Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

( 1.00 )

Opinie (7)

Wchodząc do sali zabaw usyszałam od pracownicy Anikina

Wchodząc do sali zabaw usyszałam od pracownicy Anikina: "Proszę iść się bawić, bo zostało tylko 20 minut wolności, bo potem są urodziny". Przez 20minut bawiliśmy się bardzo dobrze, ale po ich upływie zrozumiałam o co chodziło. Otóż, gromada dzieci- ok 15, a nawet 20! biegało po całej sali bez opamiętania. Po tym jak byłam potrącana, uciekłam z dziećmi do sali dla młodszych dzieci, ale i tam nie mogliśmy się bawić bezpiecznie. Poszliśmy do tzw. "kulek" , czyli suchego basenu. Niestety po 10 minutach wpadły znowu dzieci "urodzinowe" i jeden z chłopców naskoczył na głowę mojego 17-miesięcznego dziecka!Zgłosiłam ten fakt pani z obsługi, ale ta poinformowała mnie, że za dzieci odpowiadają rodzice, których de facto nie było!Po prostu umyła od tego ręce! Już nigdy więcej nie pójdę do Anikina, skoro nie dbają o bezpieczeństwo dzieci, które powinno być priorytetem!!! Jeśli organizowane są urodziny, to powinni uprzedzać o tym fakcie rodziców, ponieważ zapłaciłam za usługę, z której nie mogliśmy w pełni skorzystać. Najgorsze jednak jest to, że obsługa kompletnie zbagatelizowała problem. Zdecydowanie więc nie polecam Anikina.

Jeśli chodzi o jakość obsługi to jest jak najbardziej ok

Jeśli chodzi o jakość obsługi to jest jak najbardziej ok, mili, uważni animatorzy, w wypożyczalni można marudzić i przebierać do woli. Ja mam jednak duże wątpliwości jeśli chodzi o czystość. Uważam, że lokal wymaga gruntownego remontu i odkażenia. Pomimo, że dzieci się tam dobrze bawią cały czas mam wrażenie, że przyniosą do domu jakieś bakterie.

Miejsce zabaw dla dzieci

Miejsce zabaw dla dzieci. Obsługa miła, potrafi sobie poradzić z każdym klientem. Bardzo dużo zabawek dostosowanych dla maluchów w różnym wieku. Kącik konsumpcyjny dobrze zaopatrzony, jedyne zastrzeżenia do dużej ilości słodyczy. Toalety w kilku miejscach, co jest dużym udogodnieniem przy dzieciach, czyste. Nie ma specjalnego miejsca do przewinięcia małego dziecka, ale jest dostępny jednorazowy przewijak.

Tłok

Tłok, przez co personel nie nadążał z obsługą. Jednak - świetnie wyposażony plac zabaw, dużo miejsca dla dzieci. Możliwość ze skorzystania z internetu dla klientów, kawiarenka z niezłą kawą i ew. jakimś ciepłym posiłkiem. Miła obsługa, tylko że musiałam stać w kolejce po bilet. Ceny przystępne, bardzo fajnie zrobiona ulotka z ofertą.

Kilka razy byłam w krainie zabaw

Kilka razy byłam w krainie zabaw, jednak dziś skupie się na przedstawieniu obserwacji dotyczącej strony internetowej www.anikino.pl oraz oferty przesłanej mailem. Kraina zabaw posiada bogata ofertę atrakcji kierowaną dla najmłodszych. Możemy wybierać w ofercie andrzejkowej, mikołajowej, półkolonii i zimowisk, organizowania urodzin czy też nowości tzw. baśniowych nocy. Ta ostatnia to impreza cykliczna, odbywająca się w każdą trzecia sobotę miesiąca. Każda z tych atrakcji opisana jest szczegółowo w zakładkach. Kraina zabaw organizuje liczne promocje dla swoich klientów, ma program zbierania kuponów. Na miejscu można skorzystać z małego posiłku. Dodatkowo funkcjonuje wypożyczalnia strojów karnawałowych i na różne okazje /oferta opisana, zilustrowana zdjęciami/. Cennik na stronie zamieszczony.

Odwiedzałeś ostatnio Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fido

(5.00 )

Buziaczek

(5.00 )

Mimi Klub

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem