Apteka Medyczna

( 2.36 )

Opinie (7)

Aptek Medyczna nie posiada żadnego leku

Aptek Medyczna nie posiada żadnego leku, który był mi potrzebny. Za to ma pełno zamienników. Nie pierwszy raz spotkałam się z brakiem produktu, który chciałam nabyć. Obsługa tak się zachowuje jakby pracowała tam za karę. Bardzo dziękuję za taką obsługę. Gorzej tylko w EKO. Po za tym miejsce na aptekę bardzo dobre ponieważ wiele osób na pewno udaje się do tej apteki ponieważ znajduje się w tym samym miejscu co Biedronka

Apteka mieści się w budynku

Apteka mieści się w budynku, wewnątrz jest niewiele półek z eksponujących leki, reszta znajduje się na zapleczu, więc ciężko jest powiedzieć o asortymencie. Wewnątrz było kilka krzesełek do siedzenia dla klientów,co uważam za niekoniecznie potrzebne, bo w aptece byłam tylko ja. Pani przy kasie była miła i uprzejma.

Do Apteczki Medycznej udałam się w sobotę popołudniu po

Do Apteczki Medycznej udałam się w sobotę popołudniu po promocyjne zakupy. Według gazetki informacyjnej powinnam mnóstwo zaoszczędzić na zakupach w tej aptece. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Apteka ładnie oświetlona, przestrzenna, postawione krzesełka dla klientów, kącik dla dzieci. Po chwili jednak czar prysł. Przede mną były 2 osoby, minęło 10 minut a ja ciągle czekałam w kolejce choć obsługiwało dwóch farmaceutów. Pan farmaceuta sprawiał wrażenie jakby był nowy dlatego dość powoli szła mu obsługa (nie mam więc do niego pretensji). Jednak pani farmaceutka, która stała przy drugiej kasie wdawała się w dyskusje nie zwracając uwagi, że tworzy się coraz dłuższa kolejka. Postanowiłam jednak czekać cierpliwie - czego żałuję. Okazało się, że ze wszystkich rzeczy, które chciałam dostałam tylko dwie. Na koniec okazało się, że leki muszę wziąć luzem w ręce, bo nie ma torebek. Zdegustowana opuściłam aptekę. W ogóle nie opłacało mi się tam iść i choć pani powiedziała, że reszta rzeczy, które chciałam powinna być we wtorek to już po nie nie pójdę.

Apteka medyczna miesci się w Galerii Lipowej w Czersku

Apteka medyczna miesci się w Galerii Lipowej w Czersku. Przed apteką znajduje się parking. Nie miałem problemu z zaparkowaniem. Przed apteką było czysto. na ternie apteki również było czysto. Czynne było jedno stanowisko kasowe, co w zupełności wystarczyło, gdyż było tylko dwóch klientów. Farmaceuta ubrany był w biały fartuch. Miał przypięty identyfikator z imieniem. Leki i preparaty medyczne na półkach poukładane były starannie. Przy większości z nich znajdowały się podane ceny. Promocje były dobrze widoczne. Obsługa była miła i bardzo kompetentna. Farmaceuta poświęcił mi kilka minut na wyjaśnienie zasady działania niektórych preparatów. Zapłaciłem za witaminy. Wszystko poszło sprawnie.

Byłam u ginekologa i dostałam receptę

Byłam u ginekologa i dostałam receptę. Skuszona reklamami tej apteki i zapewnieniami o niskich cenach poszłam tam. Miałam na recepcie 2 leki - 1 który musiałam wziąć najóoźniej na następny dzień, ponieważ w piątek miałam zrobić badanie moczu, oraz 2 już nie tak pilny. Pani powiedziała mi, że lek będzie następnego dnia. Przyszłam następnego dnia tj .10.11.2011 zapytać o lek. Młody pan poszedł szukać receptę, było wielkie zamieszanie, mnóstwo ludzi, farmaceuci nieznający się na tym co robią, powolni jak ślimaki no i asortyment, a raczej jego brak. Po jakimś czasie przyszedł i powiedział, że właśnie mają kontrolę i biuro jest zamknięte, a chyba tam jest moja recepta i żebym przyszła około 17.00. No więc wybrałam się po raz 3 po leki około godziny 18. Znowu naczekałam się w kolejce. Kiedy nadeszła moja kolej pani poszła szukać recepty. Nie znalazła jej. A do tego leki, które miały być nie dojechały. dojechał ten, który był mi niezbędny, ale nie było recepty, więc jak go wydać. Powiedziałam, że potrzebuję ten lek na już. Pani obdzwoniła hurtownie. Przyszła za jakoś czas z inf. ,że 2 leku dziś nie będzie (a następny dzień był świętem, czyli dniem wolnym od pracy). Powiedziałam, że chce albo leki, albo receptę. Pani do mnie, że poprosi mój nr telefonu to zadzwoni 12.11 jak lek dojedzie. Nalegałam, że ten 1 muszę mieć dziś. Stałam tam godzinę w 7 miesiącu ciąży, aż w końcu pani wydała mi łaskawie 1 lek. Byłam przerażona takim bałaganem. Jak recepta mogła zaginąć, nie rozumiem tego. Do tego zapłaciłam tyle, ile bym zapłaciła w innej aptece. Na koniec usłyszałam powiedziane bo powiedziane przepraszam.

po wejsciu do apteki byłam rozczarowana

po wejsciu do apteki byłam rozczarowana, nikt mi nie odpowiedział dzień dobry to po pierwsze, gdy zapytałam o jakis produtk , pani coś odburkneła pod nosem ze nie ma , nie zaproponowała zamiennika zadnego...hm cóz zdaza się ... na stoisku ogólni pożadek...zauwazyłam tylko brudną podłogę oczywiscie wychodzac , równiez nikt nie powiedział ddowidzenia

Apteka ta ma najtańsze leki w mieście

Apteka ta ma najtańsze leki w mieście, jest tam dużo osób które obsługują klientów, można założyć kartę na którą zbiera się punkty za wykupione leki.Zawsze jest tam czysto a doradztwo jest dobre, bardzo dobrze traktują osoby starsze, pomagają pakują leki.Jeżeli nie mamy pieniędzy to warto tam się udać.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Medyczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.24 )

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.26 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem