Zoo Centrum

( 4.45 )

Opinie (22)

Przyjemny sklep

Przyjemny sklep. Zabrakło jednak wyboru w towarze. Rozczarowało mnie to.

Dani 2 stycznia poprzez portal Allegro kupiłam karmę dla

Dani 2 stycznia poprzez portal Allegro kupiłam karmę dla psa w sklepie ZOO Centrum z Lublina. Jestem już ich stałym klientem i żadnych problemów do tej pory nie było. Zakupu dokonałam 02.01.2013, od razu wpłaciłam pieniążki, czas realizacji zamówienia podany w aukcji to 24 h. Następnego dnia kuriera z karmą nie było, kolejnego też nie i tak aż do 7 stycznia, kiedy zadzwoniłam do firmy z zapytaniem co się stało z moim zamówieniem. Pan, który odebrał poinformował mnie, że przed świętami TIR z karmami uległ wypadkowi i firma musiała zamówić nową partię towaru, który uległ zniszczeniu. Pan zapewnił mnie, że przesyłka została przekazana firmie kurierskiej i następnego dnia ją otrzymam, co było oczywiście zgodne z prawdą. Jednakże brak jakiejkolwiek informacji mailowej o opóźnieniu w dostawie towaru było dla mnie rażącym naruszeniem dobrych praktyk handlowych. I właśnie ze względu na brak wiadomości od sprzedającego otrzymue ode mnie żółtą kartkę.

Miła obsługa

Miła obsługa. Pracownicy doświadczeni i kompetentni. Wybrałem się do tego sklepu przy okazji robienia zakupów w markecie w centrum handlowym. Kupiłem to co chciałem. Personel dokładnie wytłumaczył jak się stosować do środka owadobójczego na pchły u mojego pupila. Oferta i ceny są ok. Szybka obsługa a w sklepie panował porządek. Polecam.

Personel zorientowany w tematyce zoologicznej co przekłada

Personel zorientowany w tematyce zoologicznej co przekłada się na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Bardzo miła obsługa i rzetelna. Wygląd pracowników pozytywny. Ciekawa oferta asortymentu i cena zadowalająca. Czas obsługi bardzo zadowalający i bardzo sprawny. Wygląd wokół miejsca kasowego estetyczny i czysty. Trochę mało miejsca ale ok. Sklep godny odwiedzenia.

Wybrałam się do centrum handlowego w którym znajduje się

Wybrałam się do centrum handlowego w którym znajduje się sklep zoologiczny "Zoo Centrum" Po wejściu i przywitaniu się słowami "Dzień Dobry" Od razu zostałam również przywitana i Pani obsługująca zapytała w czym pomoc była bardzo miła uprzejma i przede wszystkim uśmiechnięta i skora do pomocy ponieważ gdy szukałam pasów dla psa Pani pokazała kilka możliwości zrobiła to szczerze a nie z przymusu. W sklepie był dostęp do wszelkich produktów było czysto i miło. nie byłam tam pierwszy raz i po raz kolejny zostałam dobrze obsłużona.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012
Zoo Centrum Inna forma kontaktu

Musieliśmy kupić elementy związane z morzem

Musieliśmy kupić elementy związane z morzem, wodą - głównie piasek i muszelki. Jeżeli chodzi o piaski i żwirki wybór był bardzo duży. Z muszelkami.. przeciętny. Część była schowana w akwarium, na którym znajdowało się dużo pojemników z rybkami. Pani pracująca tam była bardzo uprzejma, życzliwie nas potraktowała i nie okazywała, że wydobycie muszelek jest dość pracochłonne. Przy kasie nie było kolejki, więc szybko dokonaliśmy zakupu. Pani dobrze zapakowała muszelki w osobną papierową torebeczkę, dzięki czemu dotarły do domu w całości.

Dość dobry sklep

Dość dobry sklep.Trudno wystawić miarodajna ocenę po jedno lub dwurazowych zakupach.Dotychczas żadnych zastrzeżeń nie miałem i mam ndzieję że tak będzie w dalszym ciągu.No, może poddał bym pod rozwagę włascicielowi sklepu pomysł aby przy zakupach np. powyżej jakiejs kwoty dołączać jakis drobiazg,kubek do odmierzania karmy lub saszetkę.Ale brak takich dodatków oczywiście nie zmienia mojej pozytywnej oceny

W związku z tym

W związku z tym, że posiadam koszatniczki postanowiłam kupić im pokarm. Znalazłam w nowym centrum handlowym duży sklep zoologiczny. Skelp jest bardzo dobrze wyposażony w różnego rodzaju artykuły, począwszy od małych myszek skończywszy na psach. W salonie znajdują się również małe gryzonie i ptaki do kupienia. Wszystkie zwierzęta są monitorowane aby nie stała im się żadna krzywda. W salonie widziałam kilku pracowników, którzy układali towar, porządkowali klatki i obsługiwali klientów. Wszyscy mieli na sobie służbowe koszulki z logo firmy. Wszystkie artykuły są dokładnie opisane, posiadają aktualne ceny i są dokładnie roplanowane na sali sprzedaży. Gdy znalazłam pokarm dla koszatniczek udałam się o kasy celem zapłaty. Prziwitała mnie pani i skasowała produkt. Zapłaciłam karta ponieważ nie posiadałam przy sobie gotówki. Transakcja była ekspresowa, artykuł została zapakowany w jednorazową rekamówkę i podziękowano mi za zakupy. Zawżyłam, że cały salon był utrzymany w dokładnej czystości i porządku. Artykuły są bardzo zróżnicowane cenowo, jednak każdy znajdzie coś odpowiedniego. Salon jest dobrze oświetlony co ułatwia zakupy.

Od dawna jestem zainteresowana zakupem ssaka tchórzofretki

Od dawna jestem zainteresowana zakupem ssaka tchórzofretki. W galerii Gniezno, przy ulicy Pałuckiej 2 znajduje się sklep zoologiczny, w którym od około pół roku "mieszka" fretka-porzucona przez nieodpowiedzialnych ludzi. Weszłam do środka i natychmiast zajrzałam do klatki "ogonka" w celu sprawdzenia warunków przechowywania. Fretka smacznie spała zwinięta w kłębek. Natychmiast pojawił się przy mnie sprzedawca (wysoki blondyn, dredy, ubrany w spotrową koszulę i jeansy), który przedstawił mi historię zwierzątka. Przez 15 minut opowiadał także o cechach wrodzonych fretek i o zasadach racjonalnego wychowywania oraz pielęgnacji. Podczas mojego pobytu zauważyłam, iż pracownicy cały czas zajęci byli pielęgnacją zwierząt lub obsługą klientów. W sklepie było czysto, a zwierzęta wygladały na zadbane i zdrowe. Sprzedawca mógłby godzinami opowiadać o zwierzętach - prawdziwy pasjonat. Cena fretki nie była zbyt wysoka - pewnie ze względu na wiek (1,5 roku).

Dokonując codziennych zakupów w CH Galeria udałem się do

Dokonując codziennych zakupów w CH Galeria udałem się do sklepu zoologicznego w celu zakupu smakołyków dla mojej suczki Shih Tzu. Sklep z zewnątrz bardzo zadbany. Witryny czyste nie utrudniające widoczność. Po wejściu do sklepu wszystko się zmienia. Ogólnie panujący hałas wydawany przez zwierzęta oferowane do sprzedaży. Podłoga brudna na której leżała rozsypana karma dla zwierząt. Na półkach panujący haos nad ceną karmy dla psów znajdowały się inne produkty ( kości do zabawy dla psów). Metraż skepu jest bardzo mały w porównaniu do produktów oferowanych przez sklep, dlatego po wejściu można odnieść wrażenie szerokiego asortymentu. Kiedy rozglądałem się po półkach w celu odnalezienia ciastek dla psiaka miałem utrudnione zadanie ponieważ razem ze mna w sklepie znajdowały się 3 osoby - rodzice z dzieckiem, kóre podziwiało zwierzęta oferowane w sklepie dzieki czemu zrobił się tłok. Kiedy podszedłem do pustej kasy po 5 minutowych poszukiwaniach smakołyków na półkach zauważyłem, że kasjerka zajmuje się czytaniem gazety, a nie bierzącą obsługą klientów w sklepie. Na moją prośbę odnalezienia psich przysmaków kasjerka zdezorientowała się i z niechęcią przeszła po sklepie. Po dłuższej chwili przyniosła ciastka. Kasjerka była w wieku 22 - 24 lat młoda o ciemnej karmacji dziewczyna z ciemnymi kręconymi włosami, ubrana na sportowo. Kobieta położyła ciastka na lade i podała cene. Nie starała się dowiedzieć w jakim wieku jest pies, jakiej rasy oraz czy nie ma przeciwskazań do podania mu tych ciastek. Uważnie przeczytałem ulotkę dołączoną do towaru i okazało się, że produkt jest oferowany dla każdego wieku tak wiec dokonałem zakupu płacąc gotówką. Kasjerka wydała reszte oraz paragon nie oferując innych psich produktów czy też zabawek. Po dokonanej płatności wyszedłem - kasjerka nie podziękowała za zakupy oraz nie pożegnała się.

Przypomniałam sobie

Przypomniałam sobie, że siostrzenica poprosiła mnie, kiedy będę w centrum handlowym Ster, abym weszła do sklepu zoologicznego Zoo Papugi i kupiła specjalną karmę dla jej papug. Podobno ciężko tę karmę kupić w innych sklepach, natomiast w tym sklepie znajduje się w stałej ofercie. Muszę przyznać, że podobało mi się wnętrze tego sklepu, ponieważ panował tam porządek, co było szczególnie widoczne po warunkach, jakie miały zwierzęta znajdujące się w sklepie. Oferta sklepu była bardzo bogata co widać było po różnorodności karm i akcesoriów. Ceny towaru oferowanego w sklepie kształtowały się na konkurencyjnym poziomie. Obsługa sklepu Zoo Papugi była kompetentna i bardzo angażowała się w obsługę klientów.

Do sklepu zoologicznego w centrum handlowym Turzyn

Do sklepu zoologicznego w centrum handlowym Turzyn zaszedłem, aby kupić karmę dla psa. Bardzo lubię zaglądać do tego sklepu, ponieważ jest on bardzo dobrze zaopatrzony i mogę tu dostać nie tylko karmę, ale również rozmaite akcesoria do pielęgnacji mojego pupila. Towar jest bardzo dobrze wyeksponowany. Ceny towaru kształtują się na konkurencyjnym poziomie. Personel jest tu bardzo kompetentny i bardzo dobrze zna się nie tylko na ofercie sklepu, ale potrafi udzielić cennej porady odnośnie pielęgnacji zwierząt. Obsługa jest bardzo miła i chętnie odpowiada na moje pytania, poświęcając mi wystarczającą ilość czasu. W lokalu panuje porządek, a zwierzęta są zadbane. Kolejki w kasie są raczej umiarkowane.

Super sklep zoologiczny z na prawdę miłą obsługą

Super sklep zoologiczny z na prawdę miłą obsługą, która jest chętna do pomocy i zna się na rzeczy. Czysto i schludnie, wszystko poukładane jest w odpowiednich miejscach, nie trzeba chodzić i szukać, bo widać gdzie co się znajduje. Zwierzęta są pełne energii, mają czysto i są zadbany. Także warto odwiedzić ten sklep.

Bardzo fajny sklep z różnymi rzeczami dla naszych

Bardzo fajny sklep z różnymi rzeczami dla naszych zwierzaków. Asortyment mają naprawdę duży i w dobrych cenach. Sklep jest czysty i zadbany, wszystko jest ładnie poukładane na swoim miejscu - od razu widać gdzie musimy się udać, żeby znaleźć to co akurat jest nam potrzebne. Obsługa miła i uśmiechnięta, chętnie pomagają jeżeli mamy problem z doborem np odpowiedniej karmy. Ja jestem zadowolony z obsługi i szczerze polecam.

Super sklep zoologiczny z na prawdę miłą obsługą

Super sklep zoologiczny z na prawdę miłą obsługą, która jest chętna do pomocy i zna się na rzeczy. Czysto i schludnie, wszystko poukładane jest w odpowiednich miejscach, nie trzeba chodzić i szukać, bo widać gdzie co się znajduje. Zwierzęta są pełne energii, mają czysto i są zadbany. Także warto odwiedzić ten sklep.

Podczas porannego spaceru zauważyłam

Podczas porannego spaceru zauważyłam, że smycz mojego psa jest już bardzo zniszczona i poplątana, postanowiłam więc kupić nową. W tym celu udałam się do sklepu zoologicznego. Sklep był dobrze oświetlony, miał dobre zaopatrzenie. Obejrzałam dostępne smycze, a że zależało mi na wyborze naprawdę mocnej i trwałej, poprosiłam więc o pomoc sprzedawczynię. Ta wskazała na dwa modele, które jej zdaniem będą najlepiej spełniać moje oczekiwania, powiedziała również, że każdą z tych smyczy mają na stanie w kilku różnych kolorach. Zdecydowałam się na czerwoną, pasującą do obroży. Miła ekspedientka poleciła mi również zakup przysmaków witaminowych dla psa, bo były akurat w promocji. Faktycznie – cenę miały atrakcyjną, więc postanowiłam kupić również je. Uregulowałam płatność i usatysfakcjonowana opuściłam sklep.

Sklep zoologiczny ZOO to kolejny punkt umieszczony w

Sklep zoologiczny ZOO to kolejny punkt umieszczony w Galerii Lubelskiej.Sklep oferuje szeroki asortyment produktów branży zoologicznej. Prezentowane artykuły są produktami uznanych marek. Pracownicy oferują fachowe doradztwo w zakresie hodowli, pielęgnacji i utrzymania zwierząt. Realizowane są również indywidualne zamówienia klientów oraz aranżacje akwariów i terrariów według pomysłów klientów. Profesjonalna a zarazem miła obsługa. Szeroki asortyment i zróżnicowane ceny.

Sklep zoologiczny w centrum handlowym Turzyn jest bardzo

Sklep zoologiczny w centrum handlowym Turzyn jest bardzo widny i przestronny. W sklepie jest czysto i świeżo, nie czuć nieprzyjemnego zapachu z jakim mamy styczność w innych sklepach zoologicznych. Sklep oferuje do sprzedaży popularne zwierzęta domowe oraz akcesoria do ich pielęgnacji. Zwierzęta mają bardzo dobre warunki, mają wodę i pokarm, a klatki nie są przepełnione. Ceny kształtują się na umiarkowanym poziomie. Obsługa sklepu jest bardzo sympatyczna i chętna do rozmowy. Bardzo chętnie udziela porad dotyczących wyboru i pielęgnacji zwierząt.

Odwiedzałeś ostatnio Zoo Centrum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kakadu

(3.80 )

Telekarma.pl

(4.83 )

Arctus zoo

(4.16 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem