat. Nowa Pani przyjmująca ode mnie zlecenie nie słuchała co się do niej mówi, gdyż okazało się, że zalano mi inny olej niż prosiłem. Powtarzałem 2 razy czy mnie zrozumiała. Powiedziała, że tak, a jak przyszło do odbioru samochodu to okazało się, że nie mówiłem. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Nie umiała też odnaleźć w programie komputerowym niezbędnych danych do przyjęcia zgłoszenia - zlecenia wymiany oleju. Więcej tam nie pojadę. Jeszcze mi mówi, że nie mówiłem, szkoda się rozpisywać. Ekspedientka ta w ogóle widać się na tym nie zna, brak jej wiedzy i jest tak zakręcona, że przesada.

Odwiedzałeś ostatnio AutoCentrum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

Wiki-Gaz

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem